4S_SQUAD Freelancer clan
Postovani,
klan se preselio na novu adresu (http://www.4s-squad.com), te Vas molimo da se tamo "sretnemo" i da nastavimo druženje na našem novom klanskom forumu! Dobrodošli!

Respected,
4S SQUAD guild has been moved to another address (http://www.4s-squad.com), so be kind and join us there to continue with development of our friendhips! Welcome!
4S_SQUAD Freelancer clan
Postovani,
klan se preselio na novu adresu (http://www.4s-squad.com), te Vas molimo da se tamo "sretnemo" i da nastavimo druženje na našem novom klanskom forumu! Dobrodošli!

Respected,
4S SQUAD guild has been moved to another address (http://www.4s-squad.com), so be kind and join us there to continue with development of our friendhips! Welcome!
4S_SQUAD Freelancer clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4S_SQUAD Freelancer clan

Fighters for The Great Balance
 
PrijemPortalliGalerijaTraži4S_SQUAD Void subforumLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Igra sa torenta-kako instalirati?

Ići dole 
+5
DeDa
tosha
BabaRoga
Laki
LIMAN
9 posters
AutorPoruka
LIMAN
Admiral
LIMAN


Broj poruka : 1458
Godina : 44
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 17.02.2007

Igra sa torenta-kako instalirati? Empty
PočaljiNaslov: Igra sa torenta-kako instalirati?   Igra sa torenta-kako instalirati? Icon_minitimeSre Sep 05, 2007 1:41 pm

Skino sam Europa universalis 3 sa torenta ali sada ne znam kako da je instaliram jer nem nikakvo uputstvo.
Ima gomila nekih R fajlova.
Jos sam noob u ovome lol!
Nazad na vrh Ići dole
Laki
Fleet Lieutenant
Laki


Broj poruka : 377
Godina : 45
Localisation : Pozarevac
Datum upisa : 21.03.2007

Igra sa torenta-kako instalirati? Empty
PočaljiNaslov: Re: Igra sa torenta-kako instalirati?   Igra sa torenta-kako instalirati? Icon_minitimeSre Sep 05, 2007 2:23 pm

ja kad sam skinuo film,imao sam gomilu rar arhiva,kad sam ih odkompresovao s winrar-om,on ih je sve sjedinio u jedan file,avi file.
mozda i igrice rade tako.
Nazad na vrh Ići dole
LIMAN
Admiral
LIMAN


Broj poruka : 1458
Godina : 44
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 17.02.2007

Igra sa torenta-kako instalirati? Empty
PočaljiNaslov: Re: Igra sa torenta-kako instalirati?   Igra sa torenta-kako instalirati? Icon_minitimeSre Sep 05, 2007 3:44 pm

Pokusao sam to ali nisu rar ni zip fajlovi,samo im pise R01,R02,R03......
A ima i jos nekih fajlova sa drugim extenzijama,ni njih ne mogu da otvorim.
Nazad na vrh Ići dole
BabaRoga
Vice-Admiral
BabaRoga


Broj poruka : 1001
Localisation : Serbia-NS
Datum upisa : 11.02.2007

Igra sa torenta-kako instalirati? Empty
PočaljiNaslov: Re: Igra sa torenta-kako instalirati?   Igra sa torenta-kako instalirati? Icon_minitimeSre Sep 05, 2007 4:13 pm

Otvori neki "read me" file, mozda tamo ima uputstvo.

Kad sam skoro instalirao nesto slicno ja sam prvo radio unpack R0 i on ti posle sam poveze sve ostalo. Negde se trazi da doticni file preimenujes u .rar ili .zip ekstenziju pa opet doticni R0 odpakujes i sve posle ide automatski do set-up-a.
Nazad na vrh Ići dole
https://4s-squad-hq.editboard.com
tosha
Fleet Lieutenant



Broj poruka : 70
Godina : 45
Localisation : BG
Datum upisa : 12.02.2007

Igra sa torenta-kako instalirati? Empty
PočaljiNaslov: Re: Igra sa torenta-kako instalirati?   Igra sa torenta-kako instalirati? Icon_minitimeSre Sep 05, 2007 4:36 pm

@ liman
u torente se sada stavlja rarovan image file zbog lakseg prenosa,mnogo malih delova sto torentu odgovara.Najbolje da te rarove otvaras i total komandera
raspakujes te raraove i dobijes image koi kasnije rezes ili mountujes u emulatore tipa daimon tools power iso ili alchohol 120%.
Nazad na vrh Ići dole
BabaRoga
Vice-Admiral
BabaRoga


Broj poruka : 1001
Localisation : Serbia-NS
Datum upisa : 11.02.2007

Igra sa torenta-kako instalirati? Empty
PočaljiNaslov: Re: Igra sa torenta-kako instalirati?   Igra sa torenta-kako instalirati? Icon_minitimeSre Sep 05, 2007 6:22 pm

da, Tosha je sve lepo rekao, ja sam zaboravio da se instalacija radi sa Daemon Tools.

btw, evo jednog mog read me file-a, nadam se da ce ti pomoci.

Citat :
kopirati oba cd-a na hard disk otpakovati prvi fajl htd-scom.r00 sa winrar programom sa cd
za instairanje koristite daemon408-x86
Nazad na vrh Ići dole
https://4s-squad-hq.editboard.com
LIMAN
Admiral
LIMAN


Broj poruka : 1458
Godina : 44
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 17.02.2007

Igra sa torenta-kako instalirati? Empty
PočaljiNaslov: Re: Igra sa torenta-kako instalirati?   Igra sa torenta-kako instalirati? Icon_minitimePon Feb 11, 2008 2:13 am

Igra sa torenta-kako instalirati? EU3

Evo kako izgleda otpakovana igrica,problem je sto nemam pojma sta dalje scratch

Help pale
Nazad na vrh Ići dole
DeDa
Fleet Lieutenant
DeDa


Broj poruka : 257
Datum upisa : 16.06.2007

Igra sa torenta-kako instalirati? Empty
PočaljiNaslov: Re: Igra sa torenta-kako instalirati?   Igra sa torenta-kako instalirati? Icon_minitimePon Feb 11, 2008 9:44 am

Mountuj image u, recimo, Deamon tools... ili neki drugi virtual drive program. Dalje će ti se reći samo. Very Happy
deamon tools

poweriso

alcohol 120%

Evo pa izaberi. Wink
Nazad na vrh Ići dole
Hannibal
Airman 2nd class
Hannibal


Broj poruka : 301
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.05.2007

Igra sa torenta-kako instalirati? Empty
PočaljiNaslov: Re: Igra sa torenta-kako instalirati?   Igra sa torenta-kako instalirati? Icon_minitimePon Feb 11, 2008 9:51 am

Meni se to isto desilo jednom. Potrazi na internetu za tu sfv i cue extenziju. Ima program koji to otpakuje. Kad dodjem sa posla kuci javicu ti koji je i gde da ga skines. I ja sam se maltertirao par dana oko toga.
Nazad na vrh Ići dole
pop_djujic
Airman 1st class
pop_djujic


Broj poruka : 54
Localisation : Petrovgrad-Srbija
Datum upisa : 12.07.2007

Igra sa torenta-kako instalirati? Empty
PočaljiNaslov: Re: Igra sa torenta-kako instalirati?   Igra sa torenta-kako instalirati? Icon_minitimePon Feb 11, 2008 12:42 pm

Alcohol ili deamon tools bi trebalo to da mountuju:)
Nazad na vrh Ići dole
DeDa
Fleet Lieutenant
DeDa


Broj poruka : 257
Datum upisa : 16.06.2007

Igra sa torenta-kako instalirati? Empty
PočaljiNaslov: Re: Igra sa torenta-kako instalirati?   Igra sa torenta-kako instalirati? Icon_minitimePon Feb 11, 2008 2:27 pm

Daemon tools, verzija 4.00 i navise cita sve vrste image file-ova... Ne treba nikakav poseban program. Wink
Nazad na vrh Ići dole
MarkoNBG
Airman
MarkoNBG


Broj poruka : 203
Godina : 37
Datum upisa : 24.02.2007

Igra sa torenta-kako instalirati? Empty
PočaljiNaslov: Re: Igra sa torenta-kako instalirati?   Igra sa torenta-kako instalirati? Icon_minitimePon Feb 11, 2008 2:46 pm

Aj prefr alkohol 120% Smile
Nazad na vrh Ići dole
LIMAN
Admiral
LIMAN


Broj poruka : 1458
Godina : 44
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 17.02.2007

Igra sa torenta-kako instalirati? Empty
PočaljiNaslov: Re: Igra sa torenta-kako instalirati?   Igra sa torenta-kako instalirati? Icon_minitimePon Feb 11, 2008 6:18 pm

Resio sam problem sa ovim http://www.magiciso.com super stvarcica Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Hannibal
Airman 2nd class
Hannibal


Broj poruka : 301
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.05.2007

Igra sa torenta-kako instalirati? Empty
PočaljiNaslov: Re: Igra sa torenta-kako instalirati?   Igra sa torenta-kako instalirati? Icon_minitimeUto Feb 12, 2008 12:53 am

E na taj sam i mislio...

Izvini zaboravio sam totalno
Nazad na vrh Ići dole
LIMAN
Admiral
LIMAN


Broj poruka : 1458
Godina : 44
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 17.02.2007

Igra sa torenta-kako instalirati? Empty
PočaljiNaslov: Re: Igra sa torenta-kako instalirati?   Igra sa torenta-kako instalirati? Icon_minitimeČet Apr 17, 2008 9:54 pm

Uzeo sam CIV 4-beyond the sword,narodsku verziju naravno kreza i imam problem,kada mountujem virtualac otvori mi se fajl u kome imam i setup.exe i autorun.exe ali ni jedan ne mogu da pokrenem.
Ranije sam na isti nacin instalirao obicnu CIV 4,ali kada mountujem virtualac autorun se odmah ukljuci i da opciju za install.
Ima li neko ideju o cemu se ovde radi?
Btw probao sam sa vise programa za virtualce.
Nazad na vrh Ići dole
LIMAN
Admiral
LIMAN


Broj poruka : 1458
Godina : 44
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 17.02.2007

Igra sa torenta-kako instalirati? Empty
PočaljiNaslov: Re: Igra sa torenta-kako instalirati?   Igra sa torenta-kako instalirati? Icon_minitimePet Apr 18, 2008 3:04 am

Jebem mu patku,kupio sam igru koju ne mogu da instaliram,bacicu disk kroz prozor Evil or Very Mad
Popizdeo sam keve mi.
Nazad na vrh Ići dole
MarkoNBG
Airman
MarkoNBG


Broj poruka : 203
Godina : 37
Datum upisa : 24.02.2007

Igra sa torenta-kako instalirati? Empty
PočaljiNaslov: Re: Igra sa torenta-kako instalirati?   Igra sa torenta-kako instalirati? Icon_minitimePet Apr 18, 2008 10:02 am

Pa probaj da instaliras na drugom racunaru,pa ako ni tu nece onda vrati?
Nazad na vrh Ići dole
Doncha
Admin
Doncha


Broj poruka : 490
Datum upisa : 12.02.2007

Igra sa torenta-kako instalirati? Empty
PočaljiNaslov: Re: Igra sa torenta-kako instalirati?   Igra sa torenta-kako instalirati? Icon_minitimePet Apr 18, 2008 5:08 pm

А јеси ли сигуран да то што хоћеш да инсталираш иде самостално. Можда треба да имаш инсталиран "обични" CIV4 a преко њега "beyond the sword" иде као експанзија.
Кажем можда, не знам о којој се игри ради - причам напамет.
Nazad na vrh Ići dole
LIMAN
Admiral
LIMAN


Broj poruka : 1458
Godina : 44
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 17.02.2007

Igra sa torenta-kako instalirati? Empty
PočaljiNaslov: Re: Igra sa torenta-kako instalirati?   Igra sa torenta-kako instalirati? Icon_minitimePet Apr 18, 2008 6:09 pm

Probao sam obe opcije i ne vredi.
Izgleda da je los dvd,ali jos cu ga isprobati na drugom kompu.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Igra sa torenta-kako instalirati? Empty
PočaljiNaslov: Re: Igra sa torenta-kako instalirati?   Igra sa torenta-kako instalirati? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Igra sa torenta-kako instalirati?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» kako instalirati igricu iz torrent-a.?????
» Kako ko prdi
» Evo kako izgleda moja tastatura!
» Kako sacuvati i spasiti MPID
» Kako iskljuciti Operin torent program?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
4S_SQUAD Freelancer clan :: Hardware/software-
Skoči na: