4S_SQUAD Freelancer clan
Postovani,
klan se preselio na novu adresu (http://www.4s-squad.com), te Vas molimo da se tamo "sretnemo" i da nastavimo druženje na našem novom klanskom forumu! Dobrodošli!

Respected,
4S SQUAD guild has been moved to another address (http://www.4s-squad.com), so be kind and join us there to continue with development of our friendhips! Welcome!
4S_SQUAD Freelancer clan
Postovani,
klan se preselio na novu adresu (http://www.4s-squad.com), te Vas molimo da se tamo "sretnemo" i da nastavimo druženje na našem novom klanskom forumu! Dobrodošli!

Respected,
4S SQUAD guild has been moved to another address (http://www.4s-squad.com), so be kind and join us there to continue with development of our friendhips! Welcome!
4S_SQUAD Freelancer clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4S_SQUAD Freelancer clan

Fighters for The Great Balance
 
PrijemPortalliGalerijaTraži4S_SQUAD Void subforumLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 dopuna--drugo okupljanje 4s-a

Ići dole 
+3
UBICA
LIMAN
serbian
7 posters
AutorPoruka
serbian
Fleet Lieutenant
serbian


Broj poruka : 103
Datum upisa : 15.06.2007

dopuna--drugo okupljanje 4s-a Empty
PočaljiNaslov: dopuna--drugo okupljanje 4s-a   dopuna--drugo okupljanje 4s-a Icon_minitimePon Nov 16, 2009 12:25 am

e ovako druzino.malo mi je krivo sto se nisu svi izjasnili oko
okupljanja i druzenja,stekao sam utisak da niste previse zainteresovani
da se licno upoznamo i druzimo.malo mi je krivo zbog toga ali nema
veze,mozda je to zbog toga sto ste prezauzeti nekim drugim stvarima ali
u to necu da ulazim.

dakle ovako od 43 pilota(sto aktivnih i neaktivnih)odazvalo se pozivu sedmorica:
-ubica
-babaroga
-sbogicevic aka kiss
-dasti
-snoopy
-quasar
-ubersoldat
naravno neki od njih nemogu da dodju ali su bar napisali razlog,malo mi to deluje porazavajuce.
stoga ostavicu otvorenu temu da se izjasnite do kraja sledece nedelje,tema ce biti zatvorena u nedelju 22.11 2009.u 20:00,u 22:00 objavicu gde se nalazimo kada i u kom gradu.
naravno nadam se da ce te se odazvati u sto vecem broju,time samo mozemo pokazati koliko smo slozni ,ne samo kao piloti u igri nego kao i PRIJATELJI U STVARNOM ZIVOTU.
DO SKOROG VIDJENJA.ziveli borci 4S_SQUADA dopuna--drugo okupljanje 4s-a Icon_cheers dopuna--drugo okupljanje 4s-a 15277 dopuna--drugo okupljanje 4s-a 642241
Nazad na vrh Ići dole
LIMAN
Admiral
LIMAN


Broj poruka : 1458
Godina : 44
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 17.02.2007

dopuna--drugo okupljanje 4s-a Empty
PočaljiNaslov: Re: dopuna--drugo okupljanje 4s-a   dopuna--drugo okupljanje 4s-a Icon_minitimePon Nov 16, 2009 2:14 am

Uh sorry ispustio sam ovu temu.
Ja sam za.
Odgovara mi NS,BG ili izmedju.
Dani : petak ili nedelja, a ako bas mora moze i subota.
Nazad na vrh Ići dole
UBICA
Airman 1st class
UBICA


Broj poruka : 459
Godina : 48
Datum upisa : 30.03.2007

dopuna--drugo okupljanje 4s-a Empty
PočaljiNaslov: Re: dopuna--drugo okupljanje 4s-a   dopuna--drugo okupljanje 4s-a Icon_minitimePon Nov 16, 2009 2:55 am

moze subota-nedelja...BG-NS

samo ne sledeci vikend 21-22......ponovo snimamo soundtrackove za Holivud.......kriza je...najjeftiniji smo im......
Nazad na vrh Ići dole
QUASAR
Vice-Admiral
QUASAR


Broj poruka : 256
Godina : 38
Datum upisa : 06.09.2008

dopuna--drugo okupljanje 4s-a Empty
PočaljiNaslov: Re: dopuna--drugo okupljanje 4s-a   dopuna--drugo okupljanje 4s-a Icon_minitimePon Nov 16, 2009 4:04 am

Meni petak ne odgovara nikad bas...
Subota skoro isto, zavsi koja...
Nedelja moze uvek
Sledeci vikend sam zauzet i ja.
BG-NS (odakle bude vise prijavljenih ljudi, pa tamo idemo)
Nazad na vrh Ići dole
Baronminhauzen




Broj poruka : 3
Godina : 52
Localisation : Naisus
Datum upisa : 06.11.2009

dopuna--drugo okupljanje 4s-a Empty
PočaljiNaslov: Baron OCE ali NE MOZE, jebe ga posao   dopuna--drugo okupljanje 4s-a Icon_minitimePon Nov 16, 2009 4:32 pm

dopuna--drugo okupljanje 4s-a Icon_redface dopuna--drugo okupljanje 4s-a Icon_redface dopuna--drugo okupljanje 4s-a Icon_redface dopuna--drugo okupljanje 4s-a Icon_redface Ja kao novi u klanu samo mogu da kazem da mi je krivo sto do Nove godine ne mogu da mrdnem iz ovog sela (Nis je skracenica od nista, ako niste znali). Imam malu stampariju i muziciram, pa za NG posla preko svake mere (kalendari, lovke, upaljachi i sl...+ muziciranje zabava i svirka za NG), ali SLEDECE GODINE (salim se, vec posle 15. januara) bice mi drago da se upoznamo uzivo, jer ste me odusevili, moram da Vam se "pozalim" da kom god od Vas sam se obratio za pomoc (jbg. ovo je za mene sve novo) NIKO ME NIJE ODBIO, NEVEROVATNO, LJUDI VI STE SILA!!!!!!!! dopuna--drugo okupljanje 4s-a Icon_bounce Pozdrav od novajlije
Nazad na vrh Ići dole
ubersoldat
Commodore
ubersoldat


Broj poruka : 270
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 27.10.2007

dopuna--drugo okupljanje 4s-a Empty
PočaljiNaslov: Re: dopuna--drugo okupljanje 4s-a   dopuna--drugo okupljanje 4s-a Icon_minitimeNed Nov 22, 2009 5:21 pm

Samo da napomenem i Hannibal je zainteresovan ali mora da zna unapred da se organizuje. Za mene se podrazumeva ja sam i dalje u igri !!!
Nazad na vrh Ići dole
SNOOPY

SNOOPY


Broj poruka : 48
Localisation : Slovačka
Datum upisa : 26.05.2009

dopuna--drugo okupljanje 4s-a Empty
PočaljiNaslov: Re: dopuna--drugo okupljanje 4s-a   dopuna--drugo okupljanje 4s-a Icon_minitimeUto Nov 24, 2009 1:45 am

Ja sam u Srbiji oko nove godine pa ako bude u to vreme doci cu ja. Meni je svejedno gde i koji dan tada. dopuna--drugo okupljanje 4s-a Icon_santa
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





dopuna--drugo okupljanje 4s-a Empty
PočaljiNaslov: Re: dopuna--drugo okupljanje 4s-a   dopuna--drugo okupljanje 4s-a Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
dopuna--drugo okupljanje 4s-a
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» drugo okupljanje clanova 4S?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
4S_SQUAD Freelancer clan :: 4S_SQUAD Forum :: Public forum-
Skoči na: