4S_SQUAD Freelancer clan
Postovani,
klan se preselio na novu adresu (http://www.4s-squad.com), te Vas molimo da se tamo "sretnemo" i da nastavimo druženje na našem novom klanskom forumu! Dobrodošli!

Respected,
4S SQUAD guild has been moved to another address (http://www.4s-squad.com), so be kind and join us there to continue with development of our friendhips! Welcome!
4S_SQUAD Freelancer clan
Postovani,
klan se preselio na novu adresu (http://www.4s-squad.com), te Vas molimo da se tamo "sretnemo" i da nastavimo druženje na našem novom klanskom forumu! Dobrodošli!

Respected,
4S SQUAD guild has been moved to another address (http://www.4s-squad.com), so be kind and join us there to continue with development of our friendhips! Welcome!
4S_SQUAD Freelancer clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4S_SQUAD Freelancer clan

Fighters for The Great Balance
 
PrijemPortalliGalerijaTraži4S_SQUAD Void subforumLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 4S SQUAD - na 1 i 1/2 korak od.... :)

Ići dole 
+2
BabaRoga
Svetac
6 posters
AutorPoruka
Svetac




Broj poruka : 174
Godina : 45
Localisation : Planet Seleucia, Babylonia
Datum upisa : 17.02.2007

4S SQUAD - na 1 i 1/2 korak od.... :) Empty
PočaljiNaslov: 4S SQUAD - na 1 i 1/2 korak od.... :)   4S SQUAD - na 1 i 1/2 korak od.... :) Icon_minitimeNed Mar 25, 2007 6:42 pm

Mislim da većini ne trebam ni da spominjem koliko smo vremena uložili u protekla 2 meseca, kao i koliko smo napredovali u istom periodu.
Jednostavno postali smo skoro savšen tim, i pritom ne mislim na naše druzenje koje oduvek (barem po meni) bilo odlično, već mislim i na same okršaje, gde smo se nekako prirodno i bez uvežbavanja... jednostavno uklopili.
Ono što hoću da kažem, jeste da smo postali opaki.

Zebulon ::
Usual controversy being courted by the DTA and others, the whole "yes you did!" - "no I didn't" arguments. A51 are making their presence felt on the Void. Been seeing some increase in Naval activity from 4S and others.

Zebulonov post citiram kao dokaz, iako nas samo uzgredno spominje, ne zbog toga što cenim ili ne cenim njegovo mišljenje, već samo zbog dela "4S and others" ;
jer ranije smo uvek, nekako mi bili ti podrazumevani u sekciji "others" Very Happy
Situacija se preokrenula, zar ne?

Naravno sve ima svoju cenu, pa tako i naš "uspeh", mislim da je došlo i do zamora, ja sam recimo mrtav umoran, ne samo zbog FL-a, već zbog posla, vojske, škole i još dosta obaveza sa strane.
Na Voidu sam bežao od svega toga ostajući svaku noć na njemu.
Nemojte me pogrešno razumeti... ne žalim se Very Happy ...
Upravo suprotno od toga!
Bilo mi je izuzetno zadovoljstvo, i ovo ne kažem olako, i nisu samo reči: čast da podelim vreme sa vama, kao i da vas upoznam (a to na moju žalost nije ni upola onoliko koliko bih voleo da jesam) u proteklih par meseci.
Na neki način, po mojoj najdražoj i meni, neki od vas su postali, maltene i naši ukućani jer smo se navikli da čujemo vaše glasove preko kako odzvanjaju preko TS-a Razz (da, čak i ti mutavi Splinteru... mislim i da komšije znaju za tebe iako nikada ne progovaraš..... ).

FL je samo igra, i po standardima nekih ljudi, mi bacamo vreme.
Po meni, (dobro, ne baš svih 100% Razz ) svaki trenutak sa vama je bio lepo proveden.

Zao mi je sto sam iskoristio činjenicu da smo postali j..... opaki, da najavim svoj odlazak,
ali smatram da je bolje da kažem i da najavim to dve do četiri nedelje ranije (ne zavisi od mene Sad ), nego samo da zbrišem; ipak vam dugujem mnogo više od toga.

Ono što mi je izrazito drago, jesu činjenice da će 4S uskoro postati najbolji klan na Voidu, (po pvp-u naravno; 4S je još od ranije najbolji klan na svetu Razz ), kao i da nam se
pridružuju odlični ljudi.

Najžalije mi je to što verovatno neću biti tu i videti javnu predaju DTA upomoc , ali sam siguran da ćemo u narednih mesec dana videti predaju 6-ca poruka za neposlusne (doduše samo ako se pojave lol! )

Sa druge strane imam lepe vesti i mislim da će se vam se moj mlađi brat uskoro pridružiti; Branko ima 21 godinu i on je moja čista suprotnost (drkadžija je kao Marko Razz ).
Zato ga dobro iškolujte kao što ste i mene (ili kao što sam ja (nadam se) po neke od vas) Razz

cya in space!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
BabaRoga
Vice-Admiral
BabaRoga


Broj poruka : 1001
Localisation : Serbia-NS
Datum upisa : 11.02.2007

4S SQUAD - na 1 i 1/2 korak od.... :) Empty
PočaljiNaslov: Re: 4S SQUAD - na 1 i 1/2 korak od.... :)   4S SQUAD - na 1 i 1/2 korak od.... :) Icon_minitimeNed Mar 25, 2007 6:59 pm

Ja nekako mislim da ne govoris bas ozbiljno, vise sam pri misljenju da je u pitanju "pakt" sa "lepsom polovinom" [ili bih voleo da je tako No] Poznajuci moju dragu, koja je btw u delic upoznala moj ritual pristupanja kompu i FL-u i koja ima zestoku averziju prema svemu sto ima veze sa internetom, svaki izboreni dan za druzenje sa elitnim pilotima je ravan podvigu.

No, ako se ipak varam to ce za nas biti velili gubitak ne samo zbog buduceg odsustva vestog letaca nego i dobre atmosfere i energije koju si donosio sa sobom.

Odluka je samo tvoja Svetac. Mozda ne bi bilo lose da nades neki kompromis sa svojim "real life" i ako nista drugo da budes prisutan na velikom "okupljanju clanova" ako se takva ideja podrzi i ugleda svetlost dana.
Nazad na vrh Ići dole
https://4s-squad-hq.editboard.com
Svetac




Broj poruka : 174
Godina : 45
Localisation : Planet Seleucia, Babylonia
Datum upisa : 17.02.2007

4S SQUAD - na 1 i 1/2 korak od.... :) Empty
PočaljiNaslov: Re: 4S SQUAD - na 1 i 1/2 korak od.... :)   4S SQUAD - na 1 i 1/2 korak od.... :) Icon_minitimeNed Mar 25, 2007 7:05 pm

BabaRoga ::
Mozda ne bi bilo lose da nades neki kompromis sa svojim "real life" i ako nista drugo da budes prisutan na velikom "okupljanju clanova" ako se takva ideja podrzi i ugleda svetlost dana.

Ako ne dobijem bar 10 pozivnica za to ....
Poslacu vam svima bombu poštom! poruka za neposlusne !!!!!




lol!
Nazad na vrh Ići dole
tosha
Fleet Lieutenant



Broj poruka : 70
Godina : 45
Localisation : BG
Datum upisa : 12.02.2007

4S SQUAD - na 1 i 1/2 korak od.... :) Empty
PočaljiNaslov: Re: 4S SQUAD - na 1 i 1/2 korak od.... :)   4S SQUAD - na 1 i 1/2 korak od.... :) Icon_minitimeNed Mar 25, 2007 9:16 pm

Matori samo opusteno kao sto primecujes svi mi imamo taj nazovi realan zivot (joj j***mti sljaku i sutra moram na poso) ali to nije razlog da tako odjednom preseces.Niko ti ovde nece pisati neopravdane a ti kad stignes javi se preko foruma ili svrati napar minuta da izduvas dizne i da napunis baterije. Kao sto su ti i ostali rekli odluka je tvoja i ja cu je kao i ostali postovati a rad i energiju koju si ulozio u celu ovu nasu pricu niko nemoze da ti ospori, i svi mi moramo da je postujemo i cenimo.Nadam se da ces se ispetljati iz te zapetljancije kojoj si se nasao ida ces nastaviti da sa nama i dalje przis Siriusom i da ces nas ZRACITI PREKO FORUMA TVOJIM SPAMOVIMA lol! .

P.S. Jutro je uvek pametnije od veceri i ti sebi lagano izbi te ideje o odlasku iz glave da nebi imao neke problema tipa da te bije maler mlacenje
Nazad na vrh Ići dole
Stojke

Stojke


Broj poruka : 128
Godina : 37
Localisation : Uzice, Beograd
Datum upisa : 17.02.2007

4S SQUAD - na 1 i 1/2 korak od.... :) Empty
PočaljiNaslov: Re: 4S SQUAD - na 1 i 1/2 korak od.... :)   4S SQUAD - na 1 i 1/2 korak od.... :) Icon_minitimePon Mar 26, 2007 10:39 am

Kada sam video duzinu posta reko ajde da vidim kraj i kada sam video "cya in space!!!!!" znao sam da mi se post nece svideti.

Svetac ::

Zato ga dobro iškolujte kao što ste i mene (ili kao što sam ja (nadam se) po neke od vas) Razz

cya in space!!!!!

Ja sam ti zahvalan za sve sto si uradio za klan i za mene (tvoji setapovi su ubitacni a i strasno dobro umes da dignes moral, a takodje mislim da sam dooooooooosta toga naucio od tebe).

Ajde nemoj da ides samo smanji fl. A ako je odluka konacna mislim da gubimo dosta i dobrog borca, druga, ja ucitelja. I samo da te pitam SA KIM CU JA DO UJUTRO DA PRICAM I PIJEM KAFU SADA ????? Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
STUKA
Airman 1st class
STUKA


Broj poruka : 64
Datum upisa : 13.02.2007

4S SQUAD - na 1 i 1/2 korak od.... :) Empty
PočaljiNaslov: ??????   4S SQUAD - na 1 i 1/2 korak od.... :) Icon_minitimePon Mar 26, 2007 4:20 pm

U KU***!!!!!!!! STA BRE?????? ZASTOOOO???? Mora da postoji nacin!!!!! NE OSTAVLJAJ ME SAMOG SA STOJKETOM NECU IZDRZATI!!!!!!!!!!!! Daj ne zezaj...uzmi neplaceni ali nemoj totalno da batalis! Daj breeee! Ostao sam bez teksta!Sad
Nazad na vrh Ići dole
LIMAN
Admiral
LIMAN


Broj poruka : 1458
Godina : 44
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 17.02.2007

4S SQUAD - na 1 i 1/2 korak od.... :) Empty
PočaljiNaslov: Re: 4S SQUAD - na 1 i 1/2 korak od.... :)   4S SQUAD - na 1 i 1/2 korak od.... :) Icon_minitimeUto Mar 27, 2007 7:11 pm

Eh Rolling Eyes
Pa dobro kako hoces,ALI ne brisi karaktere,svrati ponekad ocinski
Nedostajaces nam ratni druze Exclamation



P.S.
Vratices se ti Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





4S SQUAD - na 1 i 1/2 korak od.... :) Empty
PočaljiNaslov: Re: 4S SQUAD - na 1 i 1/2 korak od.... :)   4S SQUAD - na 1 i 1/2 korak od.... :) Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
4S SQUAD - na 1 i 1/2 korak od.... :)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» 4c-squad treba da ih tuzimo!!!!
» Forum 4S SQUAD od danas na novoj adresi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
4S_SQUAD Freelancer clan :: 4S_SQUAD Forum :: Public forum-
Skoči na: