4S_SQUAD Freelancer clan
Postovani,
klan se preselio na novu adresu (http://www.4s-squad.com), te Vas molimo da se tamo "sretnemo" i da nastavimo druženje na našem novom klanskom forumu! Dobrodošli!

Respected,
4S SQUAD guild has been moved to another address (http://www.4s-squad.com), so be kind and join us there to continue with development of our friendhips! Welcome!
4S_SQUAD Freelancer clan
Postovani,
klan se preselio na novu adresu (http://www.4s-squad.com), te Vas molimo da se tamo "sretnemo" i da nastavimo druženje na našem novom klanskom forumu! Dobrodošli!

Respected,
4S SQUAD guild has been moved to another address (http://www.4s-squad.com), so be kind and join us there to continue with development of our friendhips! Welcome!
4S_SQUAD Freelancer clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4S_SQUAD Freelancer clan

Fighters for The Great Balance
 
PrijemPortalliGalerijaTraži4S_SQUAD Void subforumLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :)

Ići dole 
+4
3P
DeDa
DESTROYER
LIMAN
8 posters
AutorPoruka
LIMAN
Admiral
LIMAN


Broj poruka : 1458
Godina : 44
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 17.02.2007

Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :) Empty
PočaljiNaslov: Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :)   Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :) Icon_minitimeUto Dec 04, 2007 1:42 am

Evo mesta da postavite SS-ove vasih uspeha na eventima (prvo,drugo ili trece mesto).
Samo SS-ovi plz,moze i mali komentar:kakav je bio event,kolika je nagrada itd...
Nazad na vrh Ići dole
DESTROYER
Fleet Lieutenant
DESTROYER


Broj poruka : 475
Godina : 33
Localisation : Bosanac
Datum upisa : 21.06.2007

Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :)   Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :) Icon_minitimeUto Dec 04, 2007 2:01 am

Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :) Screen136qi9.th

veceras 1 na 1 event u EFZ - 1 ja 2 Ripper 3 Liman. dobio sam 60 milja farao

elephant
Nazad na vrh Ići dole
LIMAN
Admiral
LIMAN


Broj poruka : 1458
Godina : 44
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 17.02.2007

Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :)   Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :) Icon_minitimeUto Dec 04, 2007 4:21 am

Sa istog eventa na kojem je Destroyer pobedio.
Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :) Screen63


Poslednji izmenio dana Uto Dec 04, 2007 4:23 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
LIMAN
Admiral
LIMAN


Broj poruka : 1458
Godina : 44
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 17.02.2007

Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :)   Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :) Icon_minitimeUto Dec 04, 2007 4:22 am

Event 2 na 2.Pobedili Destroyer i ja afro Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :) Screen59
Nazad na vrh Ići dole
DESTROYER
Fleet Lieutenant
DESTROYER


Broj poruka : 475
Godina : 33
Localisation : Bosanac
Datum upisa : 21.06.2007

Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :)   Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :) Icon_minitimeNed Dec 09, 2007 6:54 pm

Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :) Screen166ne1.th
sve pise: ja prvi, 40 milja
dobar event samo je trajao 2 i po sata... ubilo me... a moram uciti
elephant
Nazad na vrh Ići dole
DeDa
Fleet Lieutenant
DeDa


Broj poruka : 257
Datum upisa : 16.06.2007

Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :)   Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :) Icon_minitimeNed Dec 30, 2007 6:22 pm

Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :) Pobedaka0

У првом кругу смо добили Аркану и Металвора из Синдиката за мање од пола минута. lol! Затим смо испрашили Јакума и Реаверс Титана ака Мадерз, да би у финалу Хунтер Леад са својим партнером (не сећам се ко је био) прошао исто као Синдикалци у првом кругу. Берс и ја смо добили по 25 милиона за прво место. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
DESTROYER
Fleet Lieutenant
DESTROYER


Broj poruka : 475
Godina : 33
Localisation : Bosanac
Datum upisa : 21.06.2007

Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :)   Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :) Icon_minitimeSub Jan 12, 2008 4:50 am

Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :) Screen203qr0.th

event 3 vs 3 vs 3. LIMAN, Joda i ja pobijedili. (zao mi je sto DeDa nije s nama bio :-( ) svako dobio 15 milja
Nazad na vrh Ići dole
DESTROYER
Fleet Lieutenant
DESTROYER


Broj poruka : 475
Godina : 33
Localisation : Bosanac
Datum upisa : 21.06.2007

Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :)   Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :) Icon_minitimeUto Jun 10, 2008 11:35 pm

Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :) Screen282vp1.th


eeeee odkad nisam. 60 milja ja, 30 ILLEGAL.FRAG, 10 Lumik
elephant
Nazad na vrh Ići dole
3P
Commodore
3P


Broj poruka : 160
Datum upisa : 02.09.2007

Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :) Empty
PočaljiNaslov: Evo da se upishem i ja na listu :)   Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :) Icon_minitimeUto Jul 15, 2008 10:52 pm

Znaci event je bio 3vs3 bilo je 4 tima od po 3 coveka. U prvoj postavi smo bili Battor,Orion{PATH}, i moja malenkost.
U prvom fajtu sam od njih trojce,ja odvalio dvojcu a PATH cini mi se jednog.
U drugom fajtu, Battoru je pukla konekcija pa je umesto njega utrcao Dynasti. Opet sam ja odvalio Projecty-ja i Daciu{Zyraxes} a Dynasti je nekog [R]-a.Svako od nas je dobio po 65 Milki.Trazio sam od Ruggsa da objavi pobednike kako bih sebi na komp turio SS kao uspomenu , a i vama drugari za forum.

Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :) Event_11
Nazad na vrh Ići dole
BOX
Airman
BOX


Broj poruka : 229
Godina : 34
Localisation : BG Zemun Polje
Datum upisa : 19.07.2007

Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :)   Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :) Icon_minitimePon Jul 21, 2008 11:30 pm

Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :) 30560522fz6

LEXAN iz DEF klana je dobio prvo mesto. Dzaba shto sam ga to vece tuko u pvp njega je usrao pogodak iz cd u moj torpedo i kraj Sad
Nazad na vrh Ići dole
LIMAN
Admiral
LIMAN


Broj poruka : 1458
Godina : 44
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 17.02.2007

Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :)   Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :) Icon_minitimeUto Avg 05, 2008 2:49 am

Turnir 1 na 1.Host VF mad mike.Ja pobedio osiris drugi RAF-hatchet treci (lik leti skoro kao RD).

Posle su bile trke,pobedio sam na dve.Sve zajedno uzeh 85 mil za jedno vece,daleko od mog rekorda od 250 mil kreza


Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :) Screen4-1
Nazad na vrh Ići dole
Psychon@ut
Fleet Lieutenant
Psychon@ut


Broj poruka : 106
Godina : 34
Localisation : RS, Banja Luka
Datum upisa : 27.02.2008

Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :)   Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :) Icon_minitimeSre Sep 24, 2008 5:23 pm

Evo ja tek sada postujem ovo, imam problema sa ovim forumom, ne mogu da pristupim niti jednom
made by "forumotion" forumu.
Kontao sam da ne radi sve do danas kada sam preko proxy-ja pristupio,
izgleda da su mi blokirali IP adresu(ne znam zašto) ili je nešto drugo u pitanju, nemam pojma:-/
Enivej evo SS:
Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :) Th_screen58-lofi
Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :) Th_screen61-lofi
40 mil. za prvo mjesto Smile
Nazad na vrh Ići dole
Psychon@ut
Fleet Lieutenant
Psychon@ut


Broj poruka : 106
Godina : 34
Localisation : RS, Banja Luka
Datum upisa : 27.02.2008

Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :)   Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :) Icon_minitimeČet Okt 16, 2008 12:22 am

1.mjesto 666>Nomadd - 100 mil.
2.mjesto AZA - 65. mil.

3. Ja Very Happy - 35. mil.
U "polufinalu" se raznio(moja stara navika lol) i propustio sigurnih 65 mil. U borbi za trece mjesto borio sam se protiv
BBD Sundowna ...

Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :) Th_screenEVENT2
Nazad na vrh Ići dole
PREDATOR
Commodore
PREDATOR


Broj poruka : 219
Localisation : Sremius
Datum upisa : 02.12.2008

Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :) Empty
PočaljiNaslov: moj prvi event 3 mesto   Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :) Icon_minitimeČet Jan 01, 2009 8:46 pm

syndicate dynasty prvi,syndicate piccolo drugi ja treci Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :) Screen4bl9 Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :) Screen5rt7
Nazad na vrh Ići dole
QUASAR
Vice-Admiral
QUASAR


Broj poruka : 256
Godina : 38
Datum upisa : 06.09.2008

Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :)   Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :) Icon_minitimeSub Mar 21, 2009 10:14 pm

Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :) Screen91q
Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :) Screen94
Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :) Screen124
Na ovom poslednjem sam osvojio 50 miliona
Nazad na vrh Ići dole
QUASAR
Vice-Admiral
QUASAR


Broj poruka : 256
Godina : 38
Datum upisa : 06.09.2008

Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :)   Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :) Icon_minitimeNed Mar 22, 2009 2:37 am

jeste, 1280x800 rezolucija. vidis kako su donji prozorcici malo pomereni ka sredini, tako mora da bude u wide scr. (hmm.. ne bi trebalo da caskamo u ovoj temi) Surprised
Nazad na vrh Ići dole
DESTROYER
Fleet Lieutenant
DESTROYER


Broj poruka : 475
Godina : 33
Localisation : Bosanac
Datum upisa : 21.06.2007

Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :)   Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :) Icon_minitimeNed Mar 22, 2009 3:23 pm

i ti se s time fakticki brze okreces? Shocked
Nazad na vrh Ići dole
LIMAN
Admiral
LIMAN


Broj poruka : 1458
Godina : 44
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 17.02.2007

Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :)   Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :) Icon_minitimeNed Mar 22, 2009 3:38 pm

Ma kakvi.
Quasar misli na to da se ovde ne prica nego postuju SS-ovi.
Nazad na vrh Ići dole
PREDATOR
Commodore
PREDATOR


Broj poruka : 219
Localisation : Sremius
Datum upisa : 02.12.2008

Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :)   Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :) Icon_minitimeSub Sep 19, 2009 3:46 am

Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :) Eventf

Sinoc pvp event 1 na 1 u EFZ u startu nas je preko 20 bilo i u finale usli nas troje Dasti Hajduk i ja ,bilo FFA svi na sve i ja izvucem deblji kraj,Hajduk drugi
Dasti 1 , Dasti je dobio 300Milki i dao ih je u 4S banku da znate ,sad smo garant najbogatiji klan na voidu Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :) Lol
Nazad na vrh Ići dole
QUASAR
Vice-Admiral
QUASAR


Broj poruka : 256
Godina : 38
Datum upisa : 06.09.2008

Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :)   Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :) Icon_minitimeSub Sep 19, 2009 4:04 am

opet spamujem, obecavam necu vise...
na ss-u pise:
3. mesto Predator
2. mesto Hajduk
1. mesto Predator
Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :) 110661 Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :) Icon_lol Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :) Icon_lol Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :) 728769 Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :) Lol
bravo pred, osvojio si prvo i trece mesto hahahaha
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :)   Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :) Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Uspesi nasih pilota-da se malo hvalimo :)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Da li se neko iole razume u linux
» Evo da se malo nasmejete
» Malo veca slika :)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
4S_SQUAD Freelancer clan :: 4S_SQUAD Forum :: Public forum-
Skoči na: