4S_SQUAD Freelancer clan
Postovani,
klan se preselio na novu adresu (http://www.4s-squad.com), te Vas molimo da se tamo "sretnemo" i da nastavimo druženje na našem novom klanskom forumu! Dobrodošli!

Respected,
4S SQUAD guild has been moved to another address (http://www.4s-squad.com), so be kind and join us there to continue with development of our friendhips! Welcome!
4S_SQUAD Freelancer clan
Postovani,
klan se preselio na novu adresu (http://www.4s-squad.com), te Vas molimo da se tamo "sretnemo" i da nastavimo druženje na našem novom klanskom forumu! Dobrodošli!

Respected,
4S SQUAD guild has been moved to another address (http://www.4s-squad.com), so be kind and join us there to continue with development of our friendhips! Welcome!
4S_SQUAD Freelancer clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4S_SQUAD Freelancer clan

Fighters for The Great Balance
 
PrijemPortalliGalerijaTraži4S_SQUAD Void subforumLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Da se i ja predstavim

Ići dole 
+15
shone zlo
DeDa
serbian
Atila
jyllson
Doncha
Laki
LIMAN
MrBO
Hannibal
sbogicevic
Veridian
Kongresman
BabaRoga
Maverick
19 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Maverick
Recruit



Broj poruka : 5
Datum upisa : 14.04.2007

Da se i ja predstavim Empty
PočaljiNaslov: Pozdrav svima   Da se i ja predstavim Icon_minitimeSub Apr 14, 2007 2:59 am

Pa evo ovako da pocnem iz pocetka nekada davno tacnije pre 2 god. sam poceo da igram TNG na Aurori tacnije cela moja igraonica ga je igrala Smile e sad odjednom mi doslo da opet igram dobro starog FL-a i instaliram Monkey Universe mod koji mi se uopste nije svideo ali zahvaljujuci njemu sam od jednog amera Smile cuo za vas i nisam verovao da neko jos igra sa ovih prostora FL ali prijatno sam se iznenadio i sada upravo skidam Void mod jer ga nisam nikada ni video u zivotu Smile pa me zanima kako da postanem clan klana, koji su uslovi i sve ako moze neko da mi objasni bio bih mu zahvalan. Imam i jos jednog prijatelja koji uvek igra samnom (u lanu smo) pa bi i on voleo da postane clan klana takodje
Nazad na vrh Ići dole
BabaRoga
Vice-Admiral
BabaRoga


Broj poruka : 1001
Localisation : Serbia-NS
Datum upisa : 11.02.2007

Da se i ja predstavim Empty
PočaljiNaslov: Re: Da se i ja predstavim   Da se i ja predstavim Icon_minitimeSub Apr 14, 2007 5:04 am

Maverick ::
Pa evo ovako da pocnem iz pocetka nekada davno tacnije pre 2 god. sam poceo da igram TNG na Aurori tacnije cela moja igraonica ga je igrala Smile e sad odjednom mi doslo da opet igram dobro starog FL-a i instaliram Monkey Universe mod koji mi se uopste nije svideo ali zahvaljujuci njemu sam od jednog amera Smile cuo za vas i nisam verovao da neko jos igra sa ovih prostora FL ali prijatno sam se iznenadio i sada upravo skidam Void mod jer ga nisam nikada ni video u zivotu Smile pa me zanima kako da postanem clan klana, koji su uslovi i sve ako moze neko da mi objasni bio bih mu zahvalan. Imam i jos jednog prijatelja koji uvek igra samnom (u lanu smo) pa bi i on voleo da postane clan klana takodje

Dobrodosli! Smile

Sve o uslovima za ulazak u klan ukljucujuci i Pravilnik klana imate u temi recruit requirements koja je na nasem klanskom subforumu Void foruma. Pratite link i citajte "sticky" teme i bice vam mnogo jasnije kakav je to nas klan u koji zelite da udete Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://4s-squad-hq.editboard.com
Kongresman




Broj poruka : 1
Godina : 35
Localisation : E..Moze:Crna Gora/Boka Kotorska/TIvat
Datum upisa : 16.05.2007

Da se i ja predstavim Empty
PočaljiNaslov: Pozdrav<pa da se Predstavim.   Da se i ja predstavim Icon_minitimeSub Maj 19, 2007 10:32 pm

Dakle ,potencijalni novi regrut .Na Forumima kao Kongresman ,u Igri Interlooper. Jos da odradim neke applikacije i to je to, nomadi su skoro zavrseni,no glava me zabolje od ubijanja tih .. No ,sto da ne, neke opste: Godine? da ,18 upravo navrsio ,hmm ima 2 mjeseca.... Iz Tivta sam ,Boka Kotorska. Sasvim dovoljno! E sad! Super ce nam biti ,nadam se! Clanska prica je lepo odradjena ,rp je ok. Da da . E pa pozdravljam ,vidimo se u Igri.

Honor and Dignity!
Nazad na vrh Ići dole
Veridian

Veridian


Broj poruka : 1
Godina : 35
Localisation : Hrvatska, Vinkovci
Datum upisa : 20.05.2007

Da se i ja predstavim Empty
PočaljiNaslov: Da se i ja predstavim   Da se i ja predstavim Icon_minitimeNed Maj 20, 2007 9:15 pm

Pozdrav svima!

Zovem se Gordon, imam 18 godina, zivim na istoku Hrvatske, grad Vinkovci... gaming svijetu sam poznat pod nadimkom "McKnight" a freelancer svijetu pod nadimkom "Veridian".

Igrao sam 1.0 freelancer na Eagle Utopia serveru neko kratko vrijeme... tamo nisam bas postigao neki rezultat jer taman kad sam skupi novaca i kupio brod i opremu, morao sam reinstalirati igru i nisam si zapisao Account ID Razz Razz Razz

Onda nakon toga sam igrao na Solaris Evolutions serveru negdje oko godinu dana i tamo sam bio medju top 5 igraca (bilo nas je negdje 50tak).
Onda kad je Solaris mjenjao vlasnika, otisao sam malo na Bobway Evolutions server i tamo sa svim svojim znanjem s Solaris servera bio #1 u PVP neko vrijeme. Nakon toga opet se vratio na Solaris, tamo malo igrao i napravio pauzu od pola godine.

Upalim freelancer danas i trazim Solaris server... nema ga... ajde onda reko idem na ovaj Void server, ima dosta playera online. I tako sam ja zavrsio tu kod vas, jos uvijek trejdam i skupljam uslove za klan ali sam odlucio biti member i neosnovati svoj vlasitit klan kao sto mi je prvotno bilo u planu.

Pozdrav svima! See you in space!
Nazad na vrh Ići dole
BabaRoga
Vice-Admiral
BabaRoga


Broj poruka : 1001
Localisation : Serbia-NS
Datum upisa : 11.02.2007

Da se i ja predstavim Empty
PočaljiNaslov: Re: Da se i ja predstavim   Da se i ja predstavim Icon_minitimePon Maj 21, 2007 12:58 pm

Dobrodosao Veridian! sunny
Zelim ti da sto pre resis regrutaciju i postanes deo naseg tima u pravom smislu te reci Smile

Na osnovu prethodno iznesenog, ocigledno je da ces biti lepo pojacanje za 4S_SQUAD. Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://4s-squad-hq.editboard.com
sbogicevic
Vice-Admiral
sbogicevic


Broj poruka : 356
Godina : 57
Localisation : Holandija / Novi Sad
Datum upisa : 21.05.2007

Da se i ja predstavim Empty
PočaljiNaslov: Najnoviji clan se predstavlja   Da se i ja predstavim Icon_minitimeSre Maj 23, 2007 11:06 am

Cao svima, da se i ja ovde predstavim. Sa nekima sam se vec intenzivno druzio u zadnja dva dana (noci)(Purp, Don, Liman) i koji su me uspesno doveli do nivoa clana klana 4S_SQUAD.
Novosadjanin trenutno u Holandiji (vec 17 god), mator 40+ god.
Poceo sa Moongoose a sada i >4S_SQUAD<>Kiss<. Delom sam pocetnik delom iskusan igrac. Pocetnik u tom smislu, nisam ucestvovao u klanovima, PvP i ostalim taktickim aspektima, a iskusan u tome sto sam sve sam uspeo da se docepam MKII, mapiram ceo sistem, borbi sa nomadima.

Nadam se lepom druzenju i puno noci provedenih uz comp i Heineken.

Pozdrav svima
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nice.nl
Hannibal
Airman 2nd class
Hannibal


Broj poruka : 301
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.05.2007

Da se i ja predstavim Empty
PočaljiNaslov: Pozdrav svima   Da se i ja predstavim Icon_minitimeČet Maj 24, 2007 10:06 am

Imam 26 godina i veliki sam zaludjenik za igrice.

Nedavno me je cimer kritikovao zato sto nisam igrao Freelancer. Naravno instalirao sam ga, navukao se i ne mogu da se skinem. Drago mi je da se neko setio da napravi klan (jako dobar i organizovan) za najbolju igricu koju sam igrao do sad. Zao mi je sto se lako prelazi, ali ostaje jos dosta toga da se otkrije.

Svaka cast i hvala Vam sto ste mi vratili veru da jos uvek treba da igram igrice (za malo da se prepustim uticaju matoraca da se zenim i pocnem da zivim dosadnim kucnim zivotom)
Nazad na vrh Ići dole
BabaRoga
Vice-Admiral
BabaRoga


Broj poruka : 1001
Localisation : Serbia-NS
Datum upisa : 11.02.2007

Da se i ja predstavim Empty
PočaljiNaslov: Re: Da se i ja predstavim   Da se i ja predstavim Icon_minitimeČet Maj 24, 2007 10:19 am

Dobrodosao Hannibal! cheers
Preuzmi Pravilnik klana i prouci ga, strpljivo odraduj uslove za prijem u clanstvo i nakon toga prepusti se vrhunskoj zabavi u akcijama jurisnih eskadrila 4S_SQUAD-a! Smile

A sto se tice zenidbe, veruj mi, nece ti biti prepreka. Ima nas ovde dosta takvih, cak i tatica, koji uspesno cuvaju svoj velili svet zvani FL. sunny
Nazad na vrh Ići dole
https://4s-squad-hq.editboard.com
BabaRoga
Vice-Admiral
BabaRoga


Broj poruka : 1001
Localisation : Serbia-NS
Datum upisa : 11.02.2007

Da se i ja predstavim Empty
PočaljiNaslov: Re: Da se i ja predstavim   Da se i ja predstavim Icon_minitimeČet Maj 24, 2007 10:24 am

Dobrodosao sbogicevic/ aka Kiss! Smile cheers
Kao sto rekoh i drugim buducim clanovima 4S_SQUAD-a, prouci Pravilnik klana, strpljivo prodi zahteve za prijem, i tvom zadovoljstvu nece biti kraja! Smile

Btw, cini mi se da cu titulu 'najiskusnijeg' predati tebi! Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://4s-squad-hq.editboard.com
BabaRoga
Vice-Admiral
BabaRoga


Broj poruka : 1001
Localisation : Serbia-NS
Datum upisa : 11.02.2007

Da se i ja predstavim Empty
PočaljiNaslov: Re: Da se i ja predstavim   Da se i ja predstavim Icon_minitimeČet Maj 24, 2007 10:37 am

Dobrodosao Kongresman/ aka INTERLOOPER! cheers
Preuzmi Pravilnik, prouci ga, i strpljivo odradi zahteve za clanstvo.

Kad to sve odradis, javi mi sifru naseg TS kanala na Void TS [TS= TEam Speak] serveru, ovde na pm kako bih ti dao dozvolu za ulazak na klansku sekciju foruma.
Nazad na vrh Ići dole
https://4s-squad-hq.editboard.com
Hannibal
Airman 2nd class
Hannibal


Broj poruka : 301
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.05.2007

Da se i ja predstavim Empty
PočaljiNaslov: Re: Da se i ja predstavim   Da se i ja predstavim Icon_minitimeČet Maj 24, 2007 10:51 am

Hvala na dobrodoslici

Pravilnik sam skinuo pre petnaestak dana i vec ga proucio.

Imam trenutno problema sa internetom (preselio sam se). Cim budem ONLINE pocinjem sa radom, do tad cu posecivati forum u radno vreme i davati Vam podrsku. OFLINE vezbanje se nastavlja

Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
sbogicevic
Vice-Admiral
sbogicevic


Broj poruka : 356
Godina : 57
Localisation : Holandija / Novi Sad
Datum upisa : 21.05.2007

Da se i ja predstavim Empty
PočaljiNaslov: Iskustvo   Da se i ja predstavim Icon_minitimeČet Maj 24, 2007 11:50 am

Cao Baba Rogo,

Hm ovo za iskustvo mogu samo da shvatim kao - hehe sad nisam ja najstariji nego Kiss, ali mogu da te uverim da se osecam kao zeleni pripravnik Laughing . Hvala na dobrodoshlici i vidimo - cujemo se na FL i ovom sajtu

Pozz Kiss
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nice.nl
BabaRoga
Vice-Admiral
BabaRoga


Broj poruka : 1001
Localisation : Serbia-NS
Datum upisa : 11.02.2007

Da se i ja predstavim Empty
PočaljiNaslov: Re: Da se i ja predstavim   Da se i ja predstavim Icon_minitimePet Maj 25, 2007 9:18 pm

posalji mi spominjanu, odgovarajucu sifru kako bih te pustio na klanski deo foruma i ubacio u odgovarajucu grupu.
Nazad na vrh Ići dole
https://4s-squad-hq.editboard.com
MrBO
Airman
MrBO


Broj poruka : 3
Godina : 47
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 08.06.2007

Da se i ja predstavim Empty
PočaljiNaslov: Pozdrav od budutjih chlanova i ZAHVALNICA " LIMAN &quot   Da se i ja predstavim Icon_minitimePet Jun 08, 2007 1:57 am

Nakon trazzenja aktivnog ali i pouzdanog FL servera , a zbog krah-ova prethodnih Vanguard 1... Freedom... itd... Naishli smo na VOID serv.... Shocked

Posle samo 2-3 sata, aktivnosti.. naishao sam na nick " LIMAN " , sa kojim sam se upoznao i opisao trenutnu situaciju nas par jadnika koji razmishljaju kuda tjemo i kako scratch
U svakom sluchaju chovek nas je pozvao za prikljuchenje u klan.. shto smo rado prihvatili .. i naravno " jadnik " je proveo Doooooosta vremena sa nama , uputjivajutji nas kako , gde i sa chim dotji do potrebne cifre za razvoj itd... bounce
Ovim mu se josh jednom zahvaljujem za DEBELE ZZIVCE kretajutji se sa nama kroz SYS , i omogutjavatji nam dalji razvoj... ( kredit+zzirant+razvoj+kamata+depozit Laughing ) ..bravo

No u svakom sluchaju ... neshto o nama......

Oko 2 god , iskustva na FL serverima... elem.. loshe sretje da posle izvesnog vremena izvesni serv. " kaliraju " .. itd... tako da smo skoro bili odustali od ove igranke .. dok kao shto rekoh nismo sreli " LIMAN-a " .. na ovom serv.. i koji je omogutjio egzistenicju lol!

Nashe " FL drushtvo " se sastojalo... tj i dalje se sastoji od 5 activnih chlanova.. + 1 pasivac Very Happy ... BELI , ZOLI (NOMAD) , DeDa , Atila , MrBO ... & passivni Vladko Smile kojem trenutno trazzimo adekvatni rachunar scratch

Za sada smo se ukljuchili u Igranku BELI i ja... nadam se od sutra da ulaze NOMAD i DeDa , a Atilu kad nahvatamo ... Rolling Eyes
Ipak.. sve shto nas najvishe je** kao i vetjinu je posao... no u svakom sluchaju mislim da tjemo vrlo brzo napredovati....

Toliko za sad.. Elem... LIMAN reche da je potrebno za start sa sqpimo oko 30 mil.. shto mislim da tje do sutra uveche biti spremno bar od BELOG i mene.... no moje pitanje za vas.. shta i kako dalje? study
Shto se ostalih tiche mi tjemo gledati da pomognemo u razvitku kao shto je to LIMAN uradio za nas dvojicu..

P.S - Jel to do mene ili igrach [X] NINJA .. ima PIK na mene itd.. bez obzira shta mu govorim... ili preterano " obozzava " CLAN ? Razz Poshto me je notjas ( samo on ) koshtao poprilichno u cilju zarade Laughing
Chisto da pitam za savet.. kako sa Transport-om i qda da izbegavam ovakve Very Happy ako nema 2-gog leka...

Josh 1-on maximalni pozdrav za sve chlanove bravo bravo bravo
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ttccomputers.net
LIMAN
Admiral
LIMAN


Broj poruka : 1458
Godina : 44
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 17.02.2007

Da se i ja predstavim Empty
PočaljiNaslov: Re: Da se i ja predstavim   Da se i ja predstavim Icon_minitimePet Jun 08, 2007 2:24 am

Dobro nam dosli cheers

Sto se tice NINJE,nemam pojma ko je taj ali cemo prvom prilikom da prevaspitamo mlacenje
Inace najbolji nacin da se oslobodite pirata je da platite 200.000 k,to je maximalan tax,naravno ukoliko nema nekoga da vam cuva ledja.

PS

Nema na cemu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Laki
Fleet Lieutenant
Laki


Broj poruka : 377
Godina : 45
Localisation : Pozarevac
Datum upisa : 21.03.2007

Da se i ja predstavim Empty
PočaljiNaslov: Re: Da se i ja predstavim   Da se i ja predstavim Icon_minitimePet Jun 08, 2007 4:33 am

pozdrav narode Da se i ja predstavim 36_17_4 i dobrodoshli u najjachi srpski clan na voidu cheers
Nazad na vrh Ići dole
sbogicevic
Vice-Admiral
sbogicevic


Broj poruka : 356
Godina : 57
Localisation : Holandija / Novi Sad
Datum upisa : 21.05.2007

Da se i ja predstavim Empty
PočaljiNaslov: Re: Da se i ja predstavim   Da se i ja predstavim Icon_minitimePet Jun 08, 2007 11:07 am

Dobro dosli i sa moje strane. Slobodno se obratite kad god vam sta treba

Pozz
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nice.nl
Doncha
Admin
Doncha


Broj poruka : 490
Datum upisa : 12.02.2007

Da se i ja predstavim Empty
PočaljiNaslov: Re: Da se i ja predstavim   Da se i ja predstavim Icon_minitimePet Jun 08, 2007 2:09 pm

Laki ::
pozdrav narode Da se i ja predstavim 36_17_4 i dobrodoshli u najjachi srpski clan na voidu cheers
... a i šire! Very Happy Very Happy Very Happy

Dobrodošli, ljudi! cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
BabaRoga
Vice-Admiral
BabaRoga


Broj poruka : 1001
Localisation : Serbia-NS
Datum upisa : 11.02.2007

Da se i ja predstavim Empty
PočaljiNaslov: Re: Da se i ja predstavim   Da se i ja predstavim Icon_minitimePet Jun 08, 2007 9:24 pm

Dobrodosli!
Nazad na vrh Ići dole
https://4s-squad-hq.editboard.com
jyllson

jyllson


Broj poruka : 6
Godina : 48
Localisation : Liman I
Datum upisa : 15.06.2007

Da se i ja predstavim Empty
PočaljiNaslov: Pozdrav   Da se i ja predstavim Icon_minitimePet Jun 15, 2007 1:09 am

Pozdrav, malo kasnim ali nadam se ne previse da se prikljucim ekipi. Procitao sam svu papirologiju Wink tako da se nadam da mi nece biti tesko da se ukljucim Smile

ocinski
Nazad na vrh Ići dole
LIMAN
Admiral
LIMAN


Broj poruka : 1458
Godina : 44
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 17.02.2007

Da se i ja predstavim Empty
PočaljiNaslov: Re: Da se i ja predstavim   Da se i ja predstavim Icon_minitimePet Jun 15, 2007 2:20 am

DOBRODOSAO Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Laki
Fleet Lieutenant
Laki


Broj poruka : 377
Godina : 45
Localisation : Pozarevac
Datum upisa : 21.03.2007

Da se i ja predstavim Empty
PočaljiNaslov: Re: Da se i ja predstavim   Da se i ja predstavim Icon_minitimePet Jun 15, 2007 3:11 am

dobrodoshao
Da se i ja predstavim 36_17_4
Nazad na vrh Ići dole
sbogicevic
Vice-Admiral
sbogicevic


Broj poruka : 356
Godina : 57
Localisation : Holandija / Novi Sad
Datum upisa : 21.05.2007

Da se i ja predstavim Empty
PočaljiNaslov: Re: Da se i ja predstavim   Da se i ja predstavim Icon_minitimePet Jun 15, 2007 1:06 pm

Pozdrav dedice,
Prevario si se ako mislis da si nosioc te titule, ima nas i zasluznijih:lol!: bravo dobrodosao
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nice.nl
jyllson

jyllson


Broj poruka : 6
Godina : 48
Localisation : Liman I
Datum upisa : 15.06.2007

Da se i ja predstavim Empty
PočaljiNaslov: Re: Da se i ja predstavim   Da se i ja predstavim Icon_minitimePet Jun 15, 2007 4:22 pm

Haha, 'fala svima ocinski


lol!

btw, jel to neko vezba kodove za smajlije ? u pregledu su ok, a kad posaljem poruku onda mi se prikazuju samo kodovi (umesto smajlija) Smile
Nazad na vrh Ići dole
BabaRoga
Vice-Admiral
BabaRoga


Broj poruka : 1001
Localisation : Serbia-NS
Datum upisa : 11.02.2007

Da se i ja predstavim Empty
PočaljiNaslov: Re: Da se i ja predstavim   Da se i ja predstavim Icon_minitimePet Jun 15, 2007 5:44 pm

jyllson ::
Haha, 'fala svima ocinski lol! btw, jel to neko vezba kodove za smajlije ? u pregledu su ok, a kad posaljem poruku onda mi se prikazuju samo kodovi (umesto smajlija) Smile

kodove smile-ija samo malo vise odmakni od texta kao sto sam ja uradio sa tvojim citatom na primer Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://4s-squad-hq.editboard.com
Atila




Broj poruka : 1
Godina : 48
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 15.06.2007

Da se i ja predstavim Empty
PočaljiNaslov: Pozdrav i od mene   Da se i ja predstavim Icon_minitimePet Jun 15, 2007 9:35 pm

ATILA ONLINE !!! Twisted Evil
Poz i od mene.Od vecheras se i ja ukljuchujem,... ocinski
Nazad na vrh Ići dole
Doncha
Admin
Doncha


Broj poruka : 490
Datum upisa : 12.02.2007

Da se i ja predstavim Empty
PočaljiNaslov: Re: Da se i ja predstavim   Da se i ja predstavim Icon_minitimePet Jun 15, 2007 9:52 pm

DOBRODOŠLI, LJUDI !!!! cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
serbian
Fleet Lieutenant
serbian


Broj poruka : 103
Datum upisa : 15.06.2007

Da se i ja predstavim Empty
PočaljiNaslov: molba za clanstvo   Da se i ja predstavim Icon_minitimePet Jun 15, 2007 10:11 pm

pozdrav drustvo,ja sam petar iz novog sada nick mi je serbian,neznam dali se to ovako radi ali,voleo bi da budem vas clan,ja i buraz vec dugo igramo freelancera na j4f i imamo iskustva on je danas imao kontakt sa vasim clanovima i poceo je da skuplja kes,tako da ako se budemo sretali u igri trazim od vasih clanova dalja uputstva,burazov nick je muad dib.pozdrav svim clanovima 4s_squad.

ZIVELI BORCI!!!!!!!!!mlacenje
Nazad na vrh Ići dole
BabaRoga
Vice-Admiral
BabaRoga


Broj poruka : 1001
Localisation : Serbia-NS
Datum upisa : 11.02.2007

Da se i ja predstavim Empty
PočaljiNaslov: Re: Da se i ja predstavim   Da se i ja predstavim Icon_minitimePet Jun 15, 2007 10:26 pm

Dobrodosao serbian,
prouci sticky "Uslovi za clanstvo u 4S_SQUAD", preuzmi Pravilnik klana za pocetak Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://4s-squad-hq.editboard.com
BabaRoga
Vice-Admiral
BabaRoga


Broj poruka : 1001
Localisation : Serbia-NS
Datum upisa : 11.02.2007

Da se i ja predstavim Empty
PočaljiNaslov: Re: Da se i ja predstavim   Da se i ja predstavim Icon_minitimePet Jun 15, 2007 10:32 pm

Dobrodosao Atila!
Nazad na vrh Ići dole
https://4s-squad-hq.editboard.com
Sponsored content





Da se i ja predstavim Empty
PočaljiNaslov: Re: Da se i ja predstavim   Da se i ja predstavim Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Da se i ja predstavim
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Da se predstavim...red je...
» Da se predstavim.
» Pozdrav svima,da se predstavim.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
4S_SQUAD Freelancer clan :: 4S_SQUAD Forum :: Public forum-
Skoči na: