4S_SQUAD Freelancer clan
Postovani,
klan se preselio na novu adresu (http://www.4s-squad.com), te Vas molimo da se tamo "sretnemo" i da nastavimo druženje na našem novom klanskom forumu! Dobrodošli!

Respected,
4S SQUAD guild has been moved to another address (http://www.4s-squad.com), so be kind and join us there to continue with development of our friendhips! Welcome!
4S_SQUAD Freelancer clan
Postovani,
klan se preselio na novu adresu (http://www.4s-squad.com), te Vas molimo da se tamo "sretnemo" i da nastavimo druženje na našem novom klanskom forumu! Dobrodošli!

Respected,
4S SQUAD guild has been moved to another address (http://www.4s-squad.com), so be kind and join us there to continue with development of our friendhips! Welcome!
4S_SQUAD Freelancer clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4S_SQUAD Freelancer clan

Fighters for The Great Balance
 
PrijemPortalliGalerijaTraži4S_SQUAD Void subforumLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 STA JE SA SERVEROM

Ići dole 
+11
3P
BOX
BabaRoga
DESTROYER
Doncha
ULTRA
Hannibal
Laki
MarkoNBG
LIMAN
UBICA
15 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
LIMAN
Admiral
LIMAN


Broj poruka : 1458
Godina : 44
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 17.02.2007

STA JE SA SERVEROM - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: STA JE SA SERVEROM   STA JE SA SERVEROM - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 20, 2008 3:20 pm

Bako ne muci se dzaba,nece ni ovaj da se pokrene Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
LIMAN
Admiral
LIMAN


Broj poruka : 1458
Godina : 44
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 17.02.2007

STA JE SA SERVEROM - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: STA JE SA SERVEROM   STA JE SA SERVEROM - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 20, 2008 4:03 pm

Nazad na vrh Ići dole
MarkoNBG
Airman
MarkoNBG


Broj poruka : 203
Godina : 37
Datum upisa : 24.02.2007

STA JE SA SERVEROM - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: STA JE SA SERVEROM   STA JE SA SERVEROM - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 20, 2008 4:05 pm

Stvarno je LOL Smile xd rofl i ostalo .

Valjda ce ovih dana da izadje neka verzija koja radi kako treba Wink.
Nazad na vrh Ići dole
3P
Commodore
3P


Broj poruka : 160
Datum upisa : 02.09.2007

STA JE SA SERVEROM - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: STA JE SA SERVEROM   STA JE SA SERVEROM - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 20, 2008 4:16 pm

Moj drugi pokusaj sa drugom verzijom moda (tip A):

1. Ponovo instalacija FL-a od nule.
2. Instaliran mod.
3. Posle 30 minuta usao u igru.

Znachi igra laguje do jaja... sa mojih 512 mb rama skakutao sam ko zec, a nit sam imao veliki ping nit sam imao loss. razlog je taj sto igra swapuje po hard disku ko sasava jer trazi gomilu rama.

Na kraju (posle 10 minuta voznje po svemiru) pukne FL iz istog razloga kao i limanu.. virtual memory low....
Izadjem iz igre probam ponovo i shvatim da ponovo treba da cekam 30 minuta da bih u istu usao..

Zakljucak: sad cju da reinstaliram FL da si turim Discovery mod koji ima sve te andrmoljke kao sto su cruseri, battleshipovi i sta ti ja znam.. koji mi ne jede ram memoriju kao ovo chudo.. i da cekam jedno mesec dana da se stvari na voidu ispeglaju kako treba ... pa da onda krenem iz pocetka... ovo vishe mi samo jebe zivce i lobanju.... bicju na Xfire-u nek neko javi ako se stvari stabilizuju... mnogo sam razocaran...
Nazad na vrh Ići dole
UBICA
Airman 1st class
UBICA


Broj poruka : 459
Godina : 48
Datum upisa : 30.03.2007

STA JE SA SERVEROM - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: STA JE SA SERVEROM   STA JE SA SERVEROM - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 20, 2008 4:22 pm

meni sve radi ,a uradio sam sledece

reinstalirao igru od nule (jbga imam i ORIG CD)
instalirao samo quickfix 1.0c (recimo nisam kao i obicno instalirao fix za grafiku)
instalirao MOD   ab verziju (mada meni je radila i a)

ne znam sta da Vam kazem meni treba oko 1-2 min da udje u MOD
evo konfigurcija mi je sledeca pa vidite da li mozda i to ima veze
AMD ATHLON 64 s939 1,8GHz
2X512MB Corsair DDR twinbox
ATI RADEON 9800 pro,128MB,256-bit
swapfile(pagefile) na HDD-u 2GB
Nazad na vrh Ići dole
BabaRoga
Vice-Admiral
BabaRoga


Broj poruka : 1001
Localisation : Serbia-NS
Datum upisa : 11.02.2007

STA JE SA SERVEROM - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: STA JE SA SERVEROM   STA JE SA SERVEROM - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 20, 2008 4:35 pm

ja sam uspeo da zavrsim instalaciju sa ab verzijom, Lakijev link, ali u igru nisam uspeo da udem dalje od naslovne stranice na kojoj se sve zaledilo sa obavestenjem posle sat cekanja low to minimum virtual memory ...

ima da s'je**mo sistem sa ovim zezancijama
Nazad na vrh Ići dole
https://4s-squad-hq.editboard.com
UBICA
Airman 1st class
UBICA


Broj poruka : 459
Godina : 48
Datum upisa : 30.03.2007

STA JE SA SERVEROM - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: STA JE SA SERVEROM   STA JE SA SERVEROM - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 20, 2008 4:44 pm

elem dok mi je bio upaljen VOID pratio sam zauzetost resursa i zapazio sledece

VOID troshi oko 700MB RAM memorije (ko ima samo 512MB jbga)
i oko 700MB pagefile memorije (stocereci da uz prosecnih 400MB pagefile merorije koje mi troshi XP samo zato sto je podignut + 700MB koje archi VOID pagefile bi trebao da Vam je najmanje 1,5-2GB)

nisam bio ni u jednom novom sistemu,niti sam uspeo da nadjem nas brod u Delti
od bug-ova primetio sam zasada da u Delti NAVmap ne radi(sve sto kliknem napravi mi waypoint ka centru sistema)
P.S.  nadam se da mozda neko uz pomoc ovoga i reshi problem


Poslednji izmenio dana Ned Jan 20, 2008 4:56 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
LIMAN
Admiral
LIMAN


Broj poruka : 1458
Godina : 44
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 17.02.2007

STA JE SA SERVEROM - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: STA JE SA SERVEROM   STA JE SA SERVEROM - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 20, 2008 4:47 pm

Neko treba da obavesti Straila da je ovo stara igra lol!
Nazad na vrh Ići dole
LIMAN
Admiral
LIMAN


Broj poruka : 1458
Godina : 44
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 17.02.2007

STA JE SA SERVEROM - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: STA JE SA SERVEROM   STA JE SA SERVEROM - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 20, 2008 6:20 pm

Posle 45 minuta Exclamation Exclamation Exclamation ucitavanja konacno sam zaigrao verziju D.
Posle 5 minuta puko je server lol! lol! lol!
Sve mi se nesto cini da dok ne smanje vreme ucitavanja niko nece ni igrati.
Nazad na vrh Ići dole
MarkoNBG
Airman
MarkoNBG


Broj poruka : 203
Godina : 37
Datum upisa : 24.02.2007

STA JE SA SERVEROM - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: STA JE SA SERVEROM   STA JE SA SERVEROM - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 20, 2008 7:15 pm

Mora da je koristio engine za Crysis kad je pravio mod Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy.
Nazad na vrh Ići dole
LIMAN
Admiral
LIMAN


Broj poruka : 1458
Godina : 44
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 17.02.2007

STA JE SA SERVEROM - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: STA JE SA SERVEROM   STA JE SA SERVEROM - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 20, 2008 9:33 pm

Znaci pokusao sam sve:clean reinstall,povecavanje virtualne memorije,gasio antivirus i nista ne pomaze.Jednostavno morate imati bar 1,5 giga rama da vam ucitavanje ne bi trajalo 30-45 minuta.
Zyos mi je rekao da Strail radi na izbacivanju stvari iz moda kako bi bio manji,ja sa samo bojim da ce to samo smanjiti ucitavanje sa 45 na 20 minuta lol!

Sto je najsmesnije ja ni ne znam da li na moj komp moze vise od 512 mb rama,posto je maticna djubre iz praistorije bounce

Ostaje nam samo da drzimo sipke cherry
Nazad na vrh Ići dole
ULTRA
Fleet Captain
ULTRA


Broj poruka : 198
Datum upisa : 24.07.2007

STA JE SA SERVEROM - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: STA JE SA SERVEROM   STA JE SA SERVEROM - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 20, 2008 9:56 pm

mogu i ja reci sam STRASNO!!!

To je stara igra i tako treba i bit, a ne da igra ucitava sto godina, i onda kad udjes, steka, trza,....


@3P
Ako zelis, dam ti ja pare za pocetak pa se vozaj po Discoveryu, ja taj mod igram od, 4.78 verzije, a sad je 4.84(mislim)!!!!
Tako da sve znam!!!! cheers
Nazad na vrh Ići dole
3P
Commodore
3P


Broj poruka : 160
Datum upisa : 02.09.2007

STA JE SA SERVEROM - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: STA JE SA SERVEROM   STA JE SA SERVEROM - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 20, 2008 10:48 pm

Pa krenu sam da igram. Sad tamo vozip VIPERA MK 2.. isti ko nash... inache ja tamo nemam pojma pravila a i nesto se ne lozim da ih citam.. odradim koju misiju...ubijem kog npc-a i tako to... jako su teske misije ako ocjes da radish za prave pare.. mora covek da vozi gunboat ili nesto tako veliko.. a pravo da ti kazem nemam ni pojma sta valja od oruzja.. igram tek da nebi uzeo ovo moje smecje od kompjutera i bacio ga kroz prozor koliko sam poludeo.. Mislim kapiram i ja da je mojih 512 mb malo.. ali cekaj ako u Discovery modu moze da se sve nakrca i da igra skoro uvek duplo vise ljudi nego na VOIDU.. pa da ga jebem ako je moralo u novom modu toliko rama da posrche....
Iskreno mislim da je strail previshe hteo.. hteo je covek da napravi FreeLancer 2.. ali nije to uradjeno na pravi nachin.. dovoljno bi bilo da je podelio klanovima baze , dao ljudima da voze klanski skinovane brodove i ubacio mozda jos malo oruzja i brodova.. i to nebi napravilo pizdariju kakvu je napravilo..ovako imacje situaciju da pola ljudi sa voida predje na neki drugi server.. sto se mene tiche .. necju bre iz principa da kupujem bolji racunar samo da bi mi strailov mod radio.. *ebe mi se...
Nazad na vrh Ići dole
Laki
Fleet Lieutenant
Laki


Broj poruka : 377
Godina : 45
Localisation : Pozarevac
Datum upisa : 21.03.2007

STA JE SA SERVEROM - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: STA JE SA SERVEROM   STA JE SA SERVEROM - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 20, 2008 11:11 pm

AB verzija definitivno neradi,probao sam i sve je stalo,jbg sad vishe nemam task manager,jednostavno je crko,ostali samo neki delovi...

edit:

pomagajtee!!

posle ovoga:
STA JE SA SERVEROM - Page 2 Task_d10

ostalo je samo ovo:

STA JE SA SERVEROM - Page 2 Task_m10

ako neko zna kako da ga povratim neka kaze,nadam se da necu morati o5 sys da dizem...
Nazad na vrh Ići dole
LIMAN
Admiral
LIMAN


Broj poruka : 1458
Godina : 44
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 17.02.2007

STA JE SA SERVEROM - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: STA JE SA SERVEROM   STA JE SA SERVEROM - Page 2 Icon_minitimePon Jan 21, 2008 12:09 am

Ma ovo je tragikomicno confused

@ Valter

Smorices se na disku

@ Laki

Moj task mnager jos uvek ne moze da se otvori tako da lol!

Inace HC sada moze 200 igraca,vidim predvideli su propast voida.
Nazad na vrh Ići dole
UBICA
Airman 1st class
UBICA


Broj poruka : 459
Godina : 48
Datum upisa : 30.03.2007

STA JE SA SERVEROM - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: STA JE SA SERVEROM   STA JE SA SERVEROM - Page 2 Icon_minitimePon Jan 21, 2008 12:21 am

ne znam sta da vam kazem
ja imam giga RAM-a i sve mi radi,ucitava 2 min ab verziju
evo ima 45 ljudi na serveru upravo
Nazad na vrh Ići dole
Hannibal
Airman 2nd class
Hannibal


Broj poruka : 301
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.05.2007

STA JE SA SERVEROM - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: STA JE SA SERVEROM   STA JE SA SERVEROM - Page 2 Icon_minitimePon Jan 21, 2008 1:15 am

Upravo instaliram novi mod. I ja imam 512 MB RAM-a i javicu rezultate.

Ako to neuspe uvek je tu Abe's Exodus da smirim zivce Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
BOX
Airman
BOX


Broj poruka : 229
Godina : 35
Localisation : BG Zemun Polje
Datum upisa : 19.07.2007

STA JE SA SERVEROM - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: STA JE SA SERVEROM   STA JE SA SERVEROM - Page 2 Icon_minitimePon Jan 21, 2008 1:21 am

Pa shta cemo da radimo ja sam pokushao sa prvim modom ali nije uspeo u igru da mi udje! Izbrisao sam FL i chekam da vi sa 512 Mb rama potvrdite da radi!?
Nadam se da ce uspeti da popravi greshke.
Do tada mozete svi da instalirate Homeworld!!! lol!

BTW

ABE RULES !!!! cheers alien
Mali plavi ludak.
Ne secam se dobro ali je exodus prvi deo jer tako?

Izinte za off ali to je stvaaarno dobra igra !
Nazad na vrh Ići dole
LIMAN
Admiral
LIMAN


Broj poruka : 1458
Godina : 44
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 17.02.2007

STA JE SA SERVEROM - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: STA JE SA SERVEROM   STA JE SA SERVEROM - Page 2 Icon_minitimePon Jan 21, 2008 1:31 am

Ma ne mogu vise ni da udjem u igru.................
Nazad na vrh Ići dole
Hannibal
Airman 2nd class
Hannibal


Broj poruka : 301
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.05.2007

STA JE SA SERVEROM - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: STA JE SA SERVEROM   STA JE SA SERVEROM - Page 2 Icon_minitimePon Jan 21, 2008 2:28 am

Virtual memory to low!!!! cheers cheers cheers cheers cheers

Ali bitno je da sam dockovao na nasu bazu. Trebalo mi je 20 minuta da ukljucim igru.

Od sledece plate odvajam 30e za jos 512 MB DDR-a, i onako sam planirao da uzmem.

Jos jedna dobra stvar je da sad igram na full grafici. Izgleda da su optimizovali igru za ATI. Ranije sam igrao na pola i kad je bio neki veci fajt pocinjalo mi da sece. Sad je OK!!!

Ljudi, vredi 30e.

Sutra cu malo da istrazujem kad se vrnem s posla
Nazad na vrh Ići dole
MarkoNBG
Airman
MarkoNBG


Broj poruka : 203
Godina : 37
Datum upisa : 24.02.2007

STA JE SA SERVEROM - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: STA JE SA SERVEROM   STA JE SA SERVEROM - Page 2 Icon_minitimePon Jan 21, 2008 3:12 am

lele pa ja onda samo da sanjam o novom modu Very Happy.imam krshinu kojoj je 512 max a nemam ni toliko...
Nazad na vrh Ići dole
Hannibal
Airman 2nd class
Hannibal


Broj poruka : 301
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.05.2007

STA JE SA SERVEROM - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: STA JE SA SERVEROM   STA JE SA SERVEROM - Page 2 Icon_minitimePon Jan 21, 2008 3:14 am

Nazad na vrh Ići dole
3P
Commodore
3P


Broj poruka : 160
Datum upisa : 02.09.2007

STA JE SA SERVEROM - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: STA JE SA SERVEROM   STA JE SA SERVEROM - Page 2 Icon_minitimePon Jan 21, 2008 10:09 am

LIMAN ::
Ma ovo je tragikomicno confused

@ Valter

Smorices se na disku
......
Inace HC sada moze 200 igraca,vidim predvideli su propast voida.

Ma znam brate, ali sta drugo da radim.. Ja jednostavno moram negde da letim kroz svemir.. to je moj heroin... a sem za taj discovery i eventualno HC nista drugo i neznam da koliko toliko "valja"
Ako znas da ima bolje od Discovery-ja samo kazi brate Smile
Nazad na vrh Ići dole
LIMAN
Admiral
LIMAN


Broj poruka : 1458
Godina : 44
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 17.02.2007

STA JE SA SERVEROM - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: STA JE SA SERVEROM   STA JE SA SERVEROM - Page 2 Icon_minitimePon Jan 21, 2008 2:21 pm

Sinoc sam posle sat i 15 min ucitavanja lol! konacno usao na void i krenuo malo da istrazujem.
Nasao sam 4-5 nova sistema.Svaki je imao vise od 40 !!!! planeta
Pa nije ni cudo sto je mod toliki kada su novi sistemi ogromni sa gomilom planeta.
Da stvar bude jos smesnija,na svakoj planeti oprema za kupovinu je ista.
Koja je poenta da na 40 planeta bude ista oprema???
Ovi sistemi koje sam ja video uopste nemaju svrhu osim da izgledaju lepo.
Nisam nasao ni jedan novi brod i samo jednu novu pucu lvl7.
Mada ne mogu reci da sam detaljno istrazio nove sisteme posto za mapiranje samo jednog treba bar pola dana bounce
Razocaran sam,ovo izgleda kao da se neko dete igralo copy/paste po voidu silent
Nazad na vrh Ići dole
dams
Fleet Lieutenant
dams


Broj poruka : 69
Godina : 47
Localisation : zrenjanin
Datum upisa : 27.07.2007

STA JE SA SERVEROM - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: STA JE SA SERVEROM   STA JE SA SERVEROM - Page 2 Icon_minitimePon Jan 21, 2008 2:25 pm

Nesvidja mi se Discovery npc su jako brzi treiderske rute su bas daleko treba bruka vremena da se zarade pare za dobar brod.
Mislio sam da 30 mil dosta da se opremi Viper kad ono nasao sam Truster za 24 mil Armor za 15 mil a puce klase 10 jos nisam ni video.
O pvp-u ni ne razmisljam nemogu ni npc da ubijem jako me smara. Jos kada uzmem u obzir pravila koja neznam Engleski mi je jaca strana takodje...

A Void kada ce proraditi i dali ce proraditi?

Probacu Hamburg posto me ne zanimaju druge igrice.

Vidimo se negde u Svemiru.
Nazad na vrh Ići dole
LIMAN
Admiral
LIMAN


Broj poruka : 1458
Godina : 44
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 17.02.2007

STA JE SA SERVEROM - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: STA JE SA SERVEROM   STA JE SA SERVEROM - Page 2 Icon_minitimePon Jan 21, 2008 2:57 pm

E da zaboravio sam da vam kazem,ne koristite sendcash komandu,ja sam tako juce izgubio 120 mil Sad
Dobro je da imam para What a Face
Nazad na vrh Ići dole
BOX
Airman
BOX


Broj poruka : 229
Godina : 35
Localisation : BG Zemun Polje
Datum upisa : 19.07.2007

STA JE SA SERVEROM - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: STA JE SA SERVEROM   STA JE SA SERVEROM - Page 2 Icon_minitimePon Jan 21, 2008 3:19 pm

120MIL !!!! affraid
Shto nisi uzeo SS i zalio se stafu
Ja bih to uradio
Nazad na vrh Ići dole
sbogicevic
Vice-Admiral
sbogicevic


Broj poruka : 356
Godina : 57
Localisation : Holandija / Novi Sad
Datum upisa : 21.05.2007

STA JE SA SERVEROM - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: STA JE SA SERVEROM   STA JE SA SERVEROM - Page 2 Icon_minitimePon Jan 21, 2008 4:17 pm

LIMAN ::
Sinoc sam posle sat i 15 min ucitavanja lol! konacno usao na void i krenuo malo da istrazujem.
Nasao sam 4-5 nova sistema.Svaki je imao vise od 40 !!!! planeta
Pa nije ni cudo sto je mod toliki kada su novi sistemi ogromni sa gomilom planeta.
Da stvar bude jos smesnija,na svakoj planeti oprema za kupovinu je ista.
Koja je poenta da na 40 planeta bude ista oprema???
Ovi sistemi koje sam ja video uopste nemaju svrhu osim da izgledaju lepo.
Nisam nasao ni jedan novi brod i samo jednu novu pucu lvl7.
Mada ne mogu reci da sam detaljno istrazio nove sisteme posto za mapiranj

e samo jednog treba bar pola dana bounce
Razocaran sam,ovo izgleda kao da se neko dete igralo copy/paste po voidu silent

Tacno tako Limeni,
Ja sam juce skoro ceo dan izgubio na mapiranju HEL-5. Planeta koliko hoces a svuda sve isto. Nijedan novi brod, niti puce vredne pomena samo gomila novih "comodities"
Evo Hel-5 do sada
STA JE SA SERVEROM - Page 2 Hel-511

Imam zverku od Lap Top-a ali bogami resoursa nigde kada startujem novi D mod. Treba mi dva minuta da se pokrene a o multitaskingu ni da ne pomisljam. Intel centrino mobile procesor na 2GHz (to mu valjda dodje pentium 4) sa 2GB RAM-a a performanse su ocajne.

STA JE SA SERVEROM - Page 2 Ss_mem10
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nice.nl
ULTRA
Fleet Captain
ULTRA


Broj poruka : 198
Datum upisa : 24.07.2007

STA JE SA SERVEROM - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: STA JE SA SERVEROM   STA JE SA SERVEROM - Page 2 Icon_minitimePon Jan 21, 2008 5:29 pm

ljudi moji, ako hocete pare za Discovery(dok se Void nepojavi, recite mi odma, da se nadjemo na Discoveryu i da vam dam svakom ako treba i po 500 mill, samo mi morate reci i da se dogovorimo di cete me cekat na serveru!!!

Discovery je najbolji mod do sad po meni, a Void mi se svidja zato sto je uvjek neko rokanje, pucanje, itd itd!!

Discovery je RP server i svi se toga moraju pridrzavat, nevolim ga bas zato sto su ljudi ljeni i nema bas nekih akcija, ali zato su misije do yaya, pogotovo one kad unistavas destroyere Twisted Evil Twisted Evil , pravila imate u samoj igri, dobro ih proucite i udri Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
sbogicevic
Vice-Admiral
sbogicevic


Broj poruka : 356
Godina : 57
Localisation : Holandija / Novi Sad
Datum upisa : 21.05.2007

STA JE SA SERVEROM - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: STA JE SA SERVEROM   STA JE SA SERVEROM - Page 2 Icon_minitimeUto Jan 22, 2008 2:00 pm

Evo dokle je Strail stigao juce:

Just an update....

Firstly I can significantly reduce the loading speed on my PC, so the lower end spec pc's should see a large improvement, how much will depend on testing.

Secondly, the memory usage has been dropped as well.

If i'm right, there will be a big improvement in the game as well as in the time spent loading for everyone.

Im still testing and putting in some bug fixs as well, but hopefully, tomorrow we will be able to get some of the lower end spec pc players trying the new version on the server. Ill provide some more details later when im happy with the results

kreza kreza kreza kreza kreza kreza kreza kreza kreza kreza kreza kreza kreza kreza

danas ili sutra probaju par njih iz grupe 512MB kako shljaka. Znaci imajmo malo poverenja i strpljenja, seliti se uvek mozemo

STA JE SA SERVEROM - Page 2 15_1_117 STA JE SA SERVEROM - Page 2 7_5_143 STA JE SA SERVEROM - Page 2 7_5_139 STA JE SA SERVEROM - Page 2 7_5_144 STA JE SA SERVEROM - Page 2 36_7_9 malo se zanimate dok cekate da se ucita i onda na
STA JE SA SERVEROM - Page 2 14_6_11 STA JE SA SERVEROM - Page 2 14_6_15 STA JE SA SERVEROM - Page 2 14_6_1 STA JE SA SERVEROM - Page 2 14_4_105





STA JE SA SERVEROM - Page 2 Sig
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nice.nl
Sponsored content





STA JE SA SERVEROM - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: STA JE SA SERVEROM   STA JE SA SERVEROM - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
STA JE SA SERVEROM
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
4S_SQUAD Freelancer clan :: FL tehnical issues-
Skoči na: