4S_SQUAD Freelancer clan
Postovani,
klan se preselio na novu adresu (http://www.4s-squad.com), te Vas molimo da se tamo "sretnemo" i da nastavimo druženje na našem novom klanskom forumu! Dobrodošli!

Respected,
4S SQUAD guild has been moved to another address (http://www.4s-squad.com), so be kind and join us there to continue with development of our friendhips! Welcome!
4S_SQUAD Freelancer clan
Postovani,
klan se preselio na novu adresu (http://www.4s-squad.com), te Vas molimo da se tamo "sretnemo" i da nastavimo druženje na našem novom klanskom forumu! Dobrodošli!

Respected,
4S SQUAD guild has been moved to another address (http://www.4s-squad.com), so be kind and join us there to continue with development of our friendhips! Welcome!
4S_SQUAD Freelancer clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4S_SQUAD Freelancer clan

Fighters for The Great Balance
 
PrijemPortalliGalerijaTraži4S_SQUAD Void subforumLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Brisanje neaktivnih clanova

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
LIMAN
Admiral
LIMAN


Broj poruka : 1458
Godina : 44
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 17.02.2007

Brisanje neaktivnih clanova Empty
PočaljiNaslov: Brisanje neaktivnih clanova   Brisanje neaktivnih clanova Icon_minitimeČet Mar 12, 2009 4:27 pm

*Ministarstvo odbrane
4S_SQUAD base,Omicron Delta
12.03.2009.



Molim sledece da se u roku od nedelju dana jave na raport,ili ako je neko sa njima u kontaktu da javi ovde.

Ukoliko se u tom roku ne jave bice izbrisani iz liste aktivnih pilota i stavljeni na listu missing in action ili penzionisanih.

Pop_Djujic
MuaDib
Ivica !!!
MrBo
Matrix
Vladika
Lonestar
Zeka
Pivonroll
Wesley
Excalibur
Blueterror
Outsider
Slobodan
Sharky
Trovac
Perihel
Quazimodo
Asahard
holodoc
Nazad na vrh Ići dole
LIMAN
Admiral
LIMAN


Broj poruka : 1458
Godina : 44
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 17.02.2007

Brisanje neaktivnih clanova Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje neaktivnih clanova   Brisanje neaktivnih clanova Icon_minitimeUto Mar 17, 2009 10:34 pm

*bump*
Nazad na vrh Ići dole
ubersoldat
Commodore
ubersoldat


Broj poruka : 270
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 27.10.2007

Brisanje neaktivnih clanova Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje neaktivnih clanova   Brisanje neaktivnih clanova Icon_minitimeSre Mar 18, 2009 12:32 am

Ubersoldat
fleet captain
Omicron Delta
17.03.2009.


Izvestaj o pilotima,
DOSTAVLJA. -
Komandi 4S SQUAD-a


Na osnovu vaseg naredjenja od dana 12.03.2009.godine kontaktirana su braca Excalibur i Blueterror i odgovor je sledeci:

Excalibur ima ozbiljnih problema sa svojim brodom (konekcijom) i trenutno je u fazi otkalanjanja istih gore navedenih. Ocekujemo da bude spreman za borbu u najskorijem mogucem vremenskom roku !!!

Tokom rutinske patrole u Omicron Delta sistemu Blueterror e upao u unapred dobro smisljenu zasedu Reavers klana gde je posle junacke borbe nestao u crnoj rupi !!! Posle detaljne potrage za nasim saborcem, zakljucio sam da je MIA i da ga vise necemo videti !!!
Nazad na vrh Ići dole
LIMAN
Admiral
LIMAN


Broj poruka : 1458
Godina : 44
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 17.02.2007

Brisanje neaktivnih clanova Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje neaktivnih clanova   Brisanje neaktivnih clanova Icon_minitimeSre Mar 18, 2009 1:03 am

ROGER ROGER kreza
Brisanje neaktivnih clanova Battledroid
Nazad na vrh Ići dole
ubersoldat
Commodore
ubersoldat


Broj poruka : 270
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 27.10.2007

Brisanje neaktivnih clanova Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje neaktivnih clanova   Brisanje neaktivnih clanova Icon_minitimePet Mar 20, 2009 2:12 am

Ubersoldat
fleet captain
Omicron Delta
20.03.2009.


Dopuna Izvestaja,
DOSTAVLJA. -
Komandi 4S SQUAD-a

Pilot Outsider se pojavio na raportu na koji je pozvan i posle dugog konsultovanja sa literaturom resili smo njegov problem sa kruz zavojnicom, tako da ga mozemo ocekivati u naj skorijem roku za komandama svog jurisnog broda u odbrani delta sistema !!!
Nazad na vrh Ići dole
Muad dib
Airman 2nd class
Muad dib


Broj poruka : 100
Godina : 42
Localisation : novi sad
Datum upisa : 16.06.2007

Brisanje neaktivnih clanova Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje neaktivnih clanova   Brisanje neaktivnih clanova Icon_minitimePet Mar 20, 2009 1:33 pm

pozdrav ljudi

Ja sam tu ali su mi dusmani ukrali brod pa nemam cime da letim!

p.s(nemogu od obaveza da stignem da sednem ko covek za komp.tako da se nadam boljem vremnu pa se vidimo u svemiru)
Nazad na vrh Ići dole
LIMAN
Admiral
LIMAN


Broj poruka : 1458
Godina : 44
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 17.02.2007

Brisanje neaktivnih clanova Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje neaktivnih clanova   Brisanje neaktivnih clanova Icon_minitimePet Mar 20, 2009 2:25 pm

Tebe nisam ni brisao Muad Very Happy znam da svratis ponekad.
Aj kada me vidis cimni me dam ti pare za brod.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Brisanje neaktivnih clanova Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje neaktivnih clanova   Brisanje neaktivnih clanova Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Brisanje neaktivnih clanova
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» drugo okupljanje clanova 4S?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
4S_SQUAD Freelancer clan :: 4S_SQUAD Forum :: Public forum-
Skoči na: