4S_SQUAD Freelancer clan
Postovani,
klan se preselio na novu adresu (http://www.4s-squad.com), te Vas molimo da se tamo "sretnemo" i da nastavimo druženje na našem novom klanskom forumu! Dobrodošli!

Respected,
4S SQUAD guild has been moved to another address (http://www.4s-squad.com), so be kind and join us there to continue with development of our friendhips! Welcome!
4S_SQUAD Freelancer clan
Postovani,
klan se preselio na novu adresu (http://www.4s-squad.com), te Vas molimo da se tamo "sretnemo" i da nastavimo druženje na našem novom klanskom forumu! Dobrodošli!

Respected,
4S SQUAD guild has been moved to another address (http://www.4s-squad.com), so be kind and join us there to continue with development of our friendhips! Welcome!
4S_SQUAD Freelancer clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4S_SQUAD Freelancer clan

Fighters for The Great Balance
 
PrijemPortalliGalerijaTraži4S_SQUAD Void subforumLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Odlazim iz klana :(

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
mmn2911

mmn2911


Broj poruka : 20
Godina : 32
Localisation : Smederevska Palanka, Serbia
Datum upisa : 17.02.2007

Odlazim iz klana :( Empty
PočaljiNaslov: Odlazim iz klana :(   Odlazim iz klana :( Icon_minitimeSre Feb 21, 2007 7:25 pm

Mnogo mi je trebalo da se odlucim za ovu odluku, ali sam i imao mnogo vremena da razmislim ovih nedelju, dve dok mi se net vukao gore od svakog dial-upa, na 2kb down/up... Jednostavno nisam mogao ni da vidim listu servera.... Ali sam primetio veliki napredak ovog klana u zadnje vreme, mnogo novih clanova, mnogo novina (medju njima i ovaj sjajan forum, svaka cast BabaRogi ). Uzgred, smajliji mi ne rade Sad  .
Odlucio sam da odem iz klana pre svega zbog toga sto mislim da u zadnje vreme ne donosim nista dobro klanu. Problem je u tome sto zbog duge neaktivnosti (kao ove), ja mnogo zaostajem za drugima. Imam malo killova, malo vremena provedenog (u odnosu na ostale), i sto je najgore, ocajan sam u pvp-u (iako Baba govori kako sam napredovao, vise od polovine klana moze da me pobedi a da i ne trepne) i zbog dugih odsustva ne znam vise sta se desava na VOID-u. I zbog toga igra vise nije zabavna, nema onu car koju je nekada imala, znajuci da doprinosim tome da klan izgleda sto losije. Naravno, nastavicu da igram (napravicu nov char) van klana, malo i polako, kad mogu...  Svi ste mi bili odlicni drugari u klanu, i nadam se da cu se i dalje druziti sa vama na VOID-u.
Srecan sam sto sam nekada davno Smile dosao do ideje da se druzimo u svetu FL-a i sto je to dovelo do necega ovoliko velikog. Zelim vam sve najbolje!!! Zatvoricu sve 4S charove do kraja nedelje (jedan cu preimenovati da bih igrao na njemu).
Vidimo se na VOID-u!!!
SCREAM ON!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
BabaRoga
Vice-Admiral
BabaRoga


Broj poruka : 1001
Localisation : Serbia-NS
Datum upisa : 11.02.2007

Odlazim iz klana :( Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlazim iz klana :(   Odlazim iz klana :( Icon_minitimeSre Feb 21, 2007 9:10 pm

mmn2911 ::
Odlucio sam da odem iz klana pre svega zbog toga sto mislim da u zadnje vreme ne donosim nista dobro klanu. Problem je u tome sto zbog duge neaktivnosti (kao ove), ja mnogo zaostajem za drugima. Imam malo killova, malo vremena provedenog (u odnosu na ostale), i sto je najgore, ocajan sam u pvp-u (iako Baba govori kako sam napredovao, vise od polovine klana moze da me pobedi a da i ne trepne)

mmn2911, No ,
ovo su zaista tuzne i cak pomalo uznemirujuce vesti. sve ovo sto smo zajedno pravili, pravili smo iskljucivo zabave radi. Nikad nismo insistirali da se konstantno mora napredovati i ulagati u klan. Napredovanje u sluzbi je osmisljeno cisto da se nagrade oni piloti koji sticajem okolnosti imaju vise vremena i mogucnosti ulaganja u klan kao i da im se to sve prizna.

Ne slazem se sa tobom da imas slab skill, kad nije bilo laga bio si mi dosta neprijatan suparnik. Dakle, neuspeh mozes traziti samo u lagu i svim onim losim okolnostima koje se desavaju Void serveru. Ja kad imam lag ,a to je poslednjih nedelja zaista nepodnosljivo, takode gubim lako. Takode, uveliko se pokrecu inicijative da privremeno boravimo na nekom drugom serveru dok se Void ne sredi. [videce se...]

mmn2911 ::
i zbog dugih odsustva ne znam vise sta se desava na VOID-u. I zbog toga igra vise nije zabavna, nema onu car koju je nekada imala, znajuci da doprinosim tome da klan izgleda sto losije. Naravno, nastavicu da igram (napravicu nov char) van klana, malo i polako, kad mogu...  Svi ste mi bili odlicni drugari u klanu, i nadam se da cu se i dalje druziti sa vama na VOID-u. Srecan sam sto sam nekada davno Smile dosao do ideje da se druzimo u svetu FL-a i sto je to dovelo do necega ovoliko velikog. Zelim vam sve najbolje!!! Zatvoricu sve 4S charove do kraja nedelje (jedan cu preimenovati da bih igrao na njemu). Vidimo se na VOID-u!!!SCREAM ON!!!!!

Ne znam sta da ti kazem brate,
vise mi delujes da si u nesto razocaran, jer ako vec ostajes na Void-u i u svetu FL, ne vidim razloga zasto bi napustao 4S_SQUAD.

Hajde, razmisli jos malo, posalji mi pm ako ti je tako lakse, i pokusaj da ostanes i dalje sa tvojom kreacijom 4S_SQUAD. Ako bude trebalo da se odustaje to je uvek bilo i bice najlakse...
Nazad na vrh Ići dole
https://4s-squad-hq.editboard.com
Doncha
Admin
Doncha


Broj poruka : 490
Datum upisa : 12.02.2007

Odlazim iz klana :( Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlazim iz klana :(   Odlazim iz klana :( Icon_minitimeČet Feb 22, 2007 12:42 am

mmn, stvarno mislim da ovaj klan ne bi bio isti bez tebe koji si sve započeo, i zato nemoj da ti je palo na pamet da brišeš svoje 4S SQUAD karaktere!Very Happy affraid
Ne pustamo te da ideš i tačka!Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
Milcha
Airman 1st class
Milcha


Broj poruka : 50
Godina : 42
Localisation : Beograd
Datum upisa : 18.02.2007

Odlazim iz klana :( Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlazim iz klana :(   Odlazim iz klana :( Icon_minitimeČet Feb 22, 2007 12:02 pm


  1. Brate istripovao si se gadno, ne radi server kako treba ne radi net kako treba, ja se zbog toga povlacim iz pvp-a dok se to ne stabilizuje jel se NERVIRAM STRASNO!!!<LI>Upuca me lik koga ni ne vidim dok ne poginem, pa gde ces gore a mogu da se zakunem da sam mogao da ga ubijem dok je sve bilo ok i to da mi ni shild ne skine.
Tako da razmisli jos jednom nije nikom ni obaveza da se pojavljuje svaki dan ipak je ovo igra tako da nemoj da se vadis da nemas vremena. A za cupri koju si slozio dobices oskara za najbolju Dramu do sada.@BabaNi meni ne rade smajliji, ne vredi zbog toga odlazim iz kalna . : )I zasto mi slozi sve jedan za drugim?
Nazad na vrh Ići dole
Svetac




Broj poruka : 174
Godina : 45
Localisation : Planet Seleucia, Babylonia
Datum upisa : 17.02.2007

Odlazim iz klana :( Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlazim iz klana :(   Odlazim iz klana :( Icon_minitimeČet Feb 22, 2007 6:33 pm

@mmn2911
Svestan sam chinjenice da se ne znamo, ali ja sam skoro sve tvoje postove prochitao na SK i oni su bili jedan od razloga koji su me prelomili da uopshte pruzim
priliku FL-u i da mu posvetim toliko vremena.

Elem.
1. PVP
Koliko se secam pvp znanje apsolutno nije bitna stavka u nashem klanu Smile
Ako je to problem ... Samo reci kada pozelish da se vezzbash na meni...
Kakve veze ima pvp? Pa pitaj ostale... Neki klanovi su izgradili statistiku za godinu dana unapred na meni
2. Vreme
Kakve sad to pa ima veze?
Doci ce period kada ni ja necu moci da provedem vishe od 15 min mesechno, i zaista sumnjam da bilo ko ima problem sa tim ovde.
3. Klan
Ne znam, uchinilo mi se kao da si razocharan nechim, ako hocesh da napustish klan, chiji si osnivach, i nastavish da se igrash na Void-u, ako je tako, reci sta je u pitanju da mozemo da prebijemo taj problem.
Naravno da je to iskljuchivo tvoj izbor, i meni lichno ce biti izrazito drago kada te napokon sretnem/vidim na serveru bez obzira na ime char-a, ali mislim da si prenaglio, i da nisi svestan koliko ljudi ovde cene tvoju inicijativu iz koje se velikim radom izrodila ova predivna tvorevina zvana 4S SQUAD.

Toliko od mene
Nazad na vrh Ići dole
mmn2911

mmn2911


Broj poruka : 20
Godina : 32
Localisation : Smederevska Palanka, Serbia
Datum upisa : 17.02.2007

Odlazim iz klana :( Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlazim iz klana :(   Odlazim iz klana :( Icon_minitimeČet Feb 22, 2007 6:38 pm

@Milcha
Pa nije problem server (u stvari, tek nedavno sam uspeo da se konektujem, i zato mi je izbrisan mmn2911 char), nego moj net, koji sam cekao 5 minuta da otvori ovu stranicu. Provajder se proserava, a meni down/up ide 2kbps, kada je najbolje 7kbps. A trebalo bi 30 Sad . Tako da nema teorije da igram kad hocu (cak i kada se popravi situacija, cesto pocinje da laguje abnormalno). Nijedan event nisam mogao normalno da zavrsim, i uvek sam morao da izlazim zbog laga. Mozda sam razmazen, ali meni to nije igra kada gledam torpedo kako je zamrznut ili kibam od nomada pod lagom, stignem do @ outposta, i kad prestane lag, ja umrem... I hvala za drama pricu, nisam namerno to napisao. Bottom line, ja ne igram zato sto nemam vremena, nego sto ne mogu da igram kad hocu... A izlazim iz klana zato sto ne volim sto sam tako neaktivan i ne znam sta se desava, i ocajan sam na rang listi (znam da je ovo igra, ali ako se uvek gubi, car igre nestaje... ). To je moja odluka, mozda se nekada vratim u klan. I Doncha, necu da brisem charove (kao da bih mogao), ali ce mi se oni verovatno zbog neaktivnosti sami izbrisati.
Nazad na vrh Ići dole
BabaRoga
Vice-Admiral
BabaRoga


Broj poruka : 1001
Localisation : Serbia-NS
Datum upisa : 11.02.2007

Odlazim iz klana :( Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlazim iz klana :(   Odlazim iz klana :( Icon_minitimeČet Feb 22, 2007 7:56 pm

Milcha ::

@Baba
Ni meni ne rade smajliji, ne vredi zbog toga odlazim iz kalna . : )I zasto mi slozi sve jedan za drugim?

OFF TOPIC

Koristi drugi switch mod [menjas ga na ona dva slova "A"u gornjem desnom uglu]. Jedan od njih smajlije ukljucuje a drugi iskljucuje. Pripazi i kako pises skripte tj. BB kod, jer pojedine ikonice, shortcuts, koriste kodove koji se ne prepoznaju [recimo za boje se stvaljaju navodi ispred odrednice za boju preko ikonica a kad navode odstranis sve je u redu.]

Editorijal Mod koji prepoznaje skripte, BB kod i smajlije ima plavi klizac sa desne strane.
Nazad na vrh Ići dole
https://4s-squad-hq.editboard.com
Sponsored content





Odlazim iz klana :( Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlazim iz klana :(   Odlazim iz klana :( Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Odlazim iz klana :(
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Battlefield 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
4S_SQUAD Freelancer clan :: 4S_SQUAD Forum :: Public forum-
Skoči na: