4S_SQUAD Freelancer clan
Postovani,
klan se preselio na novu adresu (http://www.4s-squad.com), te Vas molimo da se tamo "sretnemo" i da nastavimo druženje na našem novom klanskom forumu! Dobrodošli!

Respected,
4S SQUAD guild has been moved to another address (http://www.4s-squad.com), so be kind and join us there to continue with development of our friendhips! Welcome!
4S_SQUAD Freelancer clan
Postovani,
klan se preselio na novu adresu (http://www.4s-squad.com), te Vas molimo da se tamo "sretnemo" i da nastavimo druženje na našem novom klanskom forumu! Dobrodošli!

Respected,
4S SQUAD guild has been moved to another address (http://www.4s-squad.com), so be kind and join us there to continue with development of our friendhips! Welcome!
4S_SQUAD Freelancer clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4S_SQUAD Freelancer clan

Fighters for The Great Balance
 
PrijemPortalliGalerijaTraži4S_SQUAD Void subforumLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Homeworld2

Ići dole 
+5
M-Che
Milcha
mmn2911
BabaRoga
mad
9 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
mad
Airman 2nd class
mad


Broj poruka : 11
Godina : 42
Localisation : Bosnian Highlands
Datum upisa : 22.02.2007

Homeworld2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Homeworld2   Homeworld2 Icon_minitimeNed Feb 25, 2007 4:51 am

Preporucujem svima koji nikad nisu probali Homeworld 2. Svemirska RTS. Jako, jako dobra strategija. Uzgred, Baba ajde da probamo preko Hamachija? Sta mislis? Nesto mi ne radi MSN (nikako ne mogu da se konektujem) ali zato yahoo messenger radi ok. Mislim da novi MSN podrzava i Yahoo msg. Javi se pa da probamo.
Nazad na vrh Ići dole
BabaRoga
Vice-Admiral
BabaRoga


Broj poruka : 1001
Localisation : Serbia-NS
Datum upisa : 11.02.2007

Homeworld2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Homeworld2   Homeworld2 Icon_minitimeNed Feb 25, 2007 6:44 pm

Vazi MAD,
cimnucu te, Homeworld2 je moja druga igra pored FL, evo vam par slicica, cisto da vas malo zaintrigira Smile


Presretaci i bombarderi napadaju Stanicu za skupljanje resursa
Homeworld2 Ss000311

Torpedo fregate napadaju Maticni brod
Homeworld2 Ss000312
Nazad na vrh Ići dole
https://4s-squad-hq.editboard.com
mmn2911

mmn2911


Broj poruka : 20
Godina : 32
Localisation : Smederevska Palanka, Serbia
Datum upisa : 17.02.2007

Homeworld2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Homeworld2   Homeworld2 Icon_minitimeNed Feb 25, 2007 7:18 pm

Stvarno dobra igra, preporuka. Steta sto sam nekoliko puta kretao sa igranjem i prestajao posle 5,6 misija. Nikako da je zavrsim. I ima samo dve rase, moglo je malo raznovrsnosti...
Nazad na vrh Ići dole
BabaRoga
Vice-Admiral
BabaRoga


Broj poruka : 1001
Localisation : Serbia-NS
Datum upisa : 11.02.2007

Homeworld2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Homeworld2   Homeworld2 Icon_minitimeNed Feb 25, 2007 9:20 pm

Ima jako dobru pricu, nadovezuje se na epopeju Galactike, zapravo to je bio light-motiv.
Ono sto je revolucionarno je 3D engine, kretanje u space na osnovu 3D. Imate kote u visini. duzini i sirini.

Moze se koristiti i warp [hiperspace], kapitalni brodovi mogu graditi razne module koji daju odredene prednosti u zavisnosti za koju se strategiju opredelite...

Moze da se prica do sutra ujutru....toplo preporucujem....dok se Void ne sredi....
Nazad na vrh Ići dole
https://4s-squad-hq.editboard.com
mmn2911

mmn2911


Broj poruka : 20
Godina : 32
Localisation : Smederevska Palanka, Serbia
Datum upisa : 17.02.2007

Homeworld2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Homeworld2   Homeworld2 Icon_minitimeNed Feb 25, 2007 10:45 pm

Ne znam samo kakav je kec, malo mi je nejasna prica na pocetku u dvojci, mozda se kasnije razresava... Ajd sutra cu opet da instaliram da malo igram.... I obozavam one Battlecruisere!!!
Nazad na vrh Ići dole
Milcha
Airman 1st class
Milcha


Broj poruka : 50
Godina : 42
Localisation : Beograd
Datum upisa : 18.02.2007

Homeworld2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Homeworld2   Homeworld2 Icon_minitimePon Feb 26, 2007 2:31 pm

E jel igrao neko Drak star one to je nesto kao fl samo dosta novije meni ima neki bug i nemogu da je pokrenem to jest pokrenem je i ond ami se sve rzmrlja ali 3000 puta bolje izgleda nego fl.

@mmn2911

Ti bi mogao da se pridruzis mom guildu na projectdb forumu kad vec neces fl da peglas!
Nazad na vrh Ići dole
mmn2911

mmn2911


Broj poruka : 20
Godina : 32
Localisation : Smederevska Palanka, Serbia
Datum upisa : 17.02.2007

Homeworld2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Homeworld2   Homeworld2 Icon_minitimePon Feb 26, 2007 7:08 pm

Kom klanu mislis, Homeworld???
A projectdb forumu ne mogu da pristupim vec neko vreme Sad
Nece ni u jednom borwseru, pola sata ucitava, i onda izbaci page not found...
Nazad na vrh Ići dole
mad
Airman 2nd class
mad


Broj poruka : 11
Godina : 42
Localisation : Bosnian Highlands
Datum upisa : 22.02.2007

Homeworld2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Homeworld2   Homeworld2 Icon_minitimeUto Feb 27, 2007 2:33 pm

mmn2911 ::
Ne znam samo kakav je kec, malo mi je nejasna prica na pocetku u dvojci, mozda se kasnije razresava... Ajd sutra cu opet da instaliram da malo igram.... I obozavam one Battlecruisere!!!
Prica se nadovezuje na Homeworld i Homeworld-Cataclysm tako da ako nisi igrao kec i ekspanziju nece ti biti bas sve jasno, a kraj Homeworld 2 je nedovrsena prica ali, na zalost, nikada nisu napravili nastavak.
Nazad na vrh Ići dole
mad
Airman 2nd class
mad


Broj poruka : 11
Godina : 42
Localisation : Bosnian Highlands
Datum upisa : 22.02.2007

Homeworld2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Homeworld2   Homeworld2 Icon_minitimeUto Feb 27, 2007 2:37 pm

Milcha ::
E jel igrao neko Drak star one to je nesto kao fl samo dosta novije meni ima neki bug i nemogu da je pokrenem to jest pokrenem je i ond ami se sve rzmrlja ali 3000 puta bolje izgleda nego fl.
Probao sam ja ali i meni se to isto desava. Doduse sa starim crackom mi se nije to desavalo ali imao je neku gresku pa su izbacili fixed-EXE ali onda mi se desava to da se sve razmrlja.
Nazad na vrh Ići dole
M-Che
Airman
M-Che


Broj poruka : 17
Localisation : Prizemljen
Datum upisa : 19.02.2007

Homeworld2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Homeworld2   Homeworld2 Icon_minitimeUto Feb 27, 2007 3:33 pm

mad ::
Milcha ::
E jel igrao neko Drak star one to je nesto kao fl samo dosta novije meni ima neki bug i nemogu da je pokrenem to jest pokrenem je i ond ami se sve rzmrlja ali 3000 puta bolje izgleda nego fl.
Probao sam ja ali i meni se to isto desava. Doduse sa starim crackom mi se nije to desavalo ali imao je neku gresku pa su izbacili fixed-EXE ali onda mi se desava to da se sve razmrlja.
I ja sam poceo da ga igram,i sve je bilo dobro dok nisam poleteo.E,onda je poceo da brljavi,Skinuo sam neku zakrpu,mislim da je bio 1_3 i crc za njega i onda sam dobio poruku od Ascarona da pazarim orginal:shock: ,i da nije lepo koristiti pirat.Onda sam deinstalirao,pa opet instalirao i sad su mi se odmah What a Face javili tako da nisam mogao da ga igram posle ni toliko dugo.Ima neku zastitu,Starforce or nesto slicno.Bas su postali brezobrazni ovi programeri.Toga nije bilo u moje vreme,star sam ja za ove finte.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.betanews.com
BabaRoga
Vice-Admiral
BabaRoga


Broj poruka : 1001
Localisation : Serbia-NS
Datum upisa : 11.02.2007

Homeworld2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Homeworld2   Homeworld2 Icon_minitimeČet Mar 01, 2007 10:43 am

Ljudi ovo je bilo ludo i nezaboravno:!: Exclamation
Mad i ja raspalili 3 partijice HW2 preko hamachija sa "narodnim" verzijama igre, i na kraju shvatih da sam vise uzivao nego sa mojim originalom [koji sam deinstalirao], nema laga, nema desinhronizacije, sve ide kao podmazano....
jedino sto nije valjalo je rezultat Arrow Mad - BabaRoga = 2:1 Razz
Nazad na vrh Ići dole
https://4s-squad-hq.editboard.com
mmn2911

mmn2911


Broj poruka : 20
Godina : 32
Localisation : Smederevska Palanka, Serbia
Datum upisa : 17.02.2007

Homeworld2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Homeworld2   Homeworld2 Icon_minitimeČet Mar 01, 2007 5:17 pm

Dajte malo opisite partije, kako sve to izgleda, do kojih brodova ste stigli....
Nazad na vrh Ići dole
mad
Airman 2nd class
mad


Broj poruka : 11
Godina : 42
Localisation : Bosnian Highlands
Datum upisa : 22.02.2007

Homeworld2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Homeworld2   Homeworld2 Icon_minitimeČet Mar 01, 2007 10:15 pm

Hoces da nam se pridruzis u okrsajima? Javi se pa da zakazemo.
Nazad na vrh Ići dole
BabaRoga
Vice-Admiral
BabaRoga


Broj poruka : 1001
Localisation : Serbia-NS
Datum upisa : 11.02.2007

Homeworld2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Homeworld2   Homeworld2 Icon_minitimePet Mar 02, 2007 10:24 pm

Evo najsvezijih fotki sa okrsaja u svemiru .... flote MAD-a i BabaRoge....

Opsada mog Mothership-a
Homeworld2 Opsada10

Evo kako izgleda senzorska navigacija, mapa i Build Manager
Homeworld2 Build_10

MAD-ova krastarica ulazi u hiperspace
Homeworld2 Mad-ov10
Nazad na vrh Ići dole
https://4s-squad-hq.editboard.com
BabaRoga
Vice-Admiral
BabaRoga


Broj poruka : 1001
Localisation : Serbia-NS
Datum upisa : 11.02.2007

Homeworld2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Homeworld2   Homeworld2 Icon_minitimeSub Jul 07, 2007 7:21 pm

Ako neko zeli da poigra Homeworld2 preko Hamachija neka se uloguje na server/mrezu "BabaRoga - Homeworld2"; password je "4S_SQUAD"

Da bi ste mogli da igrate ovu fenomenalnu SF real-time strategiju uradite sledece:


  1. Instalirajte "narodnu" torrent verziju igre
  2. pa preuzmite update za 1.1 verziju i update-ujte igru koju ste prethodno instalirali [bez krekovanja!]
  3. i tek sada krekujete igru sa homeworld2 1.1.exe file-om


Nakon ovoga sve bi trebalo da radi, ako ne, probajte da skinete igru sa nekog drugog linka pa da obavite sve "operacije" korak po korak kao sto je opisano gore.

ne zaboravite da imate samo 7 dana da skinete file-ove sa Rapidshare-a!
Nazad na vrh Ići dole
https://4s-squad-hq.editboard.com
BOX
Airman
BOX


Broj poruka : 229
Godina : 35
Localisation : BG Zemun Polje
Datum upisa : 19.07.2007

Homeworld2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Homeworld2   Homeworld2 Icon_minitimeNed Avg 12, 2007 10:51 pm

E ljudi el igrate vi jos Homeworld2:?: To mi je jedna od omiljenih igrica ako igrate mogu jos sutra da je reinstaliram pa da se dogovorimo.
Nazad na vrh Ići dole
BabaRoga
Vice-Admiral
BabaRoga


Broj poruka : 1001
Localisation : Serbia-NS
Datum upisa : 11.02.2007

Homeworld2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Homeworld2   Homeworld2 Icon_minitimePon Avg 13, 2007 9:42 pm

ja igram cesto pogotovo sto imam i original [nije mi bilo zao da dam pare za nju] i meni je pored FL najomiljenija igra.

sa MAD-om sam igrao dok je on imao internet pa smo igrali narodnu verziju preko hamachija.

ako vas ima bar jos dvoje ozbiljno zainteresovanih javite se, pa da "pomerim" original i postavim "narodnjak"
Nazad na vrh Ići dole
https://4s-squad-hq.editboard.com
BOX
Airman
BOX


Broj poruka : 229
Godina : 35
Localisation : BG Zemun Polje
Datum upisa : 19.07.2007

Homeworld2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Homeworld2   Homeworld2 Icon_minitimePon Avg 13, 2007 10:09 pm

bounce Evo ja samo reci kad tebi odgovara ja imam trenutno podosta vremena na raspolaganju Very Happy BTW ja hamachi ne znam da koristim ali naucicu. Videcu da igru jos veceras instaliram.
Nazad na vrh Ići dole
DESTROYER
Fleet Lieutenant
DESTROYER


Broj poruka : 475
Godina : 33
Localisation : Bosanac
Datum upisa : 21.06.2007

Homeworld2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Homeworld2   Homeworld2 Icon_minitimePon Avg 13, 2007 10:57 pm

Ej samo da znate i ESF Maris igra ovu igru i to preko neta.
Nazad na vrh Ići dole
BOX
Airman
BOX


Broj poruka : 229
Godina : 35
Localisation : BG Zemun Polje
Datum upisa : 19.07.2007

Homeworld2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Homeworld2   Homeworld2 Icon_minitimePet Sep 21, 2007 10:34 pm

Ocete da se dogovorimo da odigramo neki put Homeworld 2???
Meni je ovog meseca prespor net za FL al mogu valjda Home da igram.
Aj taman sam vezbo sa ortakom malo za prosli vikend
Btw bice mi potrebna mala pomoc oko hamachija posto ga nikad nisam koristio

Imam i ostale delove Homeworlda ako ocete i to da isprobamo
Nazad na vrh Ići dole
BabaRoga
Vice-Admiral
BabaRoga


Broj poruka : 1001
Localisation : Serbia-NS
Datum upisa : 11.02.2007

Homeworld2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Homeworld2   Homeworld2 Icon_minitimePet Sep 21, 2007 11:39 pm

mare89 ::
Ocete da se dogovorimo da odigramo neki put Homeworld 2???
Meni je ovog meseca prespor net za FL al mogu valjda Home da igram.
Aj taman sam vezbo sa ortakom malo za prosli vikend
Btw bice mi potrebna mala pomoc oko hamachija posto ga nikad nisam koristio

Imam i ostale delove Homeworlda ako ocete i to da isprobamo

Ja sam zainteresovan za ovaj weekend u toku popodneva [veceri cu da rezervisem za 4S_SQUAD], i da znas BOX samo zbog tebe, i jos ponekog ko se bude javio, deinstaliracu original i postaviti narodnjak

ne zaboravi da postavis patch 1.1 koji sam objavio u ovoj temi kao i da pazis na redosled instalacije

vreme: nedelja od 14h, postavicu ICQ, pa se prethodno cujemo online za dogovor tacnog vremena.
Nazad na vrh Ići dole
https://4s-squad-hq.editboard.com
BOX
Airman
BOX


Broj poruka : 229
Godina : 35
Localisation : BG Zemun Polje
Datum upisa : 19.07.2007

Homeworld2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Homeworld2   Homeworld2 Icon_minitimeSub Sep 22, 2007 3:18 pm

Jao ja taj ICQ ne gajim uopste! Aj moze posle dva da se cujemo na chatu ovde ili ako imas msn instliran adresa je u mom profilu.
Instaliro sam igru sa 1.1 Patchom.
Ako neko zeli da isproba Homeworld:Cataclysm naso sam ga extra sapakovanog sa 1.1 patchom i crackom ovde:http://www.torrentspy.com/torrent/1828567/Homeworld_Cataclysm
radi provereno i nista nisu izbacili iz nje.
Nazad na vrh Ići dole
BabaRoga
Vice-Admiral
BabaRoga


Broj poruka : 1001
Localisation : Serbia-NS
Datum upisa : 11.02.2007

Homeworld2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Homeworld2   Homeworld2 Icon_minitimeSub Sep 22, 2007 4:44 pm

hajde onda da se nademo na chat-u ovde, nedelja, 14h
Nazad na vrh Ići dole
https://4s-squad-hq.editboard.com
BOX
Airman
BOX


Broj poruka : 229
Godina : 35
Localisation : BG Zemun Polje
Datum upisa : 19.07.2007

Homeworld2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Homeworld2   Homeworld2 Icon_minitimeNed Sep 23, 2007 3:10 pm

Baba i ja smo odigrali 3-4 partije danas i bilo je zabavno (bilo bi zabavnije da ja nisam uber n00b u odnosu na njega, dobio me svaku) geek

Ko oce da mi pripomogne nek postuje ovde pa cemo da se organizujemo za termin.

BTW ja idem ove nedelje prepodne u skolu, tako baba ako oces re samo vici. lol!
Nazad na vrh Ići dole
BOX
Airman
BOX


Broj poruka : 229
Godina : 35
Localisation : BG Zemun Polje
Datum upisa : 19.07.2007

Homeworld2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Homeworld2   Homeworld2 Icon_minitimeUto Jan 08, 2008 1:13 am

Ako hoce neko da se o5 nadjemo da igramo ovu igru nek kaze. Ja imam dosta slobodnog vremena trenutno ( raspust Wink ) !!!!!!
Instalirao sam igru i trenutno experimentishem sa modovima ko hoce da proba modove za ovu igru nek ide na:
http://www.moddb.com/mods?filter=Search&kw=&released=1&style=def&theme=def&game=54&type=def
Nazad na vrh Ići dole
BOX
Airman
BOX


Broj poruka : 229
Godina : 35
Localisation : BG Zemun Polje
Datum upisa : 19.07.2007

Homeworld2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Homeworld2   Homeworld2 Icon_minitimeČet Jan 10, 2008 2:06 am

Ja i baba cemo se sutra valjda naci posle dva ko hoce da nam se pridruzi moze slobodno.
Upustvo za instalaciju je u bakinom gornjem postu.

Evo i linka za igru (torrent) http://thepiratebay.org/tor/3604887/HOMEWORLD2.iso

Shto se tice modova isprobao sam 3 do sada (josh cu dva u toku nedelje)

Idemo redom:

1. Battlestar galactica mod je totalna konverzija (igru ne bih prepozno da nije menija i engina koji su jedini ne dirnuti). Problem je shto je josh u beta fazi pa ima nekih glupih nedostataka (npr viperi su mnogo mali itd.) Ko hoce da isproba evo linka (zauzima oko 300Mb) http://www.moddb.com/mods/6951/battlestar-galactica-fleet-commander

2.Ovaj mi se najvishe svideo od sva tri. Ovo zapravo nije mod vec comunity patch koji unapredjuje igru na verziju 1.2.
Pored nekih unapredjenja koji ne narushavaju atmosferu i gameplay (npr. fighteri sada ispaljuju raketice, destroyeri pucaju dvaput brze ali prave duplo mannje shtete po pogotku...) Donosi dosta opcija pri konfigurisanju deathmatcha (zapravo vecina tih opcija je postojala u Homeworld 1).
Po meni najzanimljivija je ona gde je moguce da dva igraca imaju jedan mothership, svako od njih kontrolishe odredjenu grupu jedinica (jedan upravlja fighterima i korvetama, a drugi capital i frigatama) nisam ga josh dovoljno isprobao ali izgleda kao da funkcionishe sasvim dobro cheers .
I po meni jedno od najvecih unapredjenja je heavy bomber bom . On sluzi samo za capital brodove. Za razliku od obicnog bombardera pravi mnooogo vishe shtete i to sa velike razdaljine. Kruzi oko protivnickog broda taman van domashaja topova i ispaljuje torpeda na svakih 30 sekundi praveci veliku shtetu capitalima (grupa od 5-6 je u stanju da oduva za kratko vreme oduva battlecruiser). Pitam se kako se toga autori igre nisu setili Laughing

Link do vishe informacija o njemu: http://www.moddb.com/mods/7510/homeworld2-v12-community-patch
Zauzima samo 4 Mb

3. I najzeznutiji mod koji sam isprobao je Tactical Fleet Simulator (v2.5)

On pravi od homeworlda takticku simulaciju uvodeci ogroman broj brodova.
Veoma je dobro izbalansiran (po tvrdnjama autora) ali je po meni suvishe komplokovan za ovakvu vrstu strategija. Za normalno igranje potrebno je da bukvalno znash napamet svrhu svih ~15 fightera
i velikog broja ostalih brodova. Uvodi josh dosta izmena u igru koje su vishe namenjenjene postizanju neke "realisticnosti"

Mod je namenjen ortodoksnim stratezima kojima je Homeworld u krvi a ne zbunjuje ih veliki izbor jedinica i ogroman broj taktickih opcija koje ovaj mod donosi.
Vredi ga definitivno probati ako ni zbog cega onda onda bar zbog velikog broja novih brodova koji impresivno izgledaju kada pocnu da osipaju iz svih puca po neprijatelju Twisted Evil

Link: http://www.moddb.com/mods/6009/tactical-fleet-simulator

Mod je velicine oko 95 Mb.

Kad isprobam ova dva shto sam skinuo javicu vam utiske do tada nadam se da necemo ja i baka ostati jedini aktivni po pitanju Homeworlda u ovom klanu ocinski
Nazad na vrh Ići dole
BOX
Airman
BOX


Broj poruka : 229
Godina : 35
Localisation : BG Zemun Polje
Datum upisa : 19.07.2007

Homeworld2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Homeworld2   Homeworld2 Icon_minitimeUto Jan 15, 2008 12:44 pm

Bako reci kada ti odgovara do odigramo jednu partiju ocinski
Reci mi da li znash neki forum gde se okupljaju ovi shto igraju HW preko Hamachija scratch
Nazad na vrh Ići dole
BabaRoga
Vice-Admiral
BabaRoga


Broj poruka : 1001
Localisation : Serbia-NS
Datum upisa : 11.02.2007

Homeworld2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Homeworld2   Homeworld2 Icon_minitimeUto Jan 15, 2008 8:16 pm

hajde veceras u 22h

evo nesto intresantno, site koji objavljuje public hamachi servers kreiranih od strane igraca sirom sveta, ima i Homeworld2, postavicu i ja svoju hamachi site
Nazad na vrh Ići dole
https://4s-squad-hq.editboard.com
BOX
Airman
BOX


Broj poruka : 229
Godina : 35
Localisation : BG Zemun Polje
Datum upisa : 19.07.2007

Homeworld2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Homeworld2   Homeworld2 Icon_minitimeUto Jan 15, 2008 10:14 pm

Super odgovara mi bounce
Nazad na vrh Ići dole
DESTROYER
Fleet Lieutenant
DESTROYER


Broj poruka : 475
Godina : 33
Localisation : Bosanac
Datum upisa : 21.06.2007

Homeworld2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Homeworld2   Homeworld2 Icon_minitimeNed Jan 20, 2008 2:05 am

uh davno sam ja igrao ovu igricu, ali kad sam igrao malo sa diskoveri modom nasao sam nesto interesantno. neki brodovi su me podsjetili na ovu igru i imaju uz ime i nazive: Kadesh Guardian, Kiith Somtaaw, Kushan, Taiidan, Turanic Raider - eh sad da li ti nazivi imaju ikakve veze s ovom igricom, ili sam o5 pobrkao FL, HW2 i RL??? alien

scratch

btw nadam se da cu uskoro nabaviti CD pa da i ja opalim koju Like a Star @ heaven

elephant
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Homeworld2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Homeworld2   Homeworld2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Homeworld2
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
4S_SQUAD Freelancer clan :: Igre-
Skoči na: