4S_SQUAD Freelancer clan
Postovani,
klan se preselio na novu adresu (http://www.4s-squad.com), te Vas molimo da se tamo "sretnemo" i da nastavimo druženje na našem novom klanskom forumu! Dobrodošli!

Respected,
4S SQUAD guild has been moved to another address (http://www.4s-squad.com), so be kind and join us there to continue with development of our friendhips! Welcome!
4S_SQUAD Freelancer clan
Postovani,
klan se preselio na novu adresu (http://www.4s-squad.com), te Vas molimo da se tamo "sretnemo" i da nastavimo druženje na našem novom klanskom forumu! Dobrodošli!

Respected,
4S SQUAD guild has been moved to another address (http://www.4s-squad.com), so be kind and join us there to continue with development of our friendhips! Welcome!
4S_SQUAD Freelancer clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4S_SQUAD Freelancer clan

Fighters for The Great Balance
 
PrijemPortalliGalerijaTraži4S_SQUAD Void subforumLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Slanje novca na PayPal

Ići dole 
+2
QUASAR
LIMAN
6 posters
AutorPoruka
LIMAN
Admiral
LIMAN


Broj poruka : 1458
Godina : 44
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 17.02.2007

Slanje novca na PayPal Empty
PočaljiNaslov: Slanje novca na PayPal   Slanje novca na PayPal Icon_minitimeSre Apr 22, 2009 2:11 am

Ima li nacin da posaljem lovu na PayPal racun ako nemam svoj racun u banci?
Nazad na vrh Ići dole
QUASAR
Vice-Admiral
QUASAR


Broj poruka : 256
Godina : 38
Datum upisa : 06.09.2008

Slanje novca na PayPal Empty
PočaljiNaslov: Re: Slanje novca na PayPal   Slanje novca na PayPal Icon_minitimeSre Apr 22, 2009 4:11 am

Mislim da ne moze uopste iz nase zemlje da se salje
Nazad na vrh Ići dole
sbogicevic
Vice-Admiral
sbogicevic


Broj poruka : 356
Godina : 57
Localisation : Holandija / Novi Sad
Datum upisa : 21.05.2007

Slanje novca na PayPal Empty
PočaljiNaslov: Re: Slanje novca na PayPal   Slanje novca na PayPal Icon_minitimeSre Apr 22, 2009 2:15 pm

Ima u Hrvatskoj PayPal a u Srbistanu nemoze Sad
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nice.nl
LIMAN
Admiral
LIMAN


Broj poruka : 1458
Godina : 44
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 17.02.2007

Slanje novca na PayPal Empty
PočaljiNaslov: Re: Slanje novca na PayPal   Slanje novca na PayPal Icon_minitimeSre Apr 22, 2009 2:17 pm

Ok,koji onda nacini postoje za slanje love iz srbistana?
Nazad na vrh Ići dole
sbogicevic
Vice-Admiral
sbogicevic


Broj poruka : 356
Godina : 57
Localisation : Holandija / Novi Sad
Datum upisa : 21.05.2007

Slanje novca na PayPal Empty
PočaljiNaslov: Re: Slanje novca na PayPal   Slanje novca na PayPal Icon_minitimeSre Apr 22, 2009 2:22 pm

ja sam samo upucen kako da saljem pare ZA Srbiju Arrow oneway
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nice.nl
UBICA
Airman 1st class
UBICA


Broj poruka : 459
Godina : 48
Datum upisa : 30.03.2007

Slanje novca na PayPal Empty
PočaljiNaslov: Re: Slanje novca na PayPal   Slanje novca na PayPal Icon_minitimeSre Apr 22, 2009 4:29 pm

Bez rachuna u banci teshko....

a mislim da i WESTERN UNION kao najgora (najskuplja) varijanta ne radi iz Srbije...nego samo ka 'vamo.......
Nazad na vrh Ići dole
BasCelik
Commodore
BasCelik


Broj poruka : 170
Godina : 46
Datum upisa : 07.09.2008

Slanje novca na PayPal Empty
PočaljiNaslov: Re: Slanje novca na PayPal   Slanje novca na PayPal Icon_minitimeSre Apr 22, 2009 5:35 pm

Tesko druze jedino da se raspitas u banci cuo sam za neku karticu sa kojom mozes na netu da pazaris(placas).E sada ja sam za to samo cuo neznam nikog ko to radi:(
Nazad na vrh Ići dole
minustri
Airman
minustri


Broj poruka : 85
Godina : 45
Localisation : Beograd - Zemun
Datum upisa : 21.09.2008

Slanje novca na PayPal Empty
PočaljiNaslov: Re: Slanje novca na PayPal   Slanje novca na PayPal Icon_minitimeSre Apr 22, 2009 10:15 pm

E 'vako:
kod rafajzen banke moze da se 'otvori' VISA Virtuon (ako me secanje ne vara da se tako zove) kartica za elektronsko placanje preko interneta. Potrebno je 20 jura, licna karta, popunjavate obrazac kod njih, i karticu dobijate posle otprilike 7 dana.

Jedan moj drugar koji igra WOW placa sa tom karticom preko interneta mesecnu pretplatu za pomenutu igru. Naime, on uplati na salteru u banci evre (onoliko koliko mu treba) na tu svoju karticu, odmah otrci kuci uplati preko neta tu svoju pretplatu i kartica opet prazna. Ne zna da li moze da se njom placa preko PayPala, ali veruje da ne bi trebalo da bude problema jer na njoj ne drzi novac nego uplacuje samo po potrebi.
I ja sam se razmisljao da otvorim takav nekakav racun pa cu se raspitati. Inace celu tu pricu oko kartice mi je taj drugar pricao jos pre jedno godinu dana, pa se nadam da rafajzen banka jos ima to u ponudi.

(edit)
p.s. ako moze da se placa preko neta sa takvim racunom onda: "Ebay here i come!"
Nazad na vrh Ići dole
LIMAN
Admiral
LIMAN


Broj poruka : 1458
Godina : 44
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 17.02.2007

Slanje novca na PayPal Empty
PočaljiNaslov: Re: Slanje novca na PayPal   Slanje novca na PayPal Icon_minitimeSre Apr 22, 2009 10:28 pm

20eura da ti naprave karticu? ili se oni mogu koristiti?
Nazad na vrh Ići dole
UBICA
Airman 1st class
UBICA


Broj poruka : 459
Godina : 48
Datum upisa : 30.03.2007

Slanje novca na PayPal Empty
PočaljiNaslov: Re: Slanje novca na PayPal   Slanje novca na PayPal Icon_minitimeSre Apr 22, 2009 11:56 pm

teshko Limeni da cesh sa VISOM VIRTUON zavrshiti posao sa PayPalom...

ja sam imao tu Visu pre 2-3 god......na gomili sajtova (pogotovo u USA) nikad nisu hteli da je prihvate....kao to je PRIPEJD kartica...i za njih to nije kred. kartica

e sad pre jedno malo vishe od godinu dana hteo sam prijatelju za potrebe ebay-a da otvorim payPal nalog sa svojom PIRAEUS VISOM (ona normalna kred kartica,ne Electron) sa kojom sam inache boga oca zavrshavao po inostranstvu i internetu bez ikakvih problema..
PayPal tada nije hteo da mi prihvati karticu jer sam iz Srbije......

nadam se da se neshto promenilo po tom pitanju....ako jeste zavrshicesh posao

nadji samo nekoga ko ima klasichnu VISA ili MASTER kreditnu,ili ovu Intesinu American express...



..inache za vreme svetskog 2006,ustvari pre prvenstva ortak mi je preko ebay-a prodao 4 karte za tekme nashih nesretnika tada...otvorio je PayPal sa kred karticom devojke iz BG koja zivi u USA (ima njihovu kreditnu,zatekla se u BG).Kad su ( PP )provalili da je sa USA karticom otvorio PayPal sa IP adrese iz srbije..taman kad je naplatio ulaznice blokirali su mu Paypal rachun...i drzali ga blokiranog mesec-dva...dok se ova jadna devojka chija je kartica nije vratila u USA i ondande slala tonu garancija da je uz njeno znanje upotrebljena kartica

nadam se da cesh uspeti....
Nazad na vrh Ići dole
QUASAR
Vice-Admiral
QUASAR


Broj poruka : 256
Godina : 38
Datum upisa : 06.09.2008

Slanje novca na PayPal Empty
PočaljiNaslov: Re: Slanje novca na PayPal   Slanje novca na PayPal Icon_minitimeUto Avg 04, 2009 1:50 pm

*bump sto bi rekli
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Slanje novca na PayPal Empty
PočaljiNaslov: Re: Slanje novca na PayPal   Slanje novca na PayPal Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Slanje novca na PayPal
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
4S_SQUAD Freelancer clan :: Buvljak-
Skoči na: