4S_SQUAD Freelancer clan
Postovani,
klan se preselio na novu adresu (http://www.4s-squad.com), te Vas molimo da se tamo "sretnemo" i da nastavimo druženje na našem novom klanskom forumu! Dobrodošli!

Respected,
4S SQUAD guild has been moved to another address (http://www.4s-squad.com), so be kind and join us there to continue with development of our friendhips! Welcome!
4S_SQUAD Freelancer clan
Postovani,
klan se preselio na novu adresu (http://www.4s-squad.com), te Vas molimo da se tamo "sretnemo" i da nastavimo druženje na našem novom klanskom forumu! Dobrodošli!

Respected,
4S SQUAD guild has been moved to another address (http://www.4s-squad.com), so be kind and join us there to continue with development of our friendhips! Welcome!
4S_SQUAD Freelancer clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4S_SQUAD Freelancer clan

Fighters for The Great Balance
 
PrijemPortalliGalerijaTraži4S_SQUAD Void subforumLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 MOMCI ZNATE KOGA SAM SINOC SREO NA SERVERU..???

Ići dole 
+2
sbogicevic
UBICA
6 posters
AutorPoruka
UBICA
Airman 1st class
UBICA


Broj poruka : 459
Godina : 48
Datum upisa : 30.03.2007

MOMCI ZNATE KOGA SAM SINOC SREO NA SERVERU..??? Empty
PočaljiNaslov: MOMCI ZNATE KOGA SAM SINOC SREO NA SERVERU..???   MOMCI ZNATE KOGA SAM SINOC SREO NA SERVERU..??? Icon_minitimeNed Avg 09, 2009 5:32 am

Holodoc-a
Nazad na vrh Ići dole
sbogicevic
Vice-Admiral
sbogicevic


Broj poruka : 356
Godina : 57
Localisation : Holandija / Novi Sad
Datum upisa : 21.05.2007

MOMCI ZNATE KOGA SAM SINOC SREO NA SERVERU..??? Empty
PočaljiNaslov: Re: MOMCI ZNATE KOGA SAM SINOC SREO NA SERVERU..???   MOMCI ZNATE KOGA SAM SINOC SREO NA SERVERU..??? Icon_minitimePon Avg 10, 2009 12:25 pm

Pa sto se nejavlja. Mogo bi nam pomoci oko sajta, umesto bake koji je zatrpan obavezama geek
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nice.nl
holodoc
Airman



Broj poruka : 15
Datum upisa : 09.12.2008

MOMCI ZNATE KOGA SAM SINOC SREO NA SERVERU..??? Empty
PočaljiNaslov: Re: MOMCI ZNATE KOGA SAM SINOC SREO NA SERVERU..???   MOMCI ZNATE KOGA SAM SINOC SREO NA SERVERU..??? Icon_minitimePon Avg 10, 2009 3:36 pm

Vala mogao bi da se javi i meni baš nešto hitno treba kreza

Elem čudna su potošestvija holodocova... Stari dobri holodocizam #53 kaže "Šta te ne ubije pokušaće opet". Prošli put sam batalio FL zato što je jednostavno mnogo lagovao da nije moglo da se igra. U pitanju je onaj famozni bug kada igra počne da radi sa 1FFPS ("frtalj frejma po sekundi") gde sam na kraju rekao da vala ne mogu više. I onako sam se namučio da svako veče istestiram neki novi setup i taman kad uspem da ogrebem vakuum pored nečijeg broda u PVPu meni počne da laguje.

E posle toga je usledio interesantniji period. Udar groma i spaljen hard sa FL MPIDom i još par komponentica na matičnoj itd. itš. Cogito Ergo Boom... Nov računar MOMCI ZNATE KOGA SAM SINOC SREO NA SERVERU..??? 879813 je morao da se nabavi samo što je nekako posle toga došao period gde bukvalno nisam ustajao od posla (još uvek planiram da to uradim u skorijoj budućnosti). Tu i tamo bih navratio malo ovde da vidim šta se radi ali to je bilo sve.

Sad sam opet rešio da se malo bacim na frilensovanje ono ako ničega radi bar da malo osvežim reflekse (i nađem razloga da kupim novi miš santa ) Loše sam startovao kao što se može videti u postu sa BSODom ali sada sve funkcioniše ok. Nema lagova itd. Video sam da ima nekih onako baš novina a u većinu novih stvari uputio me je Herr Ubica tako da mu se ovom prilikom zahvaljujem. Što se mene tiče ovih par godina ću biti malko kao zauzet ali naći ću malko vremena da izorganizujem svoju FL karijeru (jeftinije nego da tražim produženje civilne pilotske dozvole Laughing )
Nazad na vrh Ići dole
Psychon@ut
Fleet Lieutenant
Psychon@ut


Broj poruka : 106
Godina : 35
Localisation : RS, Banja Luka
Datum upisa : 27.02.2008

MOMCI ZNATE KOGA SAM SINOC SREO NA SERVERU..??? Empty
PočaljiNaslov: Re: MOMCI ZNATE KOGA SAM SINOC SREO NA SERVERU..???   MOMCI ZNATE KOGA SAM SINOC SREO NA SERVERU..??? Icon_minitimeUto Avg 11, 2009 12:18 pm

Welcome back Smile
Nazad na vrh Ići dole
holodoc
Airman



Broj poruka : 15
Datum upisa : 09.12.2008

MOMCI ZNATE KOGA SAM SINOC SREO NA SERVERU..??? Empty
PočaljiNaslov: Re: MOMCI ZNATE KOGA SAM SINOC SREO NA SERVERU..???   MOMCI ZNATE KOGA SAM SINOC SREO NA SERVERU..??? Icon_minitimeČet Avg 13, 2009 6:15 pm

Pošto iskreno govoreći ne znam gde bih mogao da pišem svoje doživljaje u igri ajde da iskoristim ovu temu koja je posvećena solely mojoj (malen kos' ti? Very Happy )

Elem sinoć sam pokušavao da se izvučem iz materijalne krize u koju sam zapao (spisko doniranih 30 milki dok si rek'o "donacija") i počeo sam da se malo prisećam lokacija i tako toga. Setio sam se takođe da sam prekjuče čini mi se u jednoj priči čuo da se pominje "Oxford" sistem i da tamo ima poprilično lake zarade. Ajde rekoh da vidim o čemu se radi. Provedem skoro tri sata pokušavajući da nađem ulaz u Oxford jocolor Uđem tamo vidim pustinja... Počnem da se češem i razmišljam šta koj (cenzura) ima da se nađe u ovoj pustinji. Ne budem lenj uzmem ja sinoć da istražujem po sistemu i da četkam svemir od planete do planete. Ljudi moji onaj sistem je pust ko stočna pijaca obeležena kao zaražena "svinjskim" gripom Surprised Sve dok nisam primetio nešto čudno kada sam ušao u jedan zeleni oblačić. Delovi asteroida sjaje zlatnom bojom. Nije mi trebalo mnogo da ukapiram da se ovde u stvari "iskopavaju" dijamanti. Sve u svemu neka fala... Ono što sam zaradio ovde sat vremena kopajući (čitaj boreći se sa piratima i šarajući laserima po onim asteroidima) zaradio sam pet puta više na New Berlinu za 2 minuta.

E tu nastaju problemi Very Happy Navrz'o se tip iz Black Legiona na nas nekolicinu trejdera i to ti je. Srećom ja nekako uletim sa svojim Armored Transportom na "The Ring" jer sam bio čak u Delti sa njime da kupim "Robot thrustere" i "Nomad Titanium Armor Upgrade" clown Razmišljam se e vala nećeš ga majci... Na istoj stanici sam uparkirao i svog brend novog Anubisa MK2 opremljenog "state of the art" Nirvana MK3 "šlajderima" i topom od trešnje aka "SunSlayerima" pirat Izletim ja napolje onaj BL napada sam trojicu transportera... Mislim da je "vozao" onaj Imperial fighter što liči na fightere iz "Battlestar Galactica" serija. Ni dve ni tri nego lepo priđem letelici i lepo se najavim i sačekam da se skakavac primiri u jednoj tački. Jeste kurvinski ali rekoh "Bar dan... Sad ćeš da naučiš značenje reči šljivovica" i raspalim ga ko stoku. Malko se izgleda kao naljutio Smile No nebitno... Posle par sati trejdovanja, blamaže i iživljavanja BLa (pozvo čovek pojačanje Very Happy) na meni odoše ljudi i ja stigoh u Spartu. Tu lepo društvance (svi beli da ne poverujete Very Happy) i počnemo mi lepo da se igramo. Iskreno rečeno počeo sam da razmišljam šta sam večerao jer sam uspeo čak nekoliko puta da dobijem PVP protiv WA1 letelica iako znam da onaj Anubis nije za đavola protiv njih. Ali sve naravno protiče u prijateljskoj atmosferi. Gomila noobova na jednom mestu ispred Sparte i nijedan klanski tagovan igrač.

Sad sledi interesantan deo. Posle jednog PVPa meni ostane malko nešto armora i ja krenem da dockujem na Sparti. U sledećem trenutku posmatram svoje ostatke kako lete kroz svemir i poruku "holodoc utepan od strane [Black Legion]Zeus". reko majci nećete. Stvarno sam zapenio. Izletim napolje ono ima šta da se vidi. Tri broda BLa predvođena Zeusom lično. Zapenih. Formiram grupu sa ostalima (nas petoro protiv njih troje) i počinje Armagedon. Znači malo teško je opisati kakva koljačina je tu nastala. Crnilo svemira je bukvalno ispred Sparte doživelo zoru koliko je tu bilo lasera i eksplozija torpeda i udaraca u štitove. ja zapenio. Biram metu... [BlackLegion]Zeus! Više se nisam kontrolisao. Isplajivao sam torpedo za torpedom. Tu i tamo u gužvi uspevao da ga potkačim Nirvanama. Znam samo da je popio dva direktna udarca torpedima i da je i dalje ostao živ. Onda ga je neko od ostalih u grupi ukokao a pošto nije dockovao ostala su samo ova dvojica. Jeste da sam u toku borbe bar jedno 15 puta respawnovan ali nisam više birao koga od presotale dvojice da gađam samo sam lansirao torpedo za torpedom i gađao non stop topovima.

Rezultat. Potpuni kolaps BlackLegiona u Sparti i mog nervnog sistema Very Happy

Ono što sam primetio je da sam u brobi počeo mnogo bolje da se snalazim kada je u pitanju kretanje (dobio čak i potvrdu nekoliko 4Sovca Smile) ali da moram mnogo da poradim na traženju idelane konfiguracije broda za mene kao i na koordinaciji isplajivanja projektila i torpeda. Naravno to podrazumeva i rekonfiguraciju tastature Smile

Ok udavih ali eto... Za trenutak vam krv provri u FLu i postaje jako interesantno ali mislim da takvi susreti definitivno ostavljaju posledice po nervni sistem Smile

BTW, verovatno ću imati tu čast da ponovo konkurišem za članstvo u 4S-u Smile Jednostavno vama momci (i devojke?) svaka čast kako časno i organizovano branite boje svog klana a ako ni zbog čega drugoga hoću da vidim ispisano 4SSquad u očima BlackLegiona sledeći put kada reši da se namerači na moj stajni trap kao suvenir Smile

Toliko od mene.
Nazad na vrh Ići dole
LIMAN
Admiral
LIMAN


Broj poruka : 1458
Godina : 44
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 17.02.2007

MOMCI ZNATE KOGA SAM SINOC SREO NA SERVERU..??? Empty
PočaljiNaslov: Re: MOMCI ZNATE KOGA SAM SINOC SREO NA SERVERU..???   MOMCI ZNATE KOGA SAM SINOC SREO NA SERVERU..??? Icon_minitimePet Avg 14, 2009 3:45 am

UVEK si nam dobro dosao natrag Very Happy

Nema devojaka Sad
Nazad na vrh Ići dole
BasCelik
Commodore
BasCelik


Broj poruka : 170
Godina : 46
Datum upisa : 07.09.2008

MOMCI ZNATE KOGA SAM SINOC SREO NA SERVERU..??? Empty
PočaljiNaslov: Re: MOMCI ZNATE KOGA SAM SINOC SREO NA SERVERU..???   MOMCI ZNATE KOGA SAM SINOC SREO NA SERVERU..??? Icon_minitimePet Avg 14, 2009 6:38 am

Dobro dosao nazad i vidim da je bila dobra zabava
Nazad na vrh Ići dole
Psychon@ut
Fleet Lieutenant
Psychon@ut


Broj poruka : 106
Godina : 35
Localisation : RS, Banja Luka
Datum upisa : 27.02.2008

MOMCI ZNATE KOGA SAM SINOC SREO NA SERVERU..??? Empty
PočaljiNaslov: Re: MOMCI ZNATE KOGA SAM SINOC SREO NA SERVERU..???   MOMCI ZNATE KOGA SAM SINOC SREO NA SERVERU..??? Icon_minitimePet Avg 14, 2009 8:18 pm

Hahahaha genijalno opisan događaj Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





MOMCI ZNATE KOGA SAM SINOC SREO NA SERVERU..??? Empty
PočaljiNaslov: Re: MOMCI ZNATE KOGA SAM SINOC SREO NA SERVERU..???   MOMCI ZNATE KOGA SAM SINOC SREO NA SERVERU..??? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
MOMCI ZNATE KOGA SAM SINOC SREO NA SERVERU..???
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» ZA KOGA NAVIJATE !!!
» Pomozite ako boga znate!!!
» Koga zanima moze da procita
» Call of duty 4 (znate kakav)
» ZA ONE KOJI IMAJU CHAROVE NA DISCAVERY RP serveru

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
4S_SQUAD Freelancer clan :: 4S_SQUAD Forum :: Public forum-
Skoči na: