4S_SQUAD Freelancer clan
Postovani,
klan se preselio na novu adresu (http://www.4s-squad.com), te Vas molimo da se tamo "sretnemo" i da nastavimo druženje na našem novom klanskom forumu! Dobrodošli!

Respected,
4S SQUAD guild has been moved to another address (http://www.4s-squad.com), so be kind and join us there to continue with development of our friendhips! Welcome!
4S_SQUAD Freelancer clan
Postovani,
klan se preselio na novu adresu (http://www.4s-squad.com), te Vas molimo da se tamo "sretnemo" i da nastavimo druženje na našem novom klanskom forumu! Dobrodošli!

Respected,
4S SQUAD guild has been moved to another address (http://www.4s-squad.com), so be kind and join us there to continue with development of our friendhips! Welcome!
4S_SQUAD Freelancer clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4S_SQUAD Freelancer clan

Fighters for The Great Balance
 
PrijemPortalliGalerijaTraži4S_SQUAD Void subforumLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Jel igrao ko ovo

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Stojke

Stojke


Broj poruka : 128
Godina : 37
Localisation : Uzice, Beograd
Datum upisa : 17.02.2007

Jel igrao ko ovo Empty
PočaljiNaslov: Jel igrao ko ovo   Jel igrao ko ovo Icon_minitimePon Mar 12, 2007 8:44 pm

Nasao sam na mrezi neku igricu Galactic civilization II. Kakva je ako neko moze da mi kaze bas me mrzi da prolazim sve kolokvijume (LOL kakva greska - kada sam video sta sam napisao morao sam da ostavim Very Happy) mislim tutorijale. Ako je dobra samo recite.
Nazad na vrh Ići dole
Svetac




Broj poruka : 174
Godina : 45
Localisation : Planet Seleucia, Babylonia
Datum upisa : 17.02.2007

Jel igrao ko ovo Empty
PočaljiNaslov: Re: Jel igrao ko ovo   Jel igrao ko ovo Icon_minitimePon Mar 12, 2007 9:27 pm

Igra je odlicna, ali druze ti za nju nemas vremena...
(a ako ga nadjesh necesh imati za FL Smile)) )


Ako ti treba imam i dodatni disk ....
Nazad na vrh Ići dole
Stojke

Stojke


Broj poruka : 128
Godina : 37
Localisation : Uzice, Beograd
Datum upisa : 17.02.2007

Jel igrao ko ovo Empty
PočaljiNaslov: Re: Jel igrao ko ovo   Jel igrao ko ovo Icon_minitimeUto Mar 13, 2007 12:45 am

Ma skinuo sam neke updateove krs njih ALI me igrica nije odusevila. Mnogo mi je staticna ali mnooooooooooooooooogo. Mada ima neki smek to moram da priznam (posebno je ekstra pravljenje brodova).

Nije nista kao FL tako da za fl cu imati uvek vremena.
Nazad na vrh Ići dole
LIMAN
Admiral
LIMAN


Broj poruka : 1458
Godina : 44
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 17.02.2007

Jel igrao ko ovo Empty
PočaljiNaslov: Re: Jel igrao ko ovo   Jel igrao ko ovo Icon_minitimePet Mar 16, 2007 9:05 pm

Jel moze neko da mi napise specifikacije[sta sve zahteva] Europa univerzalis 3.Arrow PLZ.
Nazad na vrh Ići dole
Svetac




Broj poruka : 174
Godina : 45
Localisation : Planet Seleucia, Babylonia
Datum upisa : 17.02.2007

Jel igrao ko ovo Empty
PočaljiNaslov: Re: Jel igrao ko ovo   Jel igrao ko ovo Icon_minitimePet Mar 16, 2007 9:50 pm

izvoli :)

Minimum Requirements
System requirements:

1.9GHz Intel Pentium 4 or AMD Athlon processor or equivalent with 512MB RAM

(1.0GB RAM is highly recommended)

128MB Video Card with Hardware T&L and support for Pixelshader 2.0 or better

DirectX7 compatible sound card

CD-ROM drive

Windows-compatible mouse; Mouse with scroll wheel highly recommended

At least 1GB of free hard drive space to accommodate game files and saved games. This does not include any space used by the Windows® swap file.

DirectX9.0c

High-speed Modem connection is required for multiplayer games

Windows® 2000 (with Service pack 1 or higher) or Windows® XP (Home/Professional/Media Edition) with Service Pack 2
This information is based on specifications supplied by manufacturers and should be used for guidance only.
Nazad na vrh Ići dole
LIMAN
Admiral
LIMAN


Broj poruka : 1458
Godina : 44
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 17.02.2007

Jel igrao ko ovo Empty
PočaljiNaslov: Re: Jel igrao ko ovo   Jel igrao ko ovo Icon_minitimePet Mar 16, 2007 10:08 pm

Hvala Svetac.

Tesko da ce mi to raditi No
Nazad na vrh Ići dole
Svetac




Broj poruka : 174
Godina : 45
Localisation : Planet Seleucia, Babylonia
Datum upisa : 17.02.2007

Jel igrao ko ovo Empty
PočaljiNaslov: Re: Jel igrao ko ovo   Jel igrao ko ovo Icon_minitimeSub Mar 17, 2007 7:34 pm

Grafika ne treba da te brine....
Procesor i memorija sa druge strane :?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Jel igrao ko ovo Empty
PočaljiNaslov: Re: Jel igrao ko ovo   Jel igrao ko ovo Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Jel igrao ko ovo
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
4S_SQUAD Freelancer clan :: Zabava i Multimedija-
Skoči na: