4S_SQUAD Freelancer clan
Postovani,
klan se preselio na novu adresu (http://www.4s-squad.com), te Vas molimo da se tamo "sretnemo" i da nastavimo druženje na našem novom klanskom forumu! Dobrodošli!

Respected,
4S SQUAD guild has been moved to another address (http://www.4s-squad.com), so be kind and join us there to continue with development of our friendhips! Welcome!
4S_SQUAD Freelancer clan
Postovani,
klan se preselio na novu adresu (http://www.4s-squad.com), te Vas molimo da se tamo "sretnemo" i da nastavimo druženje na našem novom klanskom forumu! Dobrodošli!

Respected,
4S SQUAD guild has been moved to another address (http://www.4s-squad.com), so be kind and join us there to continue with development of our friendhips! Welcome!
4S_SQUAD Freelancer clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4S_SQUAD Freelancer clan

Fighters for The Great Balance
 
PrijemPortalliGalerijaTraži4S_SQUAD Void subforumLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 A mozda....

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
tosha
Fleet Lieutenant



Broj poruka : 70
Godina : 45
Localisation : BG
Datum upisa : 12.02.2007

A mozda.... Empty
PočaljiNaslov: A mozda....   A mozda.... Icon_minitimePon Feb 26, 2007 4:58 pm

Ja pre neki dan iskopam MECHWARRIORA 4 i odusevim se koliko je slicna freelanceru i gle cuda i nju izdao Microsoft.Jeste da je igrica bajata al jebe kevu kad se zadubis. Inace kad se smorim i kad nisam nizasta onda ti ja lepo raspalim jednu turu RAILROAD TYCOON 3 i svi problemi nestanu a inace sad se ceka novi C&C 3 TIBERIUM WAR tako da ce biti zlo kad se to cudo pojavi.
Nazad na vrh Ići dole
Svetac




Broj poruka : 174
Godina : 45
Localisation : Planet Seleucia, Babylonia
Datum upisa : 17.02.2007

A mozda.... Empty
PočaljiNaslov: Re: A mozda....   A mozda.... Icon_minitimePon Feb 26, 2007 5:51 pm

Mechwarrior ...
Medjutim samo 4. deo je izdao MS.
E to je igra za sva vremena.... bilo koji deo.. ali za mp je potrebna neverovatna kolichina kvaliteta, znanja i vremena....
Ti likovi igraju mechwarriora josh od 2 dela (94-95 godina), pojedinachno zagrizzeniju su za igricu nego svi mi zajedno za FL pa puta 2...
A za sam BattleTech univerzum josh i vishe...
Pored toga sto svi vise na mmorpg-ovima vezanim za Battletech pola njih zna napamet istoriju, klanove, 10001 + josh jednu vrstu setupa... vecina ih je organizovana u ARMIJE... (minimum 100 pa navise)
Iako je MechWarrior 4 ipak po mnogima samo arkadna simulacija Battletecha na najjachim serverima ni posle par MESECI jednostavno nemamo sta da trazimo... A broj komandi koji je neophodan da bi se uspeshno igralo je toliki da bi postideo i 2 Shonena ( dakle 36 prstiju na rukama) koji sede zajedno nad 1 tatsaturom
Barem je tako bilo do pre koju godinu....
Nazad na vrh Ići dole
BabaRoga
Vice-Admiral
BabaRoga


Broj poruka : 1001
Localisation : Serbia-NS
Datum upisa : 11.02.2007

A mozda.... Empty
PočaljiNaslov: Re: A mozda....   A mozda.... Icon_minitimePon Feb 26, 2007 11:06 pm

Dajte neki link, fotku, detaljniji opis....bounce
Nazad na vrh Ići dole
https://4s-squad-hq.editboard.com
Milcha
Airman 1st class
Milcha


Broj poruka : 50
Godina : 42
Localisation : Beograd
Datum upisa : 18.02.2007

A mozda.... Empty
PočaljiNaslov: Re: A mozda....   A mozda.... Icon_minitimeUto Feb 27, 2007 1:25 am

E ajde da mi narezes 4 ja imam 3 i svi kazu daje daleko trojka bolja po svemu od 4 ali da je 4 igrivija i da su lepse misije i da duze traje.

Ja sam danas skinuo Mach Commander 2 i da neverujes vi pricate o mach worrioru hahaha
Nazad na vrh Ići dole
tosha
Fleet Lieutenant



Broj poruka : 70
Godina : 45
Localisation : BG
Datum upisa : 12.02.2007

A mozda.... Empty
PočaljiNaslov: Re: A mozda....   A mozda.... Icon_minitimeUto Feb 27, 2007 12:30 pm

Milcha ::
E ajde da mi narezes 4 ja imam 3 i svi kazu daje daleko trojka bolja po svemu od 4 ali da je 4 igrivija i da su lepse misije i da duze traje.

Ja sam danas skinuo Mach Commander 2 i da neverujes vi pricate o mach worrioru hahaha


CE da ga sredimo nije problem
Nazad na vrh Ići dole
Svetac




Broj poruka : 174
Godina : 45
Localisation : Planet Seleucia, Babylonia
Datum upisa : 17.02.2007

A mozda.... Empty
PočaljiNaslov: Re: A mozda....   A mozda.... Icon_minitimePet Mar 09, 2007 7:47 am

heh nisam ni video odgovore na topicu...
Skinuccu sve dodatke i menadžere koji su neophodni za online igranje...
Postoje i nekoliko liga (zajedno sa virtuelnim taktichkim mapama za osvajanje)

Ali pre svega moram da saznam da li ste pravi ljudi ili ste "inner sphere freeborn scum" ???
U slučaju da ste potonja slobodnorođena đubrad... moji ppc-ijevi misle na vas...
U svakom drugom slučaju (i jedinom Smile ) nadam se da se vidimo na Strana Mechty.
Nazad na vrh Ići dole
Svetac




Broj poruka : 174
Godina : 45
Localisation : Planet Seleucia, Babylonia
Datum upisa : 17.02.2007

A mozda.... Empty
PočaljiNaslov: Re: A mozda....   A mozda.... Icon_minitimeNed Mar 11, 2007 10:44 pm

I sta bi sa Mechwarrioirom na kraju? Smile
Nazad na vrh Ići dole
tosha
Fleet Lieutenant



Broj poruka : 70
Godina : 45
Localisation : BG
Datum upisa : 12.02.2007

A mozda.... Empty
PočaljiNaslov: Re: A mozda....   A mozda.... Icon_minitimePon Mar 12, 2007 10:45 am

Svetac ::
I sta bi sa Mechwarrioirom na kraju? Smile


Cekace neka bolja vremena izgleda
Nazad na vrh Ići dole
Svetac




Broj poruka : 174
Godina : 45
Localisation : Planet Seleucia, Babylonia
Datum upisa : 17.02.2007

A mozda.... Empty
PočaljiNaslov: Re: A mozda....   A mozda.... Icon_minitimePon Mar 12, 2007 5:17 pm

lol Sad
eh....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





A mozda.... Empty
PočaljiNaslov: Re: A mozda....   A mozda.... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
A mozda....
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Danas mozda necu igrati Fl

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
4S_SQUAD Freelancer clan :: Zabava i Multimedija-
Skoči na: