4S_SQUAD Freelancer clan
Postovani,
klan se preselio na novu adresu (http://www.4s-squad.com), te Vas molimo da se tamo "sretnemo" i da nastavimo druženje na našem novom klanskom forumu! Dobrodošli!

Respected,
4S SQUAD guild has been moved to another address (http://www.4s-squad.com), so be kind and join us there to continue with development of our friendhips! Welcome!
4S_SQUAD Freelancer clan
Postovani,
klan se preselio na novu adresu (http://www.4s-squad.com), te Vas molimo da se tamo "sretnemo" i da nastavimo druženje na našem novom klanskom forumu! Dobrodošli!

Respected,
4S SQUAD guild has been moved to another address (http://www.4s-squad.com), so be kind and join us there to continue with development of our friendhips! Welcome!
4S_SQUAD Freelancer clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4S_SQUAD Freelancer clan

Fighters for The Great Balance
 
PrijemPortalliGalerijaTraži4S_SQUAD Void subforumLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 puche FL!!

Ići dole 
+3
sbogicevic
CorsaiR
Laki
7 posters
AutorPoruka
Laki
Fleet Lieutenant
Laki


Broj poruka : 377
Godina : 45
Localisation : Pozarevac
Datum upisa : 21.03.2007

puche FL!! Empty
PočaljiNaslov: puche FL!!   puche FL!! Icon_minitimeSub Jun 16, 2007 8:52 pm

izgleda da sam sjebo fl,prchkao sam u fl-exploreru i sad nece da se pokrene igra,stigne do gl. menija i pukne,ni ne vidim gl.meny.
znam da treba reinstal al sam zaboravio kome sam pozajmio disk Question ,a neznam ni gde sam d/l-ovao void mod,jbg davno bilo scratch.
ako neko zna reshenje(koje nije mlacenje klinaca po gradu da priznaju gde je disk i novi d/l moda)koje ce mi skratiti muke,mogo bi da mi ga kaze,imace moju veeechitu zahvalnost klanjanje
Nazad na vrh Ići dole
CorsaiR




Broj poruka : 52
Godina : 42
Localisation : Jugovica 91, 23300 Kikinda
Datum upisa : 23.03.2007

puche FL!! Empty
PočaljiNaslov: Re: puche FL!!   puche FL!! Icon_minitimeSub Jun 16, 2007 9:59 pm

Laki, probaj ovu opciju u FL Exploreru:

puche FL!! Flexp10
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zyworld.com/corsair
Laki
Fleet Lieutenant
Laki


Broj poruka : 377
Godina : 45
Localisation : Pozarevac
Datum upisa : 21.03.2007

puche FL!! Empty
PočaljiNaslov: Re: puche FL!!   puche FL!! Icon_minitimeSub Jun 16, 2007 11:50 pm

probao sam cors,i josh 100 drugih stvari ,popio 10+ kafe,popushio 2.kutije cigara i nepomaze nishta.nasho sam disk,sace skinem mod,pa sutra reinstal
puche FL!! 36_1_29puche FL!! 36_1_28puche FL!! 3_8_14puche FL!! 36_11_23puche FL!! 3_8_13
Nazad na vrh Ići dole
Laki
Fleet Lieutenant
Laki


Broj poruka : 377
Godina : 45
Localisation : Pozarevac
Datum upisa : 21.03.2007

puche FL!! Empty
PočaljiNaslov: Re: puche FL!!   puche FL!! Icon_minitimeUto Jun 19, 2007 9:03 am

puche FL!! 456289 sve sam spremio,josh mi samo fali vreme jbg.danas sam ceo dan u BG,mozda tek preko noci.

ps:ako neko zna kako da ubacim void u ultimate gamers toolbar u mozili neka postuje

pozZz svima i CYA IN SPACE
Nazad na vrh Ići dole
sbogicevic
Vice-Admiral
sbogicevic


Broj poruka : 356
Godina : 57
Localisation : Holandija / Novi Sad
Datum upisa : 21.05.2007

puche FL!! Empty
PočaljiNaslov: Re: puche FL!!   puche FL!! Icon_minitimeUto Jun 19, 2007 3:58 pm

Citat :
Laki, probaj ovu opciju u FL Exploreru:

Sta je FL explorer? Embarassed puche FL!! 844711
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nice.nl
Marko




Broj poruka : 112
Datum upisa : 22.02.2007

puche FL!! Empty
PočaljiNaslov: Re: puche FL!!   puche FL!! Icon_minitimeUto Jun 19, 2007 5:05 pm

sbogicevic ::
Citat :
Laki, probaj ovu opciju u FL Exploreru:

Sta je FL explorer? Embarassed puche FL!! 844711


Programche za pregled mapa na FLu
Nazad na vrh Ići dole
CorsaiR




Broj poruka : 52
Godina : 42
Localisation : Jugovica 91, 23300 Kikinda
Datum upisa : 23.03.2007

puche FL!! Empty
PočaljiNaslov: Re: puche FL!!   puche FL!! Icon_minitimeUto Jun 19, 2007 10:45 pm

Marko ::
sbogicevic ::
Citat :
Laki, probaj ovu opciju u FL Exploreru:

Sta je FL explorer? Embarassed puche FL!! 844711


Programche za pregled mapa na FLu

Programcic za editovanje Freelancer-a, u njemu mozes da radis modove za FL, editujes igricu, SVE osim pisanja skripti, njih treba peske da radis. (mada u sustini on sam generise skripte)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zyworld.com/corsair
sbogicevic
Vice-Admiral
sbogicevic


Broj poruka : 356
Godina : 57
Localisation : Holandija / Novi Sad
Datum upisa : 21.05.2007

puche FL!! Empty
PočaljiNaslov: Re: puche FL!!   puche FL!! Icon_minitimeSre Jun 20, 2007 10:06 am

Super i thnx, sad cu malo da prckam po njemu


puche FL!! 456289
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nice.nl
Laki
Fleet Lieutenant
Laki


Broj poruka : 377
Godina : 45
Localisation : Pozarevac
Datum upisa : 21.03.2007

puche FL!! Empty
PočaljiNaslov: Re: puche FL!!   puche FL!! Icon_minitimeSre Jun 20, 2007 7:24 pm

reinstalacija uspela,ready for action




i'm back in business

puche FL!! 36_17_4


Poslednji izmenio dana Sre Jun 20, 2007 11:12 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Doncha
Admin
Doncha


Broj poruka : 490
Datum upisa : 12.02.2007

puche FL!! Empty
PočaljiNaslov: Re: puche FL!!   puche FL!! Icon_minitimeSre Jun 20, 2007 8:18 pm

Dobrodošao nazad vojniče, javi se ASAP u svoju eskadrilu!puche FL!! 642241
puche FL!! 436195
Nazad na vrh Ići dole
mmn2911

mmn2911


Broj poruka : 20
Godina : 32
Localisation : Smederevska Palanka, Serbia
Datum upisa : 17.02.2007

puche FL!! Empty
PočaljiNaslov: Re: puche FL!!   puche FL!! Icon_minitimeUto Jul 03, 2007 11:40 am

Da ne otvaram nov topic, imam nekoliko problema za koje su mi potrebna resenja:

1. Sta da radim kad iskoci ono "This acc. is currently in use, try later". Desava mi se kad me izbaci iz FL-a, i posle ne mogu da se vratim cak ni posle restarta kompa.

2. Sto su ovi smajliji toliko sjebani??? BabaRogo, znam da si ti to jednom objasnjavo, ali nigde ne mogu da nadjem na forumu...

3. Da li se desava nekome da kada laguje, ili dugo ucitava, izbaci ono "send - don't send"??? Meni izbaci, i mogu da nastavim da igram ako ne pretisnem nista, ali posle nekog vremena izbaci neku drugu gresku, zbog koje ne mogu da igram... Da li se nekome jos ovo pojavljuje, i zasto. Ovo mi nije radio kad sam imao XP SP1 (sad imam SP2).

Hvala na pomoci unapred!!! E sad bih ja ovde trebao da stavim smajli, ali nece Smile
Nazad na vrh Ići dole
mmn2911

mmn2911


Broj poruka : 20
Godina : 32
Localisation : Smederevska Palanka, Serbia
Datum upisa : 17.02.2007

puche FL!! Empty
PočaljiNaslov: Re: puche FL!!   puche FL!! Icon_minitimeUto Jul 03, 2007 3:31 pm

Dajte, ljudi, pomazite, kad god mi se desi ovo try later, moram pola dana da cekam. Odnese mi zelju za igranjem!!! A to mi se desi kad izadje ovo send-don't send!!!
Nazad na vrh Ići dole
Doncha
Admin
Doncha


Broj poruka : 490
Datum upisa : 12.02.2007

puche FL!! Empty
PočaljiNaslov: Re: puche FL!!   puche FL!! Icon_minitimeUto Jul 03, 2007 5:48 pm

Kad ti se desi ono ""This acc. is currently in use, try later" to znači da te server još uvek "vidi" kao da si prisutan na serveru. To se verovatno dešava zbog toga što se zbog greške ne diskonektuješ normalno nego ti FL jednostavno "pukne". U tom momentu, iako nisi u igri, svi ostali igrači te vide kao da si i dalje prisutan. Reinstaliraj FL, FLMM, ubaci novu kopiju moda i probaj opet.
Nazad na vrh Ići dole
mmn2911

mmn2911


Broj poruka : 20
Godina : 32
Localisation : Smederevska Palanka, Serbia
Datum upisa : 17.02.2007

puche FL!! Empty
PočaljiNaslov: Re: puche FL!!   puche FL!! Icon_minitimeSre Jul 04, 2007 1:08 pm

Ne pomaze. Uradio sam uninstal celog FL-a, i mod managera, cak sam i mod skidao posebno, ali opet. Ako greku ignorisem, pocne da laguje do bola, znaci mora restart igre. Sto je veoma smorno kad moras da radis na svakih 10 minuta...
I jos nesto. Kada kliknem examine my network ID (za MPID), izbaci umesto MPID-a tekst u notepadu:


<HTML>
<!-- Jan 30, 2003 -->
<HEAD>
<meta name=vs_targetSchema content="http://schemas.microsoft.com/intellisense/ie5">
<HTA:APPLICATION
ID="oHTA"
APPLICATIONNAME="MyFLMPKey"
SINGLEINSTANCE="yes"
CONTEXTMENU="no"
MAXIMIZEBUTTON="no"
ICON="help.ico"
>
<SCRIPT language="VBScript">
On Error Resume Next
installKey=""
statusText=""
regKey="HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Microsoft Games\Freelancer\1.0\"
regKeyBeta="HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Microsoft Games\Freelancer Beta\3.0\"

Sub window_OnLoad
Set WS=CreateObject("Wscript.Shell")
On Error Resume Next
installKey=WS.RegRead(regKey&"InstallKey")
statusText = "Your account is properly installed"
If Err Then
Err=false
installKey = WS.RegRead(regKeyBeta&"InstallKey")
if Err Then
installKey = "<Not found>"
statusText = "You do not have a Freelancer multiplayer account"
Else
HEADER.innerText="My Freelancer Beta MP Account ID"
End If
End If
Set WS=Nothing

INSTKEY.innerText=UCase(installKey)
INSTSTATUS.innerText=statusText
window.resizeto 600, 300
End Sub
Sub DOPRINT_OnClick
window.print()
End Sub
</SCRIPT>
<TITLE>My Freelancer Multiplayer Account ID</TITLE>
</HEAD>
<BODY BACKGROUND="BackgroundPattern.bmp" style="color: #87C3E0; font-family: Agency FB" SCROLL="no" bgcolor=Black>
<font color="#87C3E0">
<H1 align="center" ID="HEADER">My <I>Freelancer</I> MP Account ID</H1>
<H2 align="center" ID="INSTKEY"></H2>
<p>
This is your account ID. <b>Don't lose it!</b> If you lose it, you will lose all of the characters on all of the servers
on which you have played <I>Freelancer</I>.
</p>
<H3 align="center" ID="INSTSTATUS"></H3>
<p align="center"><BUTTON id="DOPRINT">Print My Account ID</BUTTON></p>
</font>
</BODY>
</HTML>
Nazad na vrh Ići dole
BabaRoga
Vice-Admiral
BabaRoga


Broj poruka : 1001
Localisation : Serbia-NS
Datum upisa : 11.02.2007

puche FL!! Empty
PočaljiNaslov: Re: puche FL!!   puche FL!! Icon_minitimeSre Jul 04, 2007 11:44 pm

hmmm .... izgleda imas neki adware ili malware, trojanac ili virus ... pa su ti te opcije malo pobrljavile. Mada to ne mora da znaci.

ako ti nista ne bude polazilo za rukom moraces na stari srpski recept 'format" pa instalaciju windows-a i ostalog ispocetka.
Nazad na vrh Ići dole
https://4s-squad-hq.editboard.com
mmn2911

mmn2911


Broj poruka : 20
Godina : 32
Localisation : Smederevska Palanka, Serbia
Datum upisa : 17.02.2007

puche FL!! Empty
PočaljiNaslov: Re: puche FL!!   puche FL!! Icon_minitimeČet Jul 05, 2007 12:28 am

Znate da sam pre nego sto sam izasao iz klana izgubio MPID i instalirao Win. E pa od tada je to pocelo. Tako da ne verujem da je trojanac ili virus... Probacu da eksperimentisem, da gasim pozadinske programe, i da vam ispisem onu gresku (drugu).
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





puche FL!! Empty
PočaljiNaslov: Re: puche FL!!   puche FL!! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
puche FL!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
4S_SQUAD Freelancer clan :: FL tehnical issues-
Skoči na: