4S_SQUAD Freelancer clan
Postovani,
klan se preselio na novu adresu (http://www.4s-squad.com), te Vas molimo da se tamo "sretnemo" i da nastavimo druženje na našem novom klanskom forumu! Dobrodošli!

Respected,
4S SQUAD guild has been moved to another address (http://www.4s-squad.com), so be kind and join us there to continue with development of our friendhips! Welcome!
4S_SQUAD Freelancer clan
Postovani,
klan se preselio na novu adresu (http://www.4s-squad.com), te Vas molimo da se tamo "sretnemo" i da nastavimo druženje na našem novom klanskom forumu! Dobrodošli!

Respected,
4S SQUAD guild has been moved to another address (http://www.4s-squad.com), so be kind and join us there to continue with development of our friendhips! Welcome!
4S_SQUAD Freelancer clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4S_SQUAD Freelancer clan

Fighters for The Great Balance
 
PrijemPortalliGalerijaTraži4S_SQUAD Void subforumLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 drugo okupljanje clanova 4S?

Ići dole 
+9
Hajduk
ubersoldat
QUASAR
SNOOPY
dasti
sbogicevic
BabaRoga
UBICA
serbian
13 posters
AutorPoruka
serbian
Fleet Lieutenant
serbian


Broj poruka : 103
Datum upisa : 15.06.2007

drugo okupljanje clanova 4S? Empty
PočaljiNaslov: drugo okupljanje clanova 4S?   drugo okupljanje clanova 4S? Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 12:54 pm

e pa ljudi doslo je vreme da se otvori i ova tema.pa cu ovo preuzeti na sebe da organizujem..

dakle voleo bih da se izjasnite o sledecim tackama kako bi ovo odradili najbolje.

1.koji dan bi bio najbolji da se vidimo?
2.u kom mesecu vam najvise odgovara?
3.moguci gradovi gde bi se okupljanje desilo?
4.dali ste za varijantu kad bi se nasli da se nesto i klopa ili samo cuga ili jedno i drugo?(ovo pitam da bi se znalo koliko bi ko mogao da da novaca)pa da vas sve opeljesim i pobegnem na ibicu.hehehehe..
5.ovo se odnosi na 4-tu tacku.restoran ili kafic?pretpostavljam da cemo ogladneti posle isrpnih razgovora.

e sad molio bih svakog od vas da ovo shvati prilicno ozbiljno kako bi izbegli moguce nesuglasice oko okupljanja pa odgovorite na ove tacke, sto tacnije moguce.
kada svi odgovore, sabracemo rezultate i najzad izglasati tacan datum vreme i grad drugo okupljanje clanova 4S? Icon_cheers
ljudi jedva cekam da vas upoznam licno(neke vec znam)a nadam se i vi.vremena imamo nemojte zuriti i dobro razmislite.
pa ja cu prvi da pocnem.

1.dan SUBOTA
2.NOVEMBAR(DECEMBARje pun jurnjave i obaveza)recimo sredina novembra.
3.Novi Sad Beograd.
4.kafic sa nekom klopom(branch bar)

pa vidimo se nadam se uskoroo.. drugo okupljanje clanova 4S? 884767 pa da popricamo malo o drugo okupljanje clanova 4S? 688466 drugo okupljanje clanova 4S? 641326 i da se dobro drugo okupljanje clanova 4S? 530539 i najzad da se drugo okupljanje clanova 4S? 674557 kao nekrsti.. drugo okupljanje clanova 4S? 316818
Nazad na vrh Ići dole
UBICA
Airman 1st class
UBICA


Broj poruka : 459
Godina : 47
Datum upisa : 30.03.2007

drugo okupljanje clanova 4S? Empty
PočaljiNaslov: Re: drugo okupljanje clanova 4S?   drugo okupljanje clanova 4S? Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 2:03 pm

1.subota
2.moze novembar
3.BG-NS...mada mozda moze i neka priproda na pola puta......ako je lepo vreme
4.mesto samo po sebi nije bitno......rakije mogu i ja da o'ladim i donesem,a prase umemo i sami da ''vrtimo''.....::Smile))))))
Nazad na vrh Ići dole
BabaRoga
Vice-Admiral
BabaRoga


Broj poruka : 1001
Localisation : Serbia-NS
Datum upisa : 11.02.2007

drugo okupljanje clanova 4S? Empty
PočaljiNaslov: Re: drugo okupljanje clanova 4S?   drugo okupljanje clanova 4S? Icon_minitimeNed Okt 25, 2009 7:29 pm

Ja takode mislim da je pravo vreme za novi susret cheers


1. subota - nedelja
2. novembar - decembar
3. BG - NS
4. za pocetak neki game klub a posle branch bar
Nazad na vrh Ići dole
https://4s-squad-hq.editboard.com
sbogicevic
Vice-Admiral
sbogicevic


Broj poruka : 356
Godina : 57
Localisation : Holandija / Novi Sad
Datum upisa : 21.05.2007

drugo okupljanje clanova 4S? Empty
PočaljiNaslov: Re: drugo okupljanje clanova 4S?   drugo okupljanje clanova 4S? Icon_minitimePon Okt 26, 2009 11:17 am

Hebiga ja nemogu drugo okupljanje clanova 4S? Icon_sad Stizem tek pred novaka). U svakom slucaju lepo se provedite drugo okupljanje clanova 4S? Icon_flower
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nice.nl
dasti

dasti


Broj poruka : 99
Godina : 51
Localisation : Sid
Datum upisa : 28.03.2009

drugo okupljanje clanova 4S? Empty
PočaljiNaslov: Re: drugo okupljanje clanova 4S?   drugo okupljanje clanova 4S? Icon_minitimePon Okt 26, 2009 12:44 pm

1. Nedelja - subota
2. Uvek
3. NS ili priroda na pola puta.. drugo okupljanje clanova 4S? Icon_biggrin
4. vi odlucite

BG ne poznam (jbg provincijalac drugo okupljanje clanova 4S? Icon_razz )...ne znam ni Marakanu da nadjem a kamo li kafic. Ali ako bude BG svakako idem u misiju pronalazenja ratnih drugova hehe.
Nazad na vrh Ići dole
SNOOPY

SNOOPY


Broj poruka : 48
Localisation : Slovačka
Datum upisa : 26.05.2009

drugo okupljanje clanova 4S? Empty
PočaljiNaslov: Re: drugo okupljanje clanova 4S?   drugo okupljanje clanova 4S? Icon_minitimeUto Okt 27, 2009 11:00 am

Ja isto imam problem sto nisam u Srbiji al mozda navratim. Najverovatnije cu biti krajem godine pre nove godine. Sa Dastijem i Hajdukom smo iz jednog grada pa mozemo zajedno na put he he.

1 - Subota
2 - krajem decembra
3 - NS, BG, Srem
4 - Neka mehana (zima je ko na Seleuciji tako da mi priroda ne zvuci logicno Smile ) Ponesite i muzicke instrumente (Gitare. harmonike (i usne), violine...)
Nazad na vrh Ići dole
QUASAR
Vice-Admiral
QUASAR


Broj poruka : 256
Godina : 38
Datum upisa : 06.09.2008

drugo okupljanje clanova 4S? Empty
PočaljiNaslov: Re: drugo okupljanje clanova 4S?   drugo okupljanje clanova 4S? Icon_minitimeUto Okt 27, 2009 1:57 pm

1.subota-nedelja
2.bilo kad posle 7. novembra
3.Beograd-Novi Sad
4.pice, klopa
Nazad na vrh Ići dole
ubersoldat
Commodore
ubersoldat


Broj poruka : 270
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 27.10.2007

drugo okupljanje clanova 4S? Empty
PočaljiNaslov: Re: drugo okupljanje clanova 4S?   drugo okupljanje clanova 4S? Icon_minitimeUto Okt 27, 2009 6:41 pm

Sve pase, drugo okupljanje clanova 4S? Icon_cheers drugo okupljanje clanova 4S? Icon_cheers drugo okupljanje clanova 4S? Icon_cheers kako se dogovorimo !!! Samo ako bude Novi Sad mi iz Bgd-a da se dogovorimo za prevoz !!!
Nazad na vrh Ići dole
ubersoldat
Commodore
ubersoldat


Broj poruka : 270
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 27.10.2007

drugo okupljanje clanova 4S? Empty
PočaljiNaslov: Re: drugo okupljanje clanova 4S?   drugo okupljanje clanova 4S? Icon_minitimeSub Nov 07, 2009 8:08 pm

Ocemo li mi piti ili sta ?!!! Serbine organizuj !!! drugo okupljanje clanova 4S? Icon_biggrin drugo okupljanje clanova 4S? Icon_biggrin drugo okupljanje clanova 4S? Icon_biggrin drugo okupljanje clanova 4S? Icon_biggrin
Nazad na vrh Ići dole
serbian
Fleet Lieutenant
serbian


Broj poruka : 103
Datum upisa : 15.06.2007

drugo okupljanje clanova 4S? Empty
PočaljiNaslov: okupljanje   drugo okupljanje clanova 4S? Icon_minitimeUto Nov 24, 2009 10:36 am

ovako narode i pored moje molbe da se odlucite post nije urodio plodom ,kako sam i rekao do nedelje ste imali fore(naravno jos uvek imate).

dakle po vasim glasovima grad u kom se nalazimo je:NOVI SAD
DATUM:26.12 2009(SUBOTA)
za mesto okupljanja cu naknadno javiti dok nevidim gde bi bilo najbolje da se nadjemo.za sada cu ostaviti moj fon pa ko bude zeleo da dodje neka mi se javi.

tako bi bilo najbolje da posle nebude zabune.063/518-063 drugo okupljanje clanova 4S? Icon_cheers
Nazad na vrh Ići dole
sbogicevic
Vice-Admiral
sbogicevic


Broj poruka : 356
Godina : 57
Localisation : Holandija / Novi Sad
Datum upisa : 21.05.2007

drugo okupljanje clanova 4S? Empty
PočaljiNaslov: Re: drugo okupljanje clanova 4S?   drugo okupljanje clanova 4S? Icon_minitimeUto Nov 24, 2009 11:55 am

Jooj sunce mu zarko, ja u subotu krecem iz austrije, nadam se da cu stici uvece na meeting (slet pionira). Ako Madjari budu pravili frku na granici moracu ih drugo okupljanje clanova 4S? 24387323 a mozda i drugo okupljanje clanova 4S? 83108481 mada i drugo okupljanje clanova 4S? 71242605 nebi bilo lose (ako su granicari zenskog roda u pitanju). Samo da znate, mozda malko zakasnim drugo okupljanje clanova 4S? 230703
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nice.nl
SNOOPY

SNOOPY


Broj poruka : 48
Localisation : Slovačka
Datum upisa : 26.05.2009

drugo okupljanje clanova 4S? Empty
PočaljiNaslov: Re: drugo okupljanje clanova 4S?   drugo okupljanje clanova 4S? Icon_minitimeUto Nov 24, 2009 12:23 pm

He he ja cu krenuti par dana ranije pa se nadam da cu stici. Kiss drzim palceve da klan [HUN] ne blokira kapiju u sistem Srbija ili neki H1N1 ne napravi frku. Nadam se da ce nas biti dosta. Jedva cekam.

drugo okupljanje clanova 4S? Icon_cheers drugo okupljanje clanova 4S? Icon_cheers drugo okupljanje clanova 4S? Icon_cheers drugo okupljanje clanova 4S? Icon_bounce drugo okupljanje clanova 4S? Icon_bounce drugo okupljanje clanova 4S? Icon_bounce
Nazad na vrh Ići dole
Hajduk

Hajduk


Broj poruka : 65
Godina : 51
Localisation : Sid
Datum upisa : 12.05.2009

drugo okupljanje clanova 4S? Empty
PočaljiNaslov: Re: drugo okupljanje clanova 4S?   drugo okupljanje clanova 4S? Icon_minitimeUto Nov 24, 2009 1:53 pm

Ako da bog zdravlja ucipite i mene. Mozda povedem i Silenta (ako mi obeca da ce biti dobar i da nece praviti belaja drugo okupljanje clanova 4S? 530539 ).
Nazad na vrh Ići dole
BabaRoga
Vice-Admiral
BabaRoga


Broj poruka : 1001
Localisation : Serbia-NS
Datum upisa : 11.02.2007

drugo okupljanje clanova 4S? Empty
PočaljiNaslov: Re: drugo okupljanje clanova 4S?   drugo okupljanje clanova 4S? Icon_minitimeUto Nov 24, 2009 2:37 pm

Nadam se da ce buduci Ministar Odbrane smisliti strateski plan za tajne hiperjump protokole i mesta grupisnja flote,a da ce i Obavestajna pronaci dovoljno bezbedno mesto da se na miru izdogovaramo o buducim paklenim akcijama eskadrila 4S SQUAD!

Ziveo novi skup nasih pilota! cheers
Nazad na vrh Ići dole
https://4s-squad-hq.editboard.com
BasCelik
Commodore
BasCelik


Broj poruka : 170
Godina : 46
Datum upisa : 07.09.2008

drugo okupljanje clanova 4S? Empty
PočaljiNaslov: Re: drugo okupljanje clanova 4S?   drugo okupljanje clanova 4S? Icon_minitimeUto Nov 24, 2009 7:31 pm

Zelim vas lep provod zao mi je sto nemogu biti sa vama
Nazad na vrh Ići dole
dasti

dasti


Broj poruka : 99
Godina : 51
Localisation : Sid
Datum upisa : 28.03.2009

drugo okupljanje clanova 4S? Empty
PočaljiNaslov: Re: drugo okupljanje clanova 4S?   drugo okupljanje clanova 4S? Icon_minitimeUto Nov 24, 2009 7:43 pm

Dokument: Referat iz opstine Sid

"Na predstojecem Samitu ujedinjenih 4S pilota najavljena je cetvoroclana delegacija opstine Sid. Delegaciju predvodi nas eminentni strucnjak za antiraketni sistem Fleet Lieutenant Hajduk. Od ostalih clanova tu su prekaljeni pvp borac i aktivista za masovno koriscenje quake-a airman Silent, zatim jedan od cenjenih npc majstora i ambasador za odnose sa N*O klanom Fleet Lieutenant Orbis, kao i nosilac crnog pojasa u npc killingu Commodore Dastimirka.
Ocekuje se i odgovor predstavnika Indjijske opstine i ministra za prekomerni razvoj i finansije Commodore Predatora i najmladjeg vrsnog borca 4S-a Airman 2nd class Claw-a.
U pripremi je i prigodni kulturno-umetnicki program za slet uz pesmu "Kad su sremci krenuli..." i "Druze Tito sa puta smo skrenuli...". Ocekuje se jos mnogo uglednih ljudi na samitu ujedinjenih 4S pilota, tako da se delegacija ove opstine najozbiljnije pripremila za sirenje dobrih medjuljudskih odnosa i podizanju dobre atmosfere na samitu.
Posto su pripadnici ove opstine Republike Srbije a na teritoriji Srema poznati po tome da 'i kad hoce nece' ne moze se sa sigurnoscu tvrditi dali ce delegacija stici na samit u punom sastavu, vec sada ulazu velike napore da do dogovora ipak dodje." drugo okupljanje clanova 4S? SHa_grouphug

drugo okupljanje clanova 4S? Fillesmilitaires
Sa lica mesta referisao drug Dasti

Ljudi vidimo se... drugo okupljanje clanova 4S? Icon_biggrin
Nazad na vrh Ići dole
sbogicevic
Vice-Admiral
sbogicevic


Broj poruka : 356
Godina : 57
Localisation : Holandija / Novi Sad
Datum upisa : 21.05.2007

drugo okupljanje clanova 4S? Empty
PočaljiNaslov: Re: drugo okupljanje clanova 4S?   drugo okupljanje clanova 4S? Icon_minitimeUto Nov 24, 2009 10:08 pm

loool drugo okupljanje clanova 4S? 530539 drugo okupljanje clanova 4S? 530539
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nice.nl
QUASAR
Vice-Admiral
QUASAR


Broj poruka : 256
Godina : 38
Datum upisa : 06.09.2008

drugo okupljanje clanova 4S? Empty
PočaljiNaslov: Re: drugo okupljanje clanova 4S?   drugo okupljanje clanova 4S? Icon_minitimeUto Nov 24, 2009 11:24 pm

Finaly drugo okupljanje clanova 4S? Icon_cheers
Nadam se da ce doci sto vise ljudi drugo okupljanje clanova 4S? Icon_cheers
Posebno Kiss i Orbis (retka prilika da vas vidimo Wink)
E sad, vi is NS cete morati da mi nacrtate bukvalno gde i sta (samo sam jednom prosao kroz ns i to autobusom drugo okupljanje clanova 4S? 230703 )

@Dasti & Kiss lol!drugo okupljanje clanova 4S? Lol drugo okupljanje clanova 4S? Lol drugo okupljanje clanova 4S? Lol
Nazad na vrh Ići dole
PREDATOR
Commodore
PREDATOR


Broj poruka : 219
Localisation : Sremius
Datum upisa : 02.12.2008

drugo okupljanje clanova 4S? Empty
PočaljiNaslov: Re: drugo okupljanje clanova 4S?   drugo okupljanje clanova 4S? Icon_minitimeSre Nov 25, 2009 1:33 am

drugo okupljanje clanova 4S? Lol drugo okupljanje clanova 4S? Lol drugo okupljanje clanova 4S? Lol
Ide lola iz Indjije

i uz pesmu vino pije

kroz veseli Srem

pa sve do varadinskog
mosta i ako bidnem ziv
dodjite po mene da se
ne pogubim drugo okupljanje clanova 4S? 230703

ako da bog i ako mi nesto ne iskrsne eto i mene
Nazad na vrh Ići dole
Hajduk

Hajduk


Broj poruka : 65
Godina : 51
Localisation : Sid
Datum upisa : 12.05.2009

drugo okupljanje clanova 4S? Empty
PočaljiNaslov: Re: drugo okupljanje clanova 4S?   drugo okupljanje clanova 4S? Icon_minitimeSre Nov 25, 2009 9:36 am

drugo okupljanje clanova 4S? 947931 drugo okupljanje clanova 4S? 530539
Nazad na vrh Ići dole
sbogicevic
Vice-Admiral
sbogicevic


Broj poruka : 356
Godina : 57
Localisation : Holandija / Novi Sad
Datum upisa : 21.05.2007

drugo okupljanje clanova 4S? Empty
PočaljiNaslov: Re: drugo okupljanje clanova 4S?   drugo okupljanje clanova 4S? Icon_minitimeSre Nov 25, 2009 2:11 pm

ako bog dadne, samnom ce doci i bog groma Smile pa neznam Pred sta ces ti sa tvojom shapom?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nice.nl
Claw

Claw


Broj poruka : 39
Datum upisa : 28.06.2009

drugo okupljanje clanova 4S? Empty
PočaljiNaslov: Re: drugo okupljanje clanova 4S?   drugo okupljanje clanova 4S? Icon_minitimeSre Nov 25, 2009 3:48 pm

hahaha drugo okupljanje clanova 4S? Lol drugo okupljanje clanova 4S? Lol drugo okupljanje clanova 4S? Lol drugo okupljanje clanova 4S? 456289 drugo okupljanje clanova 4S? 456289
Nazad na vrh Ići dole
Baronminhauzen




Broj poruka : 3
Godina : 52
Localisation : Naisus
Datum upisa : 06.11.2009

drugo okupljanje clanova 4S? Empty
PočaljiNaslov: Re: drugo okupljanje clanova 4S?   drugo okupljanje clanova 4S? Icon_minitimeČet Nov 26, 2009 8:06 pm

Ja se jos jednom izvinjavam zbog nedolaska, ubi me posao i svirke tih dana.

Ali dace bog, doci cu i ja na te Vase "casove obuke" po kafanama i mehanama. Sa komplet opremom za pravljenje buke (pa ko hoce da mi se pridruzi dobrodoshao).

Pozzzzzzz drugo okupljanje clanova 4S? Icon_geek
Nazad na vrh Ići dole
SNOOPY

SNOOPY


Broj poruka : 48
Localisation : Slovačka
Datum upisa : 26.05.2009

drugo okupljanje clanova 4S? Empty
PočaljiNaslov: Re: drugo okupljanje clanova 4S?   drugo okupljanje clanova 4S? Icon_minitimeNed Nov 29, 2009 8:13 pm

Kupio sam flasu original slovacke "Borovicke" pa Serbiane nadji neko mesto gde nece biti problem da malo "s njom popricamo" drugo okupljanje clanova 4S? Drunken_smilie drugo okupljanje clanova 4S? Drunken_smilie drugo okupljanje clanova 4S? Drunken_smilie
Nazad na vrh Ići dole
serbian
Fleet Lieutenant
serbian


Broj poruka : 103
Datum upisa : 15.06.2007

drugo okupljanje clanova 4S? Empty
PočaljiNaslov: Re: drugo okupljanje clanova 4S?   drugo okupljanje clanova 4S? Icon_minitimePon Nov 30, 2009 2:23 am

evo bas ovih dana razbijam glavu ,koje bi nam mesto odgovaralo,no uglavnom mesto gde je jevtina cuga i gde ima jeftine klope..cim smislim post pada. drugo okupljanje clanova 4S? Icon_cheers
Nazad na vrh Ići dole
QUASAR
Vice-Admiral
QUASAR


Broj poruka : 256
Godina : 38
Datum upisa : 06.09.2008

drugo okupljanje clanova 4S? Empty
PočaljiNaslov: Re: drugo okupljanje clanova 4S?   drugo okupljanje clanova 4S? Icon_minitimePon Nov 30, 2009 4:03 am

serbian ::
evo bas ovih dana razbijam glavu ,koje bi nam mesto odgovaralo,no uglavnom mesto gde je jevtina cuga i gde ima jeftine klope..cim smislim post pada. drugo okupljanje clanova 4S? Icon_cheers
drugo okupljanje clanova 4S? Icon_cheers drugo okupljanje clanova 4S? Icon_cheers drugo okupljanje clanova 4S? Icon_cheers drugo okupljanje clanova 4S? Icon_cheers drugo okupljanje clanova 4S? Icon_cheers
Nazad na vrh Ići dole
dasti

dasti


Broj poruka : 99
Godina : 51
Localisation : Sid
Datum upisa : 28.03.2009

drugo okupljanje clanova 4S? Empty
PočaljiNaslov: Re: drugo okupljanje clanova 4S?   drugo okupljanje clanova 4S? Icon_minitimePon Nov 30, 2009 1:08 pm

serbian ::
evo bas ovih dana razbijam glavu ,koje bi nam mesto odgovaralo,no uglavnom mesto gde je jevtina cuga i gde ima jeftine klope..cim smislim post pada. drugo okupljanje clanova 4S? Icon_cheers

Samo nemoj neko mesto za nepusace plzzzz.... drugo okupljanje clanova 4S? 230703 drugo okupljanje clanova 4S? Icon_pale
Nazad na vrh Ići dole
serbian
Fleet Lieutenant
serbian


Broj poruka : 103
Datum upisa : 15.06.2007

drugo okupljanje clanova 4S? Empty
PočaljiNaslov: Re: drugo okupljanje clanova 4S?   drugo okupljanje clanova 4S? Icon_minitimeUto Dec 01, 2009 12:39 pm

a to nikako... drugo okupljanje clanova 4S? Icon_cheers
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





drugo okupljanje clanova 4S? Empty
PočaljiNaslov: Re: drugo okupljanje clanova 4S?   drugo okupljanje clanova 4S? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
drugo okupljanje clanova 4S?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Brisanje neaktivnih clanova
» dopuna--drugo okupljanje 4s-a

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
4S_SQUAD Freelancer clan :: 4S_SQUAD Forum :: Public forum-
Skoči na: